IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли социализмът да създаде по-бърз растеж от "капитализма"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
    Да, Дъри, има разлика между "Зверев" и "Зверов".
    Първото е на руски. Пък аз съм Зверов.

    Правилно се поправи, другарке.
    Разбира се,господине Винаги поправям неволните си грешки ако ги видя

    Коментар


    • Да, Дъри, има разлика между "Зверев" и "Зверов".
      Първото е на руски. Пък аз съм Зверов.

      Правилно се поправи, другарке.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение

        Или най вероятно е виждал Германия през крив макарон, а тука списва за насъщния.
        Човека,каза,че живее там,а аз не обичам да си въобразявам разни неща и да пиша "мисля" като Зверов

        Коментар


        • Йезавел, защо подписът ти е на руски език?
          Съчетанието ми говори за руска еврейка?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            И аз не разбирам как се защитава държава намираща се на 4000 км. от Германия,освен ако майка ти или жена ти не са рускини
            Относно бъдещата катастрофа в не изградения все още тунел ще оставя на теб да ни го разясниш и след време ,живот и здраве ще го коментираме случило ли се е или не
            Или най вероятно е виждал Германия през крив макарон, а тука списва за насъщния.
            Где нет вопросов - всегда есть ответ.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Струва ми се че грешно си ме разбрала, не защитавам руснаците , които си имат своите трески за дялане, просто не ми е приятно да се хвърлят едни определения във въздуха- тези са корумпирани, тези са добри- ами дай факти- аааааааааа, вярвай ми
              Не си прав ! Дадох факти !!! За жалост имат много трески за дялане.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Струва ми се че грешно си ме разбрала, не защитавам руснаците , които си имат своите трески за дялане, просто не ми е приятно да се хвърлят едни определения във въздуха- тези са корумпирани, тези са добри- ами дай факти- аааааааааа, вярвай ми
                Ми виж, че тя за първи път излезе от уютната градинка на единствената тема, в която пишеше.

                Разбери я, за първи път се среща със свободата. Крушиъс икспириънс...
                Спомни се на 9-10 години, сигурно си бил същият?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  И аз не разбирам как се защитава държава намираща се на 4000 км. от Германия,освен ако майка ти или жена ти не са рускини
                  Относно бъдещата катастрофа в не изградения все още тунел ще оставя на теб да ни го разясниш и след време ,живот и здраве ще го коментираме случило ли се е или не
                  Струва ми се че грешно си ме разбрала, не защитавам руснаците , които си имат своите трески за дялане, просто не ми е приятно да се хвърлят едни определения във въздуха- тези са корумпирани, тези са добри- ами дай факти- аааааааааа, вярвай ми

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение
                    Приятна вечер !
                    Приятна вечер и на теб !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

                      Мисля, че тази е от елитната част на комунягите, които винаги мимикрират към средата на силните.
                      Но, по некакво лошо съвпадение на нещата, семейството ѝ е изоставено от другарите да се оправя с дадени им само некакви си 100-200 хиляди долара народни пари.

                      Това е мое лично чувство, срещу което нищо не ми говори, че не е право.
                      Предлагам ти да не мислиш,че никак не ти се отдава

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Никога не съм разбирал как се коментира държава която е на 2000км от българия и се познава само по картинка. Защо не коментираш българската корупция, а си тръгнала да пишеш за руската- хайде подсказка- джи пи груп ще строи тунел- ами че те се оляха като изтрепаха 17 човека, как смяташ колко ще изтрепят в тунела
                        И аз не разбирам как се защитава държава намираща се на 4000 км. от Германия,освен ако майка ти или жена ти не са рускини
                        Относно бъдещата катастрофа в не изградения все още тунел ще оставя на теб да ни го разясниш и след време ,живот и здраве ще го коментираме случило ли се е или не

                        Коментар


                        • Приятна вечер !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение
                            Аз изпитвам съжаление , към хора които са се самозабравили и плюят там от където са пили.
                            Лоша душевна хигиена.
                            Но такива нямат и понятие от хигиена.

                            Лошото е, че замърсяват жизнената среда на хората.

                            Коментар


                            • Аз изпитвам съжаление , към хора които са се самозабравили и плюят там от където са пили.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение
                                И ти ли стана част от намаляващото семейства на капитан грант ? И репресирана ли си била преди 10 ноември 1989 г или просто липсата на банани по магазините тогава се е отразила фатално на психиката ти?
                                Мисля, че тази е от елитната част на комунягите, които винаги мимикрират към средата на силните.
                                Но, по некакво лошо съвпадение на нещата, семейството ѝ е изоставено от другарите да се оправя с дадени им само некакви си 100-200 хиляди долара народни пари.

                                Това е мое лично чувство, срещу което нищо не ми говори, че не е право.

                                Коментар

                                Working...
                                X