IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

    Ако става дума за снощните ми писанията просто чаках самолет и убивах времето
    Тцъ. И дума не може да става за твоите коментари. Повечето от тях ми допадат, макар и да се разминават с моите разбирания. Отдавам това различие на твоето коженото яке, черните дрехи и разни други рокерски атрибути както и моето предпочитание към джаза
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      Аз го знаех. И други любопитни неща има. А това някои го тълкуват, като " мъж и жена ги създаде " . Даже мисля, че в по -стари издания си го и пише. Ама не ми се рови сега. Още няма, като моят тип?! Какво ли значи това? Самотна, асоциална, уникална ... Желаещи да ме профилират? Сложат в рамка? Да се почувствам част от тълпата? Ще ми е интересно
      Имам съмнение, че тестът не е изследван добре за устойчивост, - в смисъл много малки промени в отговорите могат да доведат до несъразмерно по-големи промени в крайния резултат при някои типове. (сиреч вкараването в конкреатната рамка н не е сигурно а с % вероятност) Доказазателство !? - ако се тества след месец (когато вече сме позабравили някои отговори) може би ще се появи нов неочакван тип за попълващия (не за всички типове ще важи, това.) (лична прогноза) Може би въпросите тр. да са повечко или да бъдат по-"раграничаващи", но мисля, че може да се подобри. Направих си този експеримент и се появиха различни типове и двата не от най-широко разпространените, (буквите не помня) а промените в отговрите не бяха никак големи. Това обяснява и защо Кубрат е констатирал промени във времето с неогивя тип, въпреки, че сравнително близко му са двата резултата.
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

        А сега си представи...как ти знаеш нещо...а другите не го знаят. Едните гледат паниката или еуфорията на другите а ти гледаш сеира на другите.
        Е то тогава нямаше нищо кой знае какво скрито. В момента в който през конгреса мина плана за спасяване на банките и бе дъното - финансовата система бе спасена. Аз отидох до банката преведох си кеша в брокера и станах 100% в акции . Но паниката на овцете продължи още месеци наред. На човек не му трябваше никакво особено знание - само разбиране защо нещата се сриваха до тогава - което бе общо достъпно. И здрави нерви, което се оказа че на ама адски много хора им бе проблема.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Доста добър маньовър, да речем по десния фланг
          Лимонен кварц ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Тоя тип мислене и на мене ми е познат. Решаваш си нещо, което е изгодно за твоето Его и си го повтаряш докато се самоубедиш

            Разбира се, че не си променям мнението всеки ден като тебе, но то си има причина да сме много различни в това отношение


            Fake it till you make it ТЕD толка на тази тема мисля че бе най-популярния в историята.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Защо Ender, а не по-логичното Eider?



              Предполагам че ника му идва от Играта на Ендър. Доста добра книга която макар и научна фантастика е всъщност основно психологически игри.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Но зависят от пролетта и есента. Нивото на хормоните и по-точно на тестостерона.

                П.П. Има и мъже, които страдат от безсъние заради пълнолунието. А недоспиването всякак може да те извади от равновесие.
                Ако става дума за снощните ми писанията просто чаках самолет и убивах времето

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                  Ender, точно ти ще се справиш и без готови решения Давай смело
                  Доста добър маньовър, да речем по десния фланг
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Ender, точно ти ще се справиш и без готови решения Давай смело

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                      Още няма, като моят тип?! Какво ли значи това? Самотна, асоциална, уникална ... Желаещи да ме профилират? Сложат в рамка? Да се почувствам част от тълпата? Ще ми е интересно
                      И твоя тип е..? Не се притеснявай, ще те оправим.

                      Коментар


                      • Прочетох едно християнско богословско тълкувание - да, наистина се има предвид бог-отец и бог-син (Христос) в обяснението; освен това казват, че, понеже бог пристъпил към създаването на най-великото си творение - човека - е описано как той се е замислил и размишлявал сам със себе си.
                        Василий Велики, само че е на руски: http://bible.optina.ru/old:gen:01:26

                        Но това е ретроспективно обяснение, защото стъпва на Новия завет, за да обясни Ветхия. Евреите би трябвало да имат друго обяснение; питай Мъни.
                        Last edited by П.Ф.Изеров; 20.06.2018, 21:16.

                        Коментар


                        • Аз го знаех. И други любопитни неща има. А това някои го тълкуват, като " мъж и жена ги създаде " . Даже мисля, че в по -стари издания си го и пише. Ама не ми се рови сега. Още няма, като моят тип?! Какво ли значи това? Самотна, асоциална, уникална ... Желаещи да ме профилират? Сложат в рамка? Да се почувствам част от тълпата? Ще ми е интересно

                          Коментар


                          • Творецът ни е създал творци

                            Коментар


                            • Ив, предполагам, че богословите със сигурност имат тяхно обяснение. Аз не знам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                                не е превода.

                                Светата троица ок....това е обяснението на много религиозен народ...ама по НАШ образ и подобие? По кой наш? На БОГ..на Духа?
                                Дойде ми на ум, че и монарсите говорят за себе си в множествено число.

                                Коментар

                                Working...
                                X