IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Почивка - Халкидики

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Belcho Разгледай мнение

    На много места в България може да почиваш и за по-малко пари. В Гърция е двойно по-скъпо...Стига вече с това прехвалване на южната ни съседка. Хубаво е там, не го споря, добре се държат, имат отношение към туристите, но за цените - няма да се съглася. Генерално излиза по-скъпо от България, но е така поднесено, че да не дразни. Сиренето обаче си е с пари.
    И аз подкрепям донякъде твоето мнение. Да, красиво е, приятно, весело с компания, чудесни плажове, много дива природа, обаче скъпо. За 4-5 дена в Халкидики ще платиш същото, ако не и повече за 10 дена на българското Черноморие. А има толкова прекрасни български морски кътчета, които си заслужават адски много.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

      Уикенда бях там. Хора, не ходете, много е студена водата през зимата
      не я ли топлят?! ..бахти хората ..

      Коментар


      • Къде на Халкидики?
        Халкидики има много лица, много цени, много работи.
        Както и Българското море, какво се има предвид?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от krasimirseo Разгледай мнение
          Аз миналата година бях на Халкидики и честно да ви кажа, повече няма да отида на почивка в България, всичко е по евтионо и почивки в Халкидики са с цени от средно 400 лв за 5 дни. Къде в България ще намериш такава почивка?
          На много места в България може да почиваш и за по-малко пари. В Гърция е двойно по-скъпо...Стига вече с това прехвалване на южната ни съседка. Хубаво е там, не го споря, добре се държат, имат отношение към туристите, но за цените - няма да се съглася. Генерално излиза по-скъпо от България, но е така поднесено, че да не дразни. Сиренето обаче си е с пари.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

            Уикенда бях там. Хора, не ходете, много е студена водата през зимата
            Е, сега е просто време да си починеш, но със сигурност не на плажа и до водата, а в хотела/ къща за гости. А иначе лятото, особено август - направо си го мечтая вече.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ricognito Разгледай мнение
              От две лета се каним с приятелите да отидем на Халкидики, но все не стигаме. По-миналата година запазихме, но заради наводненията седмица по-рано ни казаха, че почивката се проваля и да не ходим. Сега е знак май, че ще си планирам лятото още от сега.
              Уикенда бях там. Хора, не ходете, много е студена водата през зимата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от krasimirseo Разгледай мнение
                Аз миналата година бях на Халкидики и честно да ви кажа, повече няма да отида на почивка в България, всичко е по евтионо и почивки в Халкидики са с цени от средно 400 лв за 5 дни. Къде в България ще намериш такава почивка?
                В туризма е много хубаво като казваш цена да посочваш и период ......та за кои период ти е средната цена ?
                Че иначе поста ти си е като чиста реклама на сайт за почивки.
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • От две лета се каним с приятелите да отидем на Халкидики, но все не стигаме. По-миналата година запазихме, но заради наводненията седмица по-рано ни казаха, че почивката се проваля и да не ходим. Сега е знак май, че ще си планирам лятото още от сега.

                  Коментар


                  • Егати,в тая тема има мнения,които са изтрити на 01.01.1970г.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от krasimirseo Разгледай мнение
                      Аз миналата година бях на Халкидики и честно да ви кажа, повече няма да отида на почивка в България, всичко е по евтионо и почивки в Халкидики са с цени от средно 400 лв за 5 дни. Къде в България ще намериш такава почивка?
                      На Кранево,но има и други курорти по нашето море.На Кранево за 400 лв ще изкараш 8 дни.
                      Last edited by Grosss; 14.01.2020, 20:07.

                      Коментар


                      • Аз миналата година бях на Халкидики и честно да ви кажа, повече няма да отида на почивка в България, всичко е по евтионо и почивки в Халкидики са с цени от средно 400 лв за 5 дни. Къде в България ще намериш такава почивка?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          Аз съм бил в Каламата декември- януари и дати кажа честно морето става за
                          къпане.
                          тука темата е за халкидики, къпал ли си се на халкидики през зимата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                            не искам да ви прекъсвам спора, ама лятото не свърши ли, че да планиране почивки на морета в Гърция?
                            п.с. ходил съм на халкидики, доста е селско, предпочитам си ахтопол и китен
                            Аз съм бил в Каламата декември- януари и дати кажа честно морето става за
                            къпане.

                            Коментар


                            • не искам да ви прекъсвам спора, ама лятото не свърши ли, че да планиране почивки на морета в Гърция?
                              п.с. ходил съм на халкидики, доста е селско, предпочитам си ахтопол и китен

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                                За нощен живот. Паралия.
                                паралия означава плаж. )))
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X