IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли социализмът да създаде по-бърз растеж от "капитализма"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Па то, така и с пазарите.
    Ами да ти кажа точно в момента за пазарите знам повече кво е от колкото за земните...кво беше там решетки,...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Аз не ти казвам, че имам готов такъв. Нека е рожба на всички и да е майтапчийски.
      майтап майтап ама на ....да не продължавм че е нецензурно...)) не ща майтап аз...сериозно искам...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Да, де теорията за катаклизмите. Какво да ти кажа там съм лек скептик. До 2025 г. ако нищо не стане спете спокойно деца. Те и нашите врачки са казали до 2022 г. всички да сме в България и да си налягаме парцалите
        Ей затова....живей до кат можеш. Пий яж...харчи си парите....а дългосрочното инвестиране го остави на Бъфет. ))))

        Дет викаше кой беше...Вози се в първа класа ...щото иначе децата ти ще се возят в първа класа))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

          То всичко може...мен ме интересува кво е....а не кво може да е...)
          Па то, така и с пазарите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
            Ами дай проекта да го видиим това го разбрах...
            Аз не ти казвам, че имам готов такъв. Нека е рожба на всички и да е майтапчийски.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
              Оня ден....на Гергьов ден...бях с тоя....Стойчо Керев...дет води онова предаване Въпрос на Гледна точка ли беше...за конспирациите + че води лекции се оказа в цяла българия за конспирациите....та той каза...че под йелоустоун имало такъв вулкан ли лава ли...газ ли ...забравих че ако избухнело...освен Щатите може и земята да я нямало...ама за щатите било сигурно.
              Я да питаме позната на Пирамид някакви вълни засича ли ...че да да знам да шортваме ли?)))
              Да, де теорията за катаклизмите. Какво да ти кажа там съм лек скептик. До 2025 г. ако нищо не стане спете спокойно деца. Те и нашите врачки са казали до 2022 г. всички да сме в България и да си налягаме парцалите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                То земната решетка може , да е вплетена в други по-големи или по-малки решетки. И работата става дебела. Пък и земната решетка , може да е не съвсем решетка , а да има доста по - сложна форма.
                То всичко може...мен ме интересува кво е....а не кво може да е...)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Цитира моя пост, в който предлагам да си измислим и спретнем и ние някакъв форумен проект, защото бидейки всички скрити лимонки имаме капацитет да го направим и да се позабявляваме. Още повече, че темата е в раздел “Отдих и развлечения” и вчера ни се скараха да не говорим за политика
                  Ами дай проекта да го видиим това го разбрах...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                    Пичът е нещо като геофизик или подобно. Веднъж беше ми заобяснявал, ама бях на работа, и трудно се концентрирах.
                    Твърди, че в някои книги, че древните цивилизации са познавали свойствата на земната решетка и са използвали енергията й за транспорт и строжи. Такива ми ти работи, та може и да е прав този твой приятел.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Чатнал е земната решетка . Това е за разбирачи като 77 .
                      Оня ден....на Гергьов ден...бях с тоя....Стойчо Керев...дет води онова предаване Въпрос на Гледна точка ли беше...за конспирациите + че води лекции се оказа в цяла българия за конспирациите....та той каза...че под йелоустоун имало такъв вулкан ли лава ли...газ ли ...забравих че ако избухнело...освен Щатите може и земята да я нямало...ама за щатите било сигурно.

                      Я да питаме позната на Пирамид някакви вълни засича ли ...че да да знам да шортваме ли?)))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        “Скрити лимонки” е термин на моя учителка. Така ни наричаше химичката преди да направим поредната дивотия .
                        ,„Тайно Оръжие”.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Чатнал е земната решетка . Това е за разбирачи като 77 .
                          То земната решетка може , да е вплетена в други по-големи или по-малки решетки. И работата става дебела. Пък и земната решетка , може да е не съвсем решетка , а да има доста по - сложна форма.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Чатнал е земната решетка . Това е за разбирачи като 77 .
                            Пичът е нещо като геофизик или подобно. Веднъж беше ми заобяснявал, ама бях на работа, и трудно се концентрирах.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Цитира моя пост, в който предлагам да си измислим и спретнем и ние някакъв форумен проект, защото бидейки всички “скрити лимонки” имаме капацитет да го направим и да се позабявляваме. Още повече, че темата е в раздел “Отдих и развлечения” и вчера ни се скараха да не говорим за политика
                              “Скрити лимонки” е термин на моя учителка. Така ни наричаше химичката преди да направим поредната дивотия .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                                Нищо.
                                Първо нямам идея що съм senior след като съм от две три години....тук и то не за чак толкова много. Второ нямам идея за къв проект става въпрос...и Трето...кво общо има Алонсо за кво шашкане става въпрос...и кво общо има със скритите лимонки + кои са те....
                                Така че простичко нищо не разбрах))
                                Цитира моя пост, в който предлагам да си измислим и спретнем и ние някакъв форумен проект, защото бидейки всички скрити лимонки имаме капацитет да го направим и да се позабявляваме. Още повече, че темата е в раздел “Отдих и развлечения” и вчера ни се скараха да не говорим за политика

                                Коментар

                                Working...
                                X