IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • С магическа пръчка няма да стане това с футбола, много е забатачена работата. Ама...дано.

    Коментар


    • Най- много ме радва скорошното обявяване на новото ръководство на БФС.. Дано имаме късмет и започнем да вървим напред с повече победи. От колко години българин не е играл в европейски отбори...
      Повече от красива

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
        Да, благодаря, Още вчера ги намерих и разгледах как са играли. И аз не я приемам тази теза на конспирацията - че им била подарена точка, И двете страни си разменяха инициатива и играта е била оспорвана.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение
          Ей браво на нашите, я покажете тая партия къде да видя и аз
          https://lichess.org/broadcast/europe...und-9/LIyJN93w
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Ей браво на нашите, я покажете тая партия къде да видя и аз

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дъното Разгледай мнение
              е то оставаше Грузия ) да направи Азерите шампионки ) като не ни достигна полегнаха

              Партията на Пейчева я печели всяко хлапе ) което играе шах
              Като много знаеш я кажи с кои 1-2 хода сбърка че да загуби ... Имаше 2 проходни пешки (поне 5-6 хода) ама наш'та имаше МАТ в един ход който непрекъснато трябваше да го защитава грузинката - ака 1 фигура по малко. При 3 фигури това е ОГРОМНО предимство за нашата
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • е то оставаше Грузия ) да направи Азерите шампионки ) като не ни достигна полегнаха

                Партията на Пейчева я печели всяко хлапе ) което играе шах
                Аз винаги купувам на върха и продавам на дъното!!!!!!!!

                Коментар


                • нашите са европейски шампионки на шах. Уникални момичета, и сме най-красиви и сме най-умни
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Гришо го напусна румънската ромка геня и си го изкара на крокодила геня
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • От дете съм фен на Бекъм... и наистина си личи колко страст е вложен във филма. Ще гледам и останалите серии при първо свободно време
                      Повече от красива

                      Коментар


                      • Гледах първа серия на филма за Бекъм, интересен е и с радост ще си пусна и другите три. Как ви се струва?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                          Точно това имах предвид по-горе. Предпочитам да не се замесва, или по-скоро "да не го замесват" с политиката. Между другото по-голямата част от публиката искрено го аплодираше и скандираше името му, както по време на мача, така и при самото награждаване. Преди да вдигне купата, Ноле излезе на подиума с тениска, с лика на своя добър приятел Коби Брайънт и посвети титлата си на него. Дори на коментаторите им направи впечатление, това нетипично за публиката на US Open, топло отношение към Ноле...
                          Беше много силно!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            По добре късно (10 години по късно) отколкото НИКОГА. Джокера им счупи системата, не ги бие само на корта...
                            Точно това имах предвид по-горе. Предпочитам да не се замесва, или по-скоро "да не го замесват" с политиката. Между другото по-голямата част от публиката искрено го аплодираше и скандираше името му, както по време на мача, така и при самото награждаване. Преди да вдигне купата, Ноле излезе на подиума с тениска, с лика на своя добър приятел Коби Брайънт и посвети титлата си на него. Дори на коментаторите им направи впечатление, това нетипично за публиката на US Open, топло отношение към Ноле...
                            Vanitas vanitatum...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                              Преди малко завърши финалът на US Open. Новак Джокович победи Медведев с 3:0 сета и така спечели рекордна, 24-та титла, на турнирите от Големия шлем. Победата съвсем не бе лека, повече от 3 часа битка. Тенис от най-висока класа. Истинска наслада бе да се наблюдава този мач. Джокович ми направи много добро впечатление. Голям спортист, а и въпреки медийните скандали през годините (в които има много, много политика) ми изглежда, че е добър баща и човек. На път съм да му стана почитател.
                              По добре късно (10 години по късно) отколкото НИКОГА. Джокера им счупи системата, не ги бие само на корта
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Преди малко завърши финалът на US Open. Новак Джокович победи Медведев с 3:0 сета и така спечели рекордна, 24-та титла, на турнирите от Големия шлем. Победата съвсем не бе лека, повече от 3 часа битка. Тенис от най-висока класа. Истинска наслада бе да се наблюдава този мач. Джокович ми направи много добро впечатление. Голям спортист, а и въпреки медийните скандали през годините (в които има много, много политика) ми изглежда, че е добър баща и човек. На път съм да му стана почитател.
                                Vanitas vanitatum...

                                Коментар

                                Working...
                                X