IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

    Астрофизика . Ей сега ще вечерям с още три астрофизични и ще си обсъждаме докторатите и резултатите от телескопа Хъбъл - българка, испанка, хърватка и естонка. Така, че Ви зарязвам за днес

    Ladies night
    Еее, що поне не ги запознаеш с романтиката в автобусите по линии 94 и280?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

      Астрофизика . Ей сега ще вечерям с още три астрофизични и ще си обсъждаме докторатите и резултатите от телескопа Хъбъл - българка, испанка, хърватка и естонка. Така, че Ви зарязвам за днес

      Ladies night
      Кака да не си ударила 3 големи в стил бай Лорд

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

        Астрофизика . Ей сега ще вечерям с още три астрофизични и ще си обсъждаме докторатите и резултатите от телескопа Хъбъл - българка, испанка, хърватка и естонка. Така, че Ви зарязвам за днес

        Ladies night
        може ли да дадеш малко подробности за тези,
        имат ли интерес към математика от сборника за унсс
        и дали евентуално не са към края на срока на годност

        и като се замисля, май и радев разполага с телескоп
        или перископ ли беше.. абе, ако го закъсате с някоя задача, ще дам контакти
        Last edited by ratten; 19.06.2024, 21:57.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          има някаква схема, но не иска да каже
          той и евго е давал на колежки да преписват
          но едва ли е капитализирал чак толкова
          Аз си признавам, че ако бях студентка в УНСС и Нрадев ми даде сложна задача по алгебра веднага ще си вдигна полата и краката...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

            По какво са тия дипломи?
            Астрофизика . Ей сега ще вечерям с още три астрофизични и ще си обсъждаме докторатите и резултатите от телескопа Хъбъл - българка, испанка, хърватка и естонка. Така, че Ви зарязвам за днес

            Ladies night

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Вероятно, всички счетоводители са еротични модели, неустоими за всяка студентка/преподавателка в УНСС. Само, че не познавам нито един счетоводител, който да кара скъпа кола ида има извинителна бележка от Министерството на финансите...
              Знаем за теб .Ти караш скъп Опел на 20 години и сам си го ремонтираш за по евтинко
              Last edited by nradev1111; 19.06.2024, 22:14.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Обаче никога не се знае какво ще реши съдът. И много често решават каквото си искат и вземат балансирани решения.
                Ако въобще се стигне до съд, което с една навременна консултация може и да се избегне.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                  Две от дипломите ми са от СУ, а другите две не са от бг. Няма шанс.
                  По какво са тия дипломи?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Вероятно, всички счетоводители са еротични модели, неустоими за всяка студентка/преподавателка в УНСС. Само, че не познавам нито един счетоводител, който да кара скъпа кола ида има извинителна бележка от Министерството на финансите...
                    има някаква схема, но не иска да каже
                    той и евго е давал на колежки да преписват
                    но едва ли е капитализирал чак толкова
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      симпатяга е радев и носи на майтап
                      обаче е много неустоим за студентки и професорки
                      и те вече са го научили в колко часа слиза от 280 пред унссето със сборника
                      Вероятно, всички счетоводители са еротични модели, неустоими за всяка студентка/преподавателка в УНСС. Само, че не познавам нито един счетоводител, който да кара скъпа кола ида има извинителна бележка от Министерството на финансите...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        какво хуманитарно има в деленето на наследство
                        Вариантите за решение. Машината се дъни. Дава отговор в стил Радев - без дълбочина и с голяма опасност за бъдещи грешки. Наследството не е само “делене” особено в по-старите правни системи базиращи се директно на римското право. В България нещата са опростени.
                        Last edited by Selena2024; 19.06.2024, 21:34.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1

                          И ти се хвалиш, че си завършил УНСС, аз се срамувам от това, че съм го завършил:-)
                          И аз се срамувам.Аз като ме питат се хваля че съм завършил математическа гимназия по времето на социализма.Тия формули дет ги преподават в УНСС и 99% от сегашните студенти не ги знаят аз съм ги учил по математика в осми клас.
                          Last edited by nradev1111; 19.06.2024, 21:41.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            абе, ти да не си преписвала от радев задачите?
                            м?
                            че той е джентълмен и няма да каже
                            Две от дипломите ми са от СУ, а другите две не са от бг. Няма шанс.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                              Няма да може. Точно по наследствено с международен елемент го тествах в две правни системи и беше тотал щета. Може да замести евентуално някои процеси, но не и мисленето.Особено в хуманитарна сфера.
                              какво хуманитарно има в деленето на наследство
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                                Скоро AI ще върши тази работа почти без пари и по-адекватно от 90% от юристите.

                                До тогава, по-добре прежали един стотак ако имаш съмнения
                                Няма да може. Точно по наследствено с международен елемент го тествах в две правни системи и беше тотал щета. Може да замести евентуално някои процеси, но не и мисленето.Особено в хуманитарна сфера.

                                Коментар

                                Working...
                                X