IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    на 11-12 години знае и ПРАВИ деца, а не мое да учи САМ?
    Като не мое ще блъска камъните на магистралата. Що всички трябва да са учЕни, има повече нужда от чистачи, хамали
    И овчари. Такива ги разправяше и бат Бойко
    Да не си от партията ?
    Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      В случая говориш глупсоти - онлайн обучението е всичко друго, но не и обучение, особено за подрастващи. То затова и хората с деца много рядко отиват на село - няма къде да ти учат децата, освен ако селото не е на 20 км макс от голям град.
      на 11-12 години знае и ПРАВИ деца, а не мое да учи САМ?
      Като не мое ще блъска камъните на магистралата. Що всички трябва да са учЕни, има повече нужда от чистачи, хамали
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        И те онлайн. Само до 4-ти клас присъствено се дундуркат учениците. После според оценките ги разпределят по професии. Да имаш право да си сменяш нивото на класа макс 10% - А, Б, В група + джънк повтарящите безполезна трупна маса. Учат ги пак на 1-4 клас докато успеят да минат в реален 5-ти или до 16 години.
        Ще имаме нужда само от детски учители + високо квалифицирани шепа специалисти водещи лекции на 10-50к деца и аспиранти помощници за упражнения. Ако имаш нужда от повече упражнения да усвоиш материята - плащаш си за аспирант допълнителни часове.
        Ще имаме нужда от 1000 специалиста, 10к аспиранта и 10к начални учители - 5 пъти по малко учители и естествено 10 пъти по големи заплати на специалисти и 3 пъти на аспиранти/начални. В пари - 10-20к специалисти и 3-5к на останалите
        В случая говориш глупсоти - онлайн обучението е всичко друго, но не и обучение, особено за подрастващи. То затова и хората с деца много рядко отиват на село - няма къде да ти учат децата, освен ако селото не е на 20 км макс от голям град.
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

          То хубаво може да се работи онлайн, ама двете ти деца в математическата в Ихтиман или Костенец ще учат.
          И те онлайн. Само до 4-ти клас присъствено се дундуркат учениците. После според оценките ги разпределят по професии. Да имаш право да си сменяш нивото на класа макс 10% - А, Б, В група + джънк повтарящите безполезна трупна маса. Учат ги пак на 1-4 клас докато успеят да минат в реален 5-ти или до 16 години.
          Ще имаме нужда само от детски учители + високо квалифицирани шепа специалисти водещи лекции на 10-50к деца и аспиранти помощници за упражнения. Ако имаш нужда от повече упражнения да усвоиш материята - плащаш си за аспирант допълнителни часове.
          Ще имаме нужда от 1000 специалиста, 10к аспиранта и 10к начални учители - 5 пъти по малко учители и естествено 10 пъти по големи заплати на специалисти и 3 пъти на аспиранти/начални. В пари - 10-20к специалисти и 3-5к на останалите
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            „Beзиeвa: ІT бизнecът c идeя дa ce изнacя oт Coфия. Πoдĸpeпямe гo", пишe в. „24 чaca"
            Cъc зaм.-миниcтъpa нa иĸoнoмиĸaтa Дaниeлa Beзиeвa paзгoвapя Mapиянa Бoйĸoвa
            Kopeйци пpoyчвaт зa ĸapгo лeтищe y нac
            - Г-жo Beзиeвa, ĸaĸъв e тeмпът нa инвecтициитe, тъй ĸaтo oт тяx зaвиcи иĸoнoмичecĸият pacтeж и oттaм и пътят ĸъм дoxoдитe нa xopaтa нe e тoлĸoвa дaлeчeн?
            - Kъм ceптeмвpи имaмe двa пъти yвeличeниe нa инвecтициитe в cpaвнeниe c минaлaтa гoдинa. Зa пepиoдa янyapи - aвгycт 2015 г. пo cтaтиcтичecĸи дaнни тe ca 907,9 млн.eвpo, a зa cъщия пepиoд зa 2014 г. - 564,7 млн. eвpo. Πpиĸлючили cмe 3 пpoeĸтa, ĸoитo пpeдcтoи дa cepтифициpaмe c ĸлac зa инвecтиции. Бългapия зaпoчнa дa cтaвa вce пo-дoбъp ĸoнĸypeнт нa пaзapa нa инвecтициитe.
            Πpoчeти oщe oт cтaтиятa нa в. „24 чaca"
            То хубаво може да се работи онлайн, ама двете ти деца в математическата в Ихтиман или Костенец ще учат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Да , 12 години по-млада от мен. nradev ми е приятел и знае, още не може да прежали една бутилка и хапе.
              Е тука вече и аз ти завидях. . Понеже попаднах на една две млади каки а съм с авторитет за тях се оттеглиха щото съм бил женен...ти да видиш кви времена доживяхме.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                Що се товариш? Дай го по-спокойно!
                п.п. Те ти завиждат за кредита. На тях няма да им дадат, защото са скъсаняци.
                Няма няма Няма и да ни платят с имот на загуба, щото пари нема...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                  За това говоря. Само харната мома не спомена!
                  Да , 12 години по-млада от мен. nradev ми е приятел и знае, още не може да прежали една бутилка и хапе.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                    В злато също имам, планински имот и дърва имам.
                    За това говоря. Само харната мома не спомена!
                    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                      Що се товариш? Дай го по-спокойно!
                      Прав си, психо понижителите страдат

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от blackaquarius

                        Какви акции? Време е за злато, консерви, планински имот с много дърва и харна мома!
                        В злато също имам, планински имот и дърва имам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Колко тлъсти заеми съм ушит? Знаеш ли. 10% от главницата вече ми е погасена. Заемът ми представлява 0,5% от оценката ми на активите ми в имоти.
                          Що се товариш? Дай го по-спокойно!
                          п.п. Те ти завиждат за кредита. На тях няма да им дадат, защото са скъсаняци.
                          Last edited by blackaquarius; 07.10.2021, 00:12.
                          Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз

                            Въх, ти не съ чуваш, кви ги дрънкаш.
                            Горкият Пол може единствено да желае да си раздели кредитите с теб, щото знае, че на теб ти харесва да си ушит в тлъсти заеми. Сродни души.
                            Колко тлъсти заеми съм ушит? Знаеш ли. 10% от главницата вече ми е погасена. Заемът ми представлява 1% от оценката ми на активите ми в имоти.
                            Last edited by 13ADROL; 07.10.2021, 00:09.

                            Коментар


                            • Да поразмишляваме върху един материал от темата за ПДНГ -АД, в която, НЕ пиша:

                              Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                              Вече откриха находище там, а газа в него струва повече от милиард лв. по сегашни цени, ако смятам правилно....А има и нефт в него...

                              https://plevenzapleven.bg/blog/2014/...0%D0%B9-19447/

                              https://www.vesti.bg/novini/otkriha-...knezha-6004624
                              С годишна консумация от 3+милиарда кубика газ, залежите в новото находище, ще стигнат за познайте колко. Не години. Дни.

                              Коментар


                              • И още нещо: Самообладанието.
                                Явно, колегата се е изнервил, стъпал накриво...

                                Коментар

                                Working...
                                X