IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гришо е отказал поканата за Софиа Оупън вчера. Еми..

    Коментар


    • От много години националният е пародия - да те е срам да гледаш направо! БФС си е за взрив, факт!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Belcho Разгледай мнение
        Българският национален отбор май трябва да се разформирова. Така ще е по-малко мъчително за всички - и за футболисти, щаб, треньори, и за феновете.
        Ама ти от небето ли падаш, каквото е състоянието на славните ни отбори, ,такова е и на национала. Какво става с левски ботев цска. Тотален гърч. Или ще ни кажеш "няма мое, няма твое -всичко е берое". Бе неам против бероето, ама селските отбори правят селски национал.
        Глей какво пишат хората из медиите - Униженията за левскарите станаха редовни

        Коментар


        • Първоначално изпратено от minerals Разгледай мнение

          Мен ако ме питаш на всички от "великите" четвърти в света трябва да им се търси отговорност, след това няма да има нужда от закриване.
          и какво толкова са направили "всички от "великите" четвърти в света"? ......... някои - да, ама защо всичките?!?!?!?!
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Преди това гелосаната мастия трябва да бъде осъден и пратен където му е мястото.След това да се разформирова БФС чак после да се закрива.
            Мен ако ме питаш на всички от "великите" четвърти в света трябва да им се търси отговорност, след това няма да има нужда от закриване.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Belcho Разгледай мнение
              Българският национален отбор май трябва да се разформирова. Така ще е по-малко мъчително за всички - и за футболисти, щаб, треньори, и за феновете.
              Преди това гелосаната мастия трябва да бъде осъден и пратен където му е мястото.След това да се разформирова БФС чак после да се закрива.

              Коментар


              • Българският национален отбор май трябва да се разформирова. Така ще е по-малко мъчително за всички - и за футболисти, щаб, треньори, и за феновете.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                  Преди 15-тина години станах свидетел на 91-вата победа на Шуми във Формула 1 и тогава бях убеден, че съм съпреживял нещо неповторимо.

                  Днес се случи "немислимото"!
                  Луис изравни този рекорд!
                  Персонално не харесвам особено това момче, но той без съмнение пише велика история!

                  Когато на едно място се срещнат талант (вероято дори и гений), амбиция, мотивация и себичност (вероятно дори и свръхагресия) и невероятната техника ва Мерцедес - може да се предпостави получения резултат.

                  Честито Луис!
                  Хамилтън е велик, да! Не ми се мисли да какъв адреналин става въпрос да бъдеш част от публиката.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение


                    Велико !!!
                    Най- после малко радост в наште изстрадали сърца ....
                    Скоро беше мача с Унгария.
                    Мащаб 1:3
                    За да не се мъчим повече

                    ps.Няма милост за изстрадалите сърца...даже ac/dc пееха в някаква песен "няма милост за бедните"...
                    Last edited by precakanoto; 11.10.2020, 17:20.

                    Коментар


                    • Преди 15-тина години станах свидетел на 91-вата победа на Шуми във Формула 1 и тогава бях убеден, че съм съпреживял нещо неповторимо.

                      Днес се случи "немислимото"!
                      Луис изравни този рекорд!
                      Персонално не харесвам особено това момче, но той без съмнение пише велика история!

                      Когато на едно място се срещнат талант (вероято дори и гений), амбиция, мотивация и себичност (вероятно дори и свръхагресия) и невероятната техника ва Мерцедес - може да се предпостави получения резултат.

                      Честито Луис!

                      Коментар


                      • Незабравима част от историята :

                        ЦСКА победи Ливърпул като гост с 1:0 на Анфийлд

                        За протокола : Ливърпул по това време беше настоящия шампион в Шампионска лига 2005 / 2006 год !!!


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                          Мамо, мамо какво е безгранична любов.
                          Гледай сине ...
                          https://www.facebook.com/cska.only/v...56340211764725

                          Велико !!!
                          Най- после малко радост в наште изстрадали сърца ....

                          Коментар


                          • Мамо, мамо какво е безгранична любов.
                            Гледай сине ...
                            https://www.facebook.com/cska.only/v...56340211764725
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение

                              Груйчо, ти съвсем си изперкал бе човек
                              Гувеата са така.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение

                                Груйчо, ти съвсем си изперкал бе човек
                                Дидак, ще може ли по-конкретно, че лафове тип "мноу си тъп" не носят никаква стойност. С кое не си съгласен и би оборил - че инджов не е човек на ДПС, че около Ловеч е пълно с помашки села, че Литекс е преименуваният ЦСКА-София (София) и обратното? Или че имхотеп е фен на дпс - това бате пешо ми го е казал, така че такъв въпрос към него, моля

                                Още веднъж - честито на Литекс, пардон ЦСКА-София (София), както и за Лудогорец 1945 (Разград) за влизането им в ШЛ. и успех в групите!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X