IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
    Аз ще се съсредоточа към поредния .... ужас край река Мърси.....
    А дано, щото Лудогорците няма да паднат!!!

    Коментар


    • Аз ще се съсредоточа към поредния .... ужас край река Мърси.....
      И това ще мине ...

      Коментар


      • На "Бернабеу" бележат само цесекари

        http://topsport.ibox.bg/news/id_1630222963
        ----------------------------------------------------------------

        Груец,

        разбирам ти постоянното омаловажаване и плюене по чорбата, ама добре, че има статистики за тия неща и да те приземевят немедлено.

        П.П. Успех на Л-ц довечера - мисля, че 5 на 0 само ще е достоен резултат за тях. Ако беше чорбата, тогава можеше да говорим за нещо повече като най-малко Х от този мач

        Коментар


        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
          Саааамо си мисля, какво "вербално насиране" ще е ако Крейзитата спрат победната серия на Реал, който ще играе с 3-4 резерви!
          глей ся, ако този състав на лудоглавец успее дори да вкара гол на бернабеу, ще е голямо постижение, та ако ще не срещу третия, а срещу петия отбор на реал да играе. То и чорбата играха срещу резервите на ливера и то след 1:3 в софия и онези се пазеха за мача с оригиналното чорбасъ за суперкупата на аврупа, но в историята си остава чорбарска победа. както и първата победа на бг отбор в италия (левски срещу резервите на лациалите, които не играеха за нищо) и т.н. Та нека разградчани бият, пък ако ще и да не е срещу роналдо, а срещу чикирики. естествено това горното са пълни мечти и няма как да се осъществят, но ако крейзитата направят нещо днес, каквото и да е то, различно от загуба с 3+ гола, то трябва да ги поздравим.

          Честно казано не разбирам този патос да се пише срещу лудоглавец, честно? И Левски, и чорбата играеха (а чорбите и продължават) да играят със съдиите - логично е (не казвам, че е нормално, но България не е нормална държава) и киро гела да играе с тях, да не говорим, че по принцип им най-добрият отбор в бг за разлика от смешките в червено и особено от недорасляците в синьо Не разбирам и патоса да се изкарват извънземни, но е факт, че са постигали най-доброто класиране на бг отбор в групите на шл, така че това трябва да се отчете. И на мен не ми се иска лудогорец, а Левски да играе довечера с Реал, но Левски играе с Монтана напоследък и това му е нивото, а останалото са фенски драскания на (в повечето случаи) болни мозъци, като тези от плоски, които искат или да превърнат желаното в реалност, или да покажат, че като те са в лайната, то и другите са там.

          Успех на лудоглавци, аз, както обикновено, няма да гледам мача
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Саааамо си мисля, какво "вербално насиране" ще е ако Крейзитата спрат победната серия на Реал, който ще играе с 3-4 резерви!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
              В П.П.-то имах предвид Лудогорец бре
              Лудогорец Х
              Базел победа е единствения вариант!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                e,тук хич не съм съгалсен с теб - та в Германия сега Дортмунд са на последно място (или поне бяха миналата седмица, че последния път биха), а същата тази дротмунд разцеши Арсето в Дойчланд и си ги разцепи мъжката ....

                Очевидно говорих за Байерн!
                Дортмунд след 4-5 силни години бяха подмолно изпонае*ани от баварците, които допълнително прецакаха модела им на продажба на добрите футболисти (основно Кагава и Шахин, които се изложиха в Англия и Испания, но след като се върнаха не показват и 20% от това което бяха преди това)!

                Това даже и техния президент го отчете наскоро:
                Вацке: Не трябваше да се гаврим с Байерн

                Коментар


                • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                  ами преките са 2-0 и 2-0...така че ако свършите с равни точки (те Х, а вие да биете) би следвало да се гледа головата разлика!
                  В П.П.-то имах предвид Лудогорец бре

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                    Не всеки...

                    Всъщност си прав де - аз например вече се радвам, ако нямаме някоя сериозна контузия и от факта че продължаваме в ШЛ, пък да видим до кога ще трае радостта ми

                    П.П. Нали довечера и при 1:5 (примерно) нашите пак нямат никакъв шанс за 2-то място, т.е. гледат се на първо място преките двубои
                    ами преките са 2-0 и 2-0...така че ако свършите с равни точки (те Х, а вие да биете) би следвало да се гледа головата разлика!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                      ...а пък дето се вика - всеки ще намери за какво да се радва!
                      Феновете на Бърнли се радват, че поне един сезон отново гледат ЕПЛ с тяхно участие - нищо че ще изпаднат поне 2 месеца преди края на сезона!
                      Не всеки...

                      Всъщност си прав де - аз например вече се радвам, ако нямаме някоя сериозна контузия и от факта че продължаваме в ШЛ, пък да видим до кога ще трае радостта ми

                      П.П. Нали довечера и при 1:5 (примерно) нашите пак нямат никакъв шанс за 2-то място, т.е. гледат се на първо място преките двубои

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                        Груйче, голямата разлика между английската лига и немската и испанската например е че "аутсайдерите" знаят, че имат шанс - особено у дома се хвърлят на живо месо и често отръбват по някой залък! В Испания Реал нареди 18 победи, Барса 10 мача нямаше допуснат гол, Байерн в 14 мача има 3 хикса и 3 допуснати гола!
                        Така че там нещата стават САМО с пари!
                        В Англия трябва "и акъл" и здрави кокалчета разбира се!
                        За това не е учудващо, че има мачове като вчерашния, където "средняк" надиграва "гранд" У ДОМА! Да не забравяме, че до преди седмица бяха с 5 победи и Х у дома.
                        e,тук хич не съм съгалсен с теб - та в Германия сега Дортмунд са на последно място (или поне бяха миналата седмица, че последния път биха), а същата тази дротмунд разцеши Арсето в Дойчланд и си ги разцепи мъжката Да не говорим, че най-голямата посещаемост в бундеслигата е по-висока от тази в ингилизия и "джентълмените" си стоят на страта слава и си верват, че първенството им било конкурентоспособно и интересно, а вече са и зад шпаньолците, и зад дойчовете, но това само коментаторите по диема не го осъзнават, т.е. осъзнават го, но им се набова в тиквите как трявба да говорят само суперлативи и дори и когато съдията е правен в гъз, както снощния, който трябваше да изгони Мане за фаула срещу персийчето, те пак си знаят, че това било футбола, съдията така бил видял и т.н. простотии. Ако я няма фентъзи лигата на шипчето, честно казано най-вероятно няма и да го гледам, совен в дербитата - определено предпочитам да гледам леванте и осасуна пред бърнли и стоук

                        Колец, събирай сили, на края на сезона пак ще сменяте тренера, маакр че този може би ще го изтраете поне 2 сезона, с оглед на нулевата конкуренция, но ако арсето разкарат венго и в ливера най-накрая се появи клопо, а не оная смешка авб, то и тази година може да мечтаете за топ 4 - естествено венгер няма да го сменят, а клопо няма да иде в ливера, защото там собствениците са от идиот нагоре, така че ще си имате топ 4 и ще сте доволни - все пак ше сте купили най-скъпото трето място (или четвърто) в историята на шипчето
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • ...а пък дето се вика - всеки ще намери за какво да се радва!
                          Феновете на Бърнли се радват, че поне един сезон отново гледат ЕПЛ с тяхно участие - нищо че ще изпаднат поне 2 месеца преди края на сезона!

                          Коментар


                          • Груйче, голямата разлика между английската лига и немската и испанската например е че "аутсайдерите" знаят, че имат шанс - особено у дома се хвърлят на живо месо и често отръбват по някой залък! В Испания Реал нареди 18 победи, Барса 10 мача нямаше допуснат гол, Байерн в 14 мача има 3 хикса и 3 допуснати гола!
                            Така че там нещата стават САМО с пари!
                            В Англия трябва "и акъл" и здрави кокалчета разбира се!
                            За това не е учудващо, че има мачове като вчерашния, където "средняк" надиграва "гранд" У ДОМА! Да не забравяме, че до преди седмица бяха с 5 победи и Х у дома.

                            Коментар


                            • Груйче, и 10 000 знака да напишеш пак няма да можеш да защитиш тезата си, че не трябва да съм щастлив, че отбора ми е на трето място в класирането.
                              The weak are meat and the strong do eat.

                              Коментар


                              • вадиш желязна логика, почти ми звучиш като едни политически писарушки, но за радсот те познавам и знам, че не е така, а си просто фенски пристрастен

                                Сега ще ти го задам като въпрос малко по-другояче - ти си сменяш работата, дават ти 10К евро заплата, разрешват ти да си викаш някоя шавлива секретарка, личен автомобил, шофер, безплатни самолетни билети, 6 цифрен годишен бонус и т.н. (това в Бг, че да не става заяждане за подробностите). Разрешават ти да колиш и бесиш - ти назначваш дублиращи длъжности на шефа на ЧР, Охраната, Маркетинга, Правен и други сладки службици и вземаш твои хора, а основните ти кост ифектив дейности се състоят в уволняват на 2 чистачки и бай гошо разсилния Фирмата е правила по 5 милки печалба преди теб, а ти, след всичките си действоя я добутваш до милка печалба, нищо, че основните ти конкуренти (освен основния, а ти си назначен от ръководството, за да направиш твоята фирма номер 1 в бранша) са почти на командно дишане или директно са фалирали и са се отворили огромни пазарни ниши, които обаче са почти изцяло заети от конкурента ти, който на всичкото отгоре хем печели пазарен дял, хем има и в пъти по-висока печалба от теб, хем и служителите му са по-евтини, хем и клиентите му са по-удовлетвроени от предлаганите услуги - как трябва да реагира ръководството:
                                А) да са супер хепи, да изпадат в луд възторг и да верват в светлото бъдеще, нищо, че цифричките показват друго
                                Б) да дадат още време и инвестират още пари, които все пак не са безкрайна величина, като за сметка на тях уволниш и пенка от деловодството и гина от склада
                                В) да се позамислят за смяна - явно без теб май са се справяли на самотек почти по същия начин и определено не си правилния човек за работата
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X