IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение

    И сега какво, тази тема ще стане как "Пирамид НЕ пишел в "онази" тема" ли?
    Не ти ли бяга чувството за мярка?
    Възможно, твърде голямо внимание им отделих. ОК.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Да благодаря за това че, във темата, в която НЕ пиша, изведе едного до признание, че лъже:
      И сега какво, тази тема ще стане как "Пирамид НЕ пишел в "онази" тема" ли?
      Не ти ли бяга чувството за мярка?

      Коментар


      • Продължавам по темата: За Успеха - така, както аз го разбирам - е потребна ЧЕСТ. Успех с измама, както опитва Импотецият, вкл.и с плюене по почтени хора, не ме влече. Съответно, давам отпор пък, ако моето замогване се забави от това, значи, така било писано.
        Ето, споменатият навлек, отново, твори чудеса от празни дрънканици плюс клевети : били ме " хванали с два пръста за шушлека и го изхвърлили." Аха. Прекъснаха разговора, не пожелаха да научат новости, от които - вижда се от спада им - зависи техният бранш. Съответно, аз си тръгнах (недокоснат от никого, имат си видео на охраната, който иска -да проверява) а компанийката... Ами тя взе, че замириса на тамян...

        Коментар


        • Да благодаря за това че, във темата, в която НЕ пиша, изведе едного до признание, че лъже:
          Първоначално изпратено от Имхотеп

          Не разполагам с факти каквито и да било за пднг. Както няма и 'спорният колега' .
          Ся ги плюе защото ходил там, а те го хванали с два пръста за шушлека и го изхвърлили. Това му е връзката с тях. Нито акции има там, ни нищо.
          Но плюе също и президентството, Ердоган, Суноко, БП... на всичките е писал и само от нашето президентство са му отговорили като са го отсвирили.
          Също плюе Елън Мъск, Рено, БМВ, ФВ щото и те прости и не са му обърнали внимание.
          Та не разчитай на каквато и да било информация отвътре или отвън.
          Last edited by X_Y; 07.02.2022, 10:19.

          Коментар


          • В темата, в която НЕ пиша, хората започват да разсъждават трезво:

            Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

            Ма като е едно и също от къв зор да се набабанваме точно тука. Има поне по-ликвидни и перспективни

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mikimaus Разгледай мнение

              По ми е интересно в България може ли да се реже кварц по оптическите оси.
              https://q-sands.com/
              https://avrora-binib.ru/stati/pezoke...napryazheniya/
              https://www.youtube.com/watch?v=0bCAv36GKys
              Преди време, имаше ЗЕПЕ, в София.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Искаш да знаеш как се връзва дефектнотокова защита ли?
                По ми е интересно в България може ли да се реже кварц по оптическите оси.
                https://q-sands.com/
                https://avrora-binib.ru/stati/pezoke...napryazheniya/
                https://www.youtube.com/watch?v=0bCAv36GKys

                Коментар


                • В темата за ПДНГ-АД, в която не пиша, някакъв им зададе очакван и разумен за инвеститори въпрос и...увяхнаха като препикано мушкато.
                  Що тей бе, френдове?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Ти не трябва да пукаш, а да живееш колкото се може повече...
                    Евалла. Стопли.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      По темата: Успехът, се постига с упоритост и твърда вяра в победата. Не знам, на какво разчитат неколцината мои тролци (имам си "Гвардия") но, може и да ги огрее, ако пукна.
                      - Иначе, нямате шанс, скъпоценни.
                      Ти не трябва да пукаш, а да живееш колкото се може повече...
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • По темата: Успехът, се постига с упоритост и твърда вяра в победата. Не знам, на какво разчитат неколцината мои тролци (имам си "Гвардия") но, може и да ги огрее, ако пукна.
                        - Иначе, нямате шанс, скъпоценни.

                        Коментар


                        • В темата, в която НЕ пиша, хората се съмняват в достоверността на докладите на ПДНГ-АД. Вижте сами:
                          Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                          П.П. Говори се и за бъдещи инвестиции в размер на 44 млн. лв... А преди около 2 години (заради шистовия добив) имаше период в който нефта се търгуваше за без пари. Може да са ревизирали плановете си и да са отложили експлоатацията с някоя и друга година - 35 години не са малко. Трябва да се четат докладите, да се преценя доколкото може да им се вярва и да се има едно на ум. Все пак става въпрос за не съвсем прозрачната структура на Химимпорт.
                          Last edited by Pyramid; 05.02.2022, 14:44.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikimaus Разгледай мнение
                            дефектнотокова защита схема
                            Искаш да знаеш как се връзва дефектнотокова защита ли?

                            Коментар


                            • дефектнотокова защита схема

                              Коментар


                              • Я, имал съм фенове. Пак.
                                - Добре дошли, амигос! Мир и любов на Мецана, банана за Импотеция, радвам се да ви видя!

                                Коментар

                                Working...
                                X