IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Очевидно и ти си от "наш'те".
    На онзи тест излязох "преговарящ" Сега като се замислих покрай това джудже май наистина съм бил такъв
    То всъшност освен джуджето, май всичките бяха тотални откачалки за мен
    Last edited by Alonso; 22.06.2018, 00:28.
    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      А ти?
      Аз съм като джуджето от "Война на тронове". Оф, ти пък не си го гледала...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

        ESTP, каквото и друго да се опита да ти пробута...
        А ти?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
          Джудждето от игра на тронове и на мен ми беше любимо
          Очевидно и ти си от "наш'те".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Ти по шестнайсетбалната система какъв тип беше, че ме мързи да търся? А явно е важно
            ESTP, каквото и друго да се опита да ти пробута...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

              )))))) вероятно )))))
              Ти по шестнайсетбалната система какъв тип беше, че ме мързи да търся? А явно е важно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                Аз съм този. Даже и без хомеопатия
                Е това не се брои щом не си дал 10 лева за 10 грама захар с 1 милиардна част тележки черен дроб в нея няма как да кажеш че се лекуваш с хомеопатия

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Хомеопатията реално се базира на естествената имунна система. Някой хора прекаляват с лекарства при всякакви случай. Често без причина, една настинка ще си мине за три дена с или без антибиотици. Така че там хомеопатия не вреди - просто бърка в джоба на наивници. Обаче някой неща си трябва лечение - и ако трябва лечение хомеопатията ще навреди, защото човек си мисли че се лекува, а реално не го прави. А отлагането на момента само още повече прецаква моментта.

                  Много ми е интересно защо никой не се лекува с хомеопатия когато го боли зъб
                  Аз съм този. Даже и без хомеопатия
                  Една вечер ми се наду бузата. Чак окото ми се затвори. Имам двама приятели зъболекари. Звъня и на двамата. И двамата викат да ида на сутринта при тях. На жена ми баща и, беше у дома и ми вика да не се разправям със зъболекари, а да пия някакво лекарство ама не го помнел как се казвало. Пак звъня и двамата зъболекари викат да го слушам и че няма начин да се оправи с лекарство. И аз в този момент реших, че ще ходя да си лягам и на сутринта ще ми е спаднала бузата. Така и направих. Ставам на сутринта и все едно не е било. Звъня на зъболекарите и викам, че няма да ходя защото се оправих с медитации. И двамата се кълняха, че до няколко дни пак ще се надуе. От тогава минаха повече от 5 години и на зъболекар не съм ходил.
                  Накратко продължавам да вярвам, че всичко почва на нервна почва и свършва на глинена
                  Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Блаженното неведение се отразява твърде добре на мързела ми Подобно поведение ме предпазва от съжаление за пропуснати ползи. А това е много важно за циркулиращата във вените ми еснафска кръв.
                    Сега, много е важно при подобен маратон човек да се погрижи за правилната циркулация на кръвта. На мен лично ми харесва да започвам с лека загрявка. Правилно осветление, да не е напълно тъмно, но и да няма светещи обекти по линията на тичането. Човек трябва да се грижи да бъде хидратиран през цялото време, най-добре с богати на витамини и минерали напитки подържащи креативността заради слабото съдържание на алкохол. Бързия достъп до бързи калории също е много важен. Доста подходящи за случая са вредните в други ситуации джанк фуд, човек може да набавя нужните си калории без да губи фокуса си от голямата цел и да се занамава с досадни подробности като прибори например. Мускулите на тялото трябва да са в състоянието което при бойните изкуства наричат отпускане преди напрягане. Нямам си на идея как се казва на японски, но все тая Открил съм че дълъг ъглов диван с много възглавнички дава най-добри резултати за подържане на формата при тези изтощителни натоварвания. Следващото хубаво нещо е състезанието да протича в подходящо врреме - най-добре в такова - че ако съседа ти - любител на бормашини - реши да се оттдаде на хобито си, останалите ти съседи да се чувстват задължени да почнат да го псуват или да викнат полиция. И задължително да няма никакви други любители на празни приказки или незадоволителни от към качество телевизионни продукции зад заключената врата на моята крепост Така мисля че обходих всички важни детайли за осъществяване на това спортно приключение

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                      Почва се от началото, за да се запознаеш с героите и характерите им. Иначе няма как да те грабне. Все едно да почнеш книга от средата. Сериала има много общо с темата ти за успеха, както и с действията на различните типове хора и съответните резултати. Сериала си струва наистина. Другият, който няма да забравя е "Изгубени" Джудждето от игра на тронове и на мен ми беше любимо
                      При „Междузвездни войни”, самото повествование почна от средата и, както се видя, за добро...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                        Един приятел ми разправяше как почнал да го гледа и няма отърване много як...бил....аз съм засичал някой епизод и не ме е грабвал...но най вече не съм го гледал щото те са ебахти колко сезона и епизода...а мен ме кефят повече романтични комендии, фатастика и евентуално някой сериал като бляклист...
                        Почва се от началото, за да се запознаеш с героите и характерите им. Иначе няма как да те грабне. Все едно да почнеш книга от средата. Сериала има много общо с темата ти за успеха, както и с действията на различните типове хора и съответните резултати. Сериала си струва наистина. Другият, който няма да забравя е "Изгубени" Джудждето от игра на тронове и на мен ми беше любимо
                        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                          Ооо не, отвори кутията на Пандора
                          Видя сам, затворихме я. СПОКО.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                            @Pyramid, понеже съм нов във форума, и не съм запознат с цялостното ти творчество... ще споделиш ли, кой е най-успешния ти проект (от финансова гледна точка)? Нещо с което се гордееш.

                            П.С. Моля останалите да ме извинят за въпроса!
                            ДОСЕГА,от финансова гледна точка, най-печеливш беше един ПМ, №1921/2014. Печалба към инвестиция, 6:1, за някакви 4 години.
                            А другите, веки съм ги извинил.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                              Няма как да се управлява ефективно дистанционно!!! ))) А не че няма автопилоти.


                              Иначе може някой утре да направи робот самолет...)) с изкуствен интелект..)) и да си стреля по кой прецени сам)) Дано не го направи...обаче...

                              Разликата между робот и дрон е голяма...нали?)
                              Така си мислиш ти.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Едва ли. Мотивите ни съм сигурна са различни
                                )))))) вероятно )))))

                                Коментар

                                Working...
                                X