IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
    Тц,бат'Венци може само да носи куфарите на Каята.Такива номера извъртя само за няколко сезона в Спартак,че на други ще им трябват няколко живота да го стигнат. Определено е най- !!!
    Неслучайно Ишков взе участие в "Под прикритие" в ролята на президент на футболен отбор, замесен в уредени мачове
    "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

    Коментар


    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
      Това явно е било някакво диво изключение! Защото ние 99% от мачовете сме ги продавали, а купуването се брои на пръсти...например един велик мач с гранда Лесичери май беше...
      Имахме един "велик" кукловод, начело, който сам си знае как вързваше гащите няколко години по ред...само Бат' Венци може да се мери с него по направени схеми!
      Тц,бат'Венци може само да носи куфарите на Каята.Такива номера извъртя само за няколко сезона в Спартак,че на други ще им трябват няколко живота да го стигнат. Определено е най- !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение
        Пропусна най-добрия - Красимир Балъков
        Емил Димитров също

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Знам, имам приятели, които играят в зоните.

          Отвратени са от плевенските мангали. Правят агитки, викат, влизат на терена, бият съдията и футболисти от противник.

          Разпасани отвсякъде за каса бира и 2 кебапчета. Знам - включая и на аматьорски турнири като Каменица Къп.

          Моето момче е главен финансист на община и него не смеят да го пипнат, ама е много възмутен.

          Виждал е цигани, но вика плевенските са най-разпасани. Тук щяха денонощно да ядат бой, бой, бой докато влязат в пътя да са културни.

          Та, не ми говори ( вие сте ги разпасали да са такива ), но прави впечатление отстрани
          Аз говоря за преди много години.Сега селото няма отбор.Ходехме с колелетата по другите села да гледаме.У село мангалите не са разпасани щото много бой изядоха.Имаме няколко арендатора но един от тях е за чудо и приказ.Много хубаво бие а и другите двама помагат аз участвувам с финанси понякога.За да има ченгарлеске милиция.като и теглят по един бой и кротуват.Потрошиха много каруци изпозастреляха и коне амунициите ги режат.И те така комплексно се оправят.Един мангал му беха потрошили всичките ребра и сега е по нисък от тревата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение
            Пропусна най-добрия - Красимир Балъков
            Да, то Балъчето вървеше 2 групи пред мен.

            Ама, аз като влизах юноши младша и нашите ме спряха. Идваха в къщи 3 треньора на Локото и 2 на Етър да ме пуснат, бях ги попилял на един диспансер, който ни правеха за ВТ окръг по резултати.

            Майка ми изрева тогава - детето ми да се прибира всеки ден синьо от колената надолу - няма да стане.

            Вярно много ме ритаха да'е .. - денсех на пост межу Балъчето и Ицо. Техника на Бало, щото биех с 2-та крака как си искам и от всяка позиция, обаче бърз като Ицо и не беше проблем да навържа 2-3-4 в зоната си.

            Ама, те като не могат да ме спрат и шутове - нон-стоп син ходех

            После издъних тромбофлебитите точно от шутовете и в двата крака - тромби на 30 години, па бях спрял преди 14-15 години с футбол. От ритането ми казаха докторите, пръсват ти кръвоносни съдове и затова после излиза.

            Както и да е. Ха, наздраве!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Ти не ме четеш колко национали от 94 година ви навряхме тогава в отбор - Локо и Етър.

              Ц.Цветанов, Трифон, Б. Генчев, Ив. Йорданов, Киряков.

              Бяхме много силни наистина. Факт!

              П.П. Нали ти казах, че веднъж се объркахме и завършихме 2-ро място на полусезон след Славия мисля.

              Гледай после какво продаване на мачове падна от нас.
              Пропусна най-добрия - Красимир Балъков

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Да не го следя.Навремето като дете много обичах да гледам селски мачове беше много яко.Но си спомням един велик мач.Отивам аз към поляната в Бъзака и гледам в кръчмата се свалят две агнета в тави каси с бира.А мача такъв че ако гостите бият влизат в горната група а ние домакините сме в тая дето не се изпада от нея.Почва мача ама гостените не могат да ни вкарат гол а мача уговорен и требе да паднем за да прецакаме едно друго село.Мани ми и съдията свири дузпа 15 минути пред края.Нашия треньор се провиква ей Милко ако вкараш дузпата ще ти счупя главата.Милко рита топката някъде из градините а в това време дядо му влиза на игрището и му вика Милко ела да издоиш кравата че ме болят ръцете няма да играеп с тия продажници.После яко пиене и софра у кръчмата.паднахме с 1:0
                Знам, имам приятели, които играят в зоните.

                Отвратени са от плевенските мангали. Правят агитки, викат, влизат на терена, бият съдията и футболисти от противник.

                Разпасани отвсякъде за каса бира и 2 кебапчета. Знам - включая и на аматьорски турнири като Каменица Къп.

                Моето момче е главен финансист на община и него не смеят да го пипнат, ама е много възмутен.

                Виждал е цигани, но вика плевенските са най-разпасани. Тук щяха денонощно да ядат бой, бой, бой докато влязат в пътя да са културни.

                Та, не ми говори ( вие сте ги разпасали да са такива ), но прави впечатление отстрани

                Коментар


                • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                  Това явно е било някакво диво изключение! Защото ние 99% от мачовете сме ги продавали, а купуването се брои на пръсти...например един велик мач с гранда Лесичери май беше...
                  Имахме един "велик" кукловод, начело, който сам си знае как вързваше гащите няколко години по ред...само Бат' Венци може да се мери с него по направени схеми!
                  Ти не ме четеш колко национали от 94 година ви навряхме тогава в отбор - Локо и Етър.

                  Ц.Цветанов, Трифон, Б. Генчев, Ив. Йорданов, Киряков.

                  Бяхме много силни наистина. Факт!

                  П.П. Нали ти казах, че веднъж се объркахме и завършихме 2-ро място на полусезон след Славия мисля.

                  Гледай после какво продаване на мачове падна от нас.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Да, ти вярно не следиш БГ футбол хич.

                    Преди мача на ЦСКА срещу Л-ц в София - имаха последна контрола с нас и ги опънахме ( преди 10 дни с 3 на 2 ).

                    Но Стойчо се изказа се ласкаво накрая, че въпреки сблъсъците на терена няма контузени, а регион са привърженици на чорбата.

                    Пооритахме се малко - нашите и те не могат да губят, че имаше 2 червени картона в мача, ама се разбраха на полувреме да не важат и да денсим с по 11 футбалера.
                    Да не го следя.Навремето като дете много обичах да гледам селски мачове беше много яко.Но си спомням един велик мач.Отивам аз към поляната в Бъзака и гледам в кръчмата се свалят две агнета в тави каси с бира.А мача такъв че ако гостите бият влизат в горната група а ние домакините сме в тая дето не се изпада от нея.Почва мача ама гостените не могат да ни вкарат гол а мача уговорен и требе да паднем за да прецакаме едно друго село.Мани ми и съдията свири дузпа 15 минути пред края.Нашия треньор се провиква ей Милко ако вкараш дузпата ще ти счупя главата.Милко рита топката някъде из градините а в това време дядо му влиза на игрището и му вика Милко ела да издоиш кравата че ме болят ръцете няма да играеп с тия продажници.После яко пиене и софра у кръчмата.паднахме с 1:0

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Това в Б група нали.Бравос.Искам да гледам истински мачове а не такива за пари
                      Да, първи са Монтана, но ние не можем засега да се мерим с тях.

                      Изоставаме втори на 3 точки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Между другото съм гледал мач на Спартак с Локото във Варна, ама ние тогава бяхме сила - Ивайло Йорданов, Бончо Генчев и т.н. от националите на БГ.

                        И нашите явно им бяха казали около 6-8 място да движат в края на сезона и затова първи сезон трупаха точки и биеха наред, а втори сезон продаваха мачове като разпрани. Веднъж май се объркахме и завършихме полусезон на 2-ро място, което веднага се оправи през пролетта с посока надолу, ама можехме да бием всеки.
                        ------------------

                        Ама, отиваме във Варна и соколите не сакат да кихат за мач и нашите: Окей!

                        7 мин. - 0 на 1 за нас - Ивайло Йорданов и ги оставихме да помислят.

                        На полувреме в съблекалня текат едни куфарчета в наша посока и ги пуснахме да ни обърнат с 2 на 1.

                        П.П. Но от тогава не съм се смял така на мач, а балдъзата варненка и нищо не вдява от футбол и вика кои са нашите - викам тия с черно-бяло райе.

                        Ама, сме седнали при ултрасите агитката на Спартак - и нашите за 5 мин. поведоха и балдъза ( тя руса бамбина с тяло, цици - готина ) и скача и вика: "Йессссс ...!"

                        И аз скачам да я прибирам да седне, че ще ни набият - все пак бяха към 200 души и не мога я отърва.

                        Те, така
                        Това явно е било някакво диво изключение! Защото ние 99% от мачовете сме ги продавали, а купуването се брои на пръсти...например един велик мач с гранда Лесичери май беше...
                        Имахме един "велик" кукловод, начело, който сам си знае как вързваше гащите няколко години по ред...само Бат' Венци може да се мери с него по направени схеми!

                        Коментар


                        • Спорт (2)

                          Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Това в Б група нали.Бравос.Искам да гледам истински мачове а не такива за пари
                          Да, ти вярно не следиш БГ футбол хич.

                          Преди мача на ЦСКА срещу Л-ц в София - имаха последна контрола с нас и ги опънахме ( преди 10 дни с 3 на 2 ).

                          Но Стойчо се изказа се ласкаво накрая, че въпреки сблъсъците на терена няма контузени, а регион са привърженици на чорбата.

                          Пооритахме се малко - нашите и те не могат да губят, че имаше 2 червени картона в мача, ама се разбраха на полувреме да не важат и да денсим с по 11 футбалера. Изгониха 1 наш и 1 техен.
                          Last edited by marandi; 27.11.2014, 16:03.
                        Working...
                        X