IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Почивка - Халкидики

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pepimili Разгледай мнение
    Аз също съм заинтригувана да посетя Халкидики. Прочетох доста полезна информация във форума. Явно нощния живот си струва там, определено ще посетя Гърция, но догодина!
    За нощен живот. Паралия.

    Коментар


    • Аз също съм заинтригувана да посетя Халкидики. Прочетох доста полезна информация във форума. Явно нощния живот си струва там, определено ще посетя Гърция, но догодина!
      Ако съдбата ти затваря вратата, влез през прозореца!
      http://www.top-flowers.com/

      Коментар


      • Хахахаха много добре го каза

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitkomik Разгледай мнение
          Не мога да разбера едно - човека задал въпрос не ви пита за финансовите ви възможности, къде ходите, какво ви харесва и т.н. Идеята е да му се помогне по въпроса. Ясно е , че тук е пълно с инвеститори с милиони евро , които от време на време и на луната отмарят, там мнооого яко било. За 4 дена да биеш 6727.52 км в посока ми се струва налудничаво! Та с 2 думи това , което исках да кажа е - ако можете да помогнете го правете, другото си е чист спам! Питащият според мен е 20-28г. така , че да на Халкидики ще намери това , което търси. Лек ден!
          ми то никой не се интересува какво го питат, всеки си кара по неговия репертоар, циклади...андалусия... бангладеш...големи бохеми имаме тук. а като им звънне непознат номер се стряскат, да не е от банката за кредита
          препоръка е

          Коментар


          • От две години живея в Майорка в Магалуф , вмирисани испанци и пияни англичяни , Майорка е един насран остров , кадето зимата е ужасна скука , дане говорим че цените са двойни спрямо халкидики а обслужването е пална нула . На миконос бях двапати и яко си излязох от джобовете , за едното нищо . От десет години обикалям халкидики . Цена качество номер едно за мен . Храна без коментар , на калитея такива нощи сам имал , нямат описване , А в солун на бузуки е нещо уникално до 8 сутринта не както в лондон в дистрикт за 1000 паунда в 3 ни изгониха и бяхме трезви . Много разбирачи има има тук вав форума , Във бг за някой ебан диджей 6 човека плащаме 200 лв вход а на ахой или пърл или пелиаксеу за 150 евро бутилка чивас Без вход и без коментар как ти е поднасят как те постещат как те изпращат и как валето те посреща . Остави нашите смешни заведения , ако някои си мисли че в испания или италия купона е по голям се лъже , да може но ако со подготви 1000 евро за вечеря и 2000 евра за нощен клуб . Защо ли италиянците си изместиха яхтите от сардиния в гърция ? В майорка робена супа 20 евро калмари 30 приятно изскарване с баби германки и англичяни спящи по пешеходните патеки и скачащи от балконите .
            Животът е огледало.....усмихвай се

            Коментар


            • Там в района с 5-6 много големи дискотеки. Не съм ходил поради възрастта ми Но съм минавал вечер покрай тях и определено има як купон. В разстояние от 1км се събират 4-5 хил. човека. Но на Касандра това е единственото , което съм видял. Другаде няма. Но пък и там е за почивка - големите купонджии ходят на Цикладите

              Коментар


              • ето ти

                https://www.google.bg/maps/place/%D0...3!4d23.7020975

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                  Има много яки плажни дискотеки и партита на Халкидикито. Как да няма.
                  Дай някаква пътечка , че аз все на кръчми попадам ... може да е от възрастта
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Всяка година ходя на Халкидики , Никити - по 2-3 пъти и впечатленията ми са :
                    - нощен живот ... не съм видял такова животно - предимно е за хора търсещи спокойствие и по-малко шум ....Вярно има доста заведения, предимно мини таверни и барчета покрай плажа...
                    - цени - точно като в БГ но в евро ...
                    Водата е чиста, но се пази от морските таралежи.
                    Ако си запален по риболова остави въдиците вкъщи - много е навътре в ръкава и пасажи не влизат. Има само "местни" рибоци - единични бройки. При късмет може да извадиш октопод с хавайско копие....
                    Има много яки плажни дискотеки и партита на Халкидикито. Как да няма.
                    Ahoy Summer Night Club - Тоя беше разбиващ ама е на Касандрата там са повече. То там има цели селища дето се държат под аренда от сърбите и македонците и стават много яки купони.
                    Last edited by Muller; 01.09.2016, 11:40.

                    Коментар


                    • Не мога да разбера едно - човека задал въпрос не ви пита за финансовите ви възможности, къде ходите, какво ви харесва и т.н. Идеята е да му се помогне по въпроса. Ясно е , че тук е пълно с инвеститори с милиони евро , които от време на време и на луната отмарят, там мнооого яко било. За 4 дена да биеш 6727.52 км в посока ми се струва налудничаво! Та с 2 думи това , което исках да кажа е - ако можете да помогнете го правете, другото си е чист спам! Питащият според мен е 20-28г. така , че да на Халкидики ще намери това , което търси. Лек ден!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Скъпо бре Груец. Преди 3 дни зяпах. 500 еврака само самолета за вторите празници. Не си струва.
                        Ама на 150 еврака директен до Родос от Солун може да се позамисли човек, при отминаващото вече лято на север.
                        Не знам, не ми се блъска по границите, ама за 3 дни кво да правиш? А на чартърни масовки не ми се много ходи. Ще си седа дома
                        Кеф цена няма ...
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Като чуя малякия (халкидики) и купон и се побърквам от смях То средностатистическия софийски булгаристанец как ли да знае, че на север в малякия ходят само нискобюджетните афифни балкански субекти, а купонът е по Цикладите, ама какво ли е това Циклади - баф ли гу

                          Сега конкретно - Халкидики е толкова умряла работа, че няма накъде - само родният еснаф, за който всичко българско е булшит, може да се кефи на таралежите и камънаците там, но какво да го обсъждам, за българистанецът да се шракне в чужбина е мечта на живота, но понеже няма пари и акъл, ходи в Тасос, Керамоти, Халкидики и т.н. Скъпо е (сравнено с у нас, при равни други условия), но нашенецът е готов и при баба Маруска да спи на 15 км от плажа, да си готви сам като скот, ама да се шракне на плажа, щото там шезлонгът бил без пари - родна картинка, дори не е мила. Единственото хубаво и качествено за парите си е октоподът, другото е бошлаф, а пък виното им е най-голямата пикня, която съм пил. Пред бирата им и нашите спиртосани произведения са класика

                          Но който каквото го кефи и те така - успех и после да не забравите да разкажете колко яко е било и как в кочината/кенефа бгстан нищо хубаво няма, ама виж в Малякия - абе връот е
                          Скъпо бре Груец. Преди 3 дни зяпах. 500 еврака само самолета за вторите празници. Не си струва.
                          Ама на 150 еврака директен до Родос от Солун може да се позамисли човек, при отминаващото вече лято на север.
                          Не знам, не ми се блъска по границите, ама за 3 дни кво да правиш? А на чартърни масовки не ми се много ходи. Ще си седа дома

                          Коментар


                          • Чудна работа е в тоя форум.Имам чувството че съм влязъл във форума на световните милиардери и като голтак дето никога не е ходил в Гърция получих комплекс.Много лукс и класа има тука и всеки е по по най не се дава.Търсели купон.Ми що трябва да ходиш в Гърция като мое се напиеш у София за много по малко пари.На почивка се ходи за да се почива а не за да се пие и яде.Нещо сбъркано има в главите на мнозина форумци

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Като чуя малякия (халкидики) и купон и се побърквам от смях То средностатистическия софийски булгаристанец как ли да знае, че на север в малякия ходят само нискобюджетните афифни балкански субекти, а купонът е по Цикладите, ама какво ли е това Циклади - баф ли гу

                              Сега конкретно - Халкидики е толкова умряла работа, че няма накъде - само родният еснаф, за който всичко българско е булшит, може да се кефи на таралежите и камънаците там, но какво да го обсъждам, за българистанецът да се шракне в чужбина е мечта на живота, но понеже няма пари и акъл, ходи в Тасос, Керамоти, Халкидики и т.н. Скъпо е (сравнено с у нас, при равни други условия), но нашенецът е готов и при баба Маруска да спи на 15 км от плажа, да си готви сам като скот, ама да се шракне на плажа, щото там шезлонгът бил без пари - родна картинка, дори не е мила. Единственото хубаво и качествено за парите си е октоподът, другото е бошлаф, а пък виното им е най-голямата пикня, която съм пил. Пред бирата им и нашите спиртосани произведения са класика

                              Но който каквото го кефи и те така - успех и после да не забравите да разкажете колко яко е било и как в кочината/кенефа бгстан нищо хубаво няма, ама виж в Малякия - абе връот е
                              +10

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Като чуя малякия (халкидики) и купон и се побърквам от смях То средностатистическия софийски булгаристанец как ли да знае, че на север в малякия ходят само нискобюджетните афифни балкански субекти, а купонът е по Цикладите, ама какво ли е това Циклади - баф ли гу

                                Сега конкретно - Халкидики е толкова умряла работа, че няма накъде - само родният еснаф, за който всичко българско е булшит, може да се кефи на таралежите и камънаците там, но какво да го обсъждам, за българистанецът да се шракне в чужбина е мечта на живота, но понеже няма пари и акъл, ходи в Тасос, Керамоти, Халкидики и т.н. Скъпо е (сравнено с у нас, при равни други условия), но нашенецът е готов и при баба Маруска да спи на 15 км от плажа, да си готви сам като скот, ама да се шракне на плажа, щото там шезлонгът бил без пари - родна картинка, дори не е мила. Единственото хубаво и качествено за парите си е октоподът, другото е бошлаф, а пък виното им е най-голямата пикня, която съм пил. Пред бирата им и нашите спиртосани произведения са класика

                                Но който каквото го кефи и те така - успех и после да не забравите да разкажете колко яко е било и как в кочината/кенефа бгстан нищо хубаво няма, ама виж в Малякия - абе връот е
                                груйчо, сега последно, убаво ли е по греция /ситония/ или само по Цикладите е купоня?
                                начи като земе некой, като теб, де още кредитите не си е оправил да се тупа у гърдите как не е булгаристанец и как да си сготвиш сам е скотско и ми се разстройва стомаха.
                                нали се сещаш, че тук и далече по-напреднали хора от теб и оня отегчения по-долу пишат и четат?!
                                мм не, по-скоро не ви хрумва тая.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X