IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    marandi, не се ли усещаш, че ставаш смешен, брат - приятелски ти го казвам. Вярно е, че форумът следва да има форумен шут, Мунчо, ако искаш, че звучи по-автентично и българско, но трябва ли ти да я изпълняваш тази роля? За да не ме разбереш погрешно - не ми пречиш, даже ми е весело понякого, но си ми малко като интелектуалец, който се напива с пиянките рпед блока (то това си е малко реална история по всички квартални кръчмета) и като се олее, всички му се смеят...

    Дай си ако искаш тези, кажи за какво се бориш - ако може по точки и ще получиш съгласие или несъгласие от мен. Но без празни приказки и голословия, а просто тезите ти. Така става дискусия, останалото е клоунада, която дори не е интересна, Същото важи и за други новопоявили се индивиди в темата.
    Не знам кой става смешен.

    Три години чета всеки божи ден "спортни" заглавия, че чорбата е пред закриване и са най-големите престъпници, че не плащат заплати. По 10 "новини" колко народ ни съдел в чужбина и т.н.
    ---------------------------------------------

    Бодри призиви от стотици телета по форумите да ни закриват и възторг кога ще сбъднат мИчтата си.
    ---------------------------------------------

    И какво стана сега?

    Чорбата на 1-во място пред ултра-гига-хипер-националната кауза ( страшилището на ШЛ ) - Разград?

    Заплатите платени, че и бонуси.

    А във ФК Лесни - са 16 ( шестнадесет ) точки след нас - без заплати и се борят за заветното 6-то място в групата.
    ---------------------------------------------

    Ако сложно ти обяснявам - ще пиша по-бавно?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
      Марандич след малко почваме контрола с ЦСКА. Да си сверим часовниците
      Ще обадиш после как е минал мач. Търсят играчи чорбата и затова обикалят клубове с контроли

      Коментар


      • До модераторчето чорбарче,дето ми изтри последните два поста.Все още ли мислиш,че това момче няма нужда от квалифицирана медицинска помощ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
          На Емирейтс ли ще бъде
          На Градския стадион у Русе е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
            Марандич след малко почваме контрола с ЦСКА. Да си сверим часовниците
            На Емирейтс ли ще бъде
            "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

            Коментар


            • Марандич след малко почваме контрола с ЦСКА. Да си сверим часовниците

              Коментар


              • marandi, не се ли усещаш, че ставаш смешен, брат - приятелски ти го казвам. Вярно е, че форумът следва да има форумен шут, Мунчо, ако искаш, че звучи по-автентично и българско, но трябва ли ти да я изпълняваш тази роля? За да не ме разбереш погрешно - не ми пречиш, даже ми е весело понякого, но си ми малко като интелектуалец, който се напива с пиянките рпед блока (то това си е малко реална история по всички квартални кръчмета) и като се олее, всички му се смеят...

                Дай си ако искаш тези, кажи за какво се бориш - ако може по точки и ще получиш съгласие или несъгласие от мен. Но без празни приказки и голословия, а просто тезите ти. Така става дискусия, останалото е клоунада, която дори не е интересна, Същото важи и за други новопоявили се индивиди в темата.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Кефчи,

                  понеже се обиди, че ви отсранихме за купа, от преди седмица едно наше момче на проби в ЦСКА след контрола, където ги бихме.

                  Чорбата със сигурност ще кешира сега на полусезон играчи, иначе няма кинти.

                  Но там конкуренция убийствена и не знам дали ще го вземат.

                  Бончо Генчев наш президент ще го пусне, въпреки че ще рискуваме сезон да не влезем в А груп, а сме само на точка назад от Монтана ( продажници, които легнаха на Уефски ), щото имали юбилей.

                  Е, и? Епаси оправданието за корупция и наредени мачове.
                  ------------------------------

                  Затова се базикам гледай Локо с кого ще се падне и дано да са ФК Телета или примадони Разград да видиш какво става. Ще изядем тревата. Ама, там няма да са цък-цък като сега, ами ще трябва да играят и те.

                  Тук мачове не се продават - иначе фенове ще ги пребият от бой после. Та, да видим жребий и ако стане да се посмеем поне

                  Коментар


                  • Темпо убийствено, но все някога ЦСКА ще излезе в Европа турнири и там няма да има прошка.

                    Всички БГ отбори да свинят името на страната, понеже тук всичко уредено от съдии до Перука да ляга, а навън като излязат и дънят 5 червени картона за 8 мача.

                    Бат' 100ю ще се умори някой ден и ще връчи палката на Стоичков, а после ще дойде Бербо.

                    Нас не ни мислите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                      Маранди,вие със Стойчо не затваряте човките и това си е!!!
                      И кой ще ми я затвори?

                      "Националната" кауза ли? - нека първо ни бият. То с рушвети е до време - сам дей кинтите свършват
                      ---------------------------------------------------------------------------

                      Йорданка Христова - Сърца червени (2008)

                      https://www.youtube.com/watch?v=dBaecussbYI

                      Текст:

                      На земята всеки ден, светва изгрева червен
                      и залязват всичките звезди.

                      Тук от вечни времена, истината е една
                      никой няма да ни победи!
                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Питай, Груеца ( той ще извади статистиките да ме бори ) - аз дадох прогноза, че ако завършим полусезон до -2 точки ( минус две точки ) изоставане от Разград - на пролет ще ги прегазим.

                      Има още няколко кръга - ще видим. Виждаш, че не се изхвърлям въобще и говоря доста дозирано. Поздравления за "проекта" с 2 автубуса платени фенове за всеки мач.

                      Този сезон ще вземем 32-тата, а догодина ще размажем джуджето Л-ц.

                      За справка - гледай ФК Лесни и се сещай

                      Поздрави!
                      Last edited by marandi; 15.12.2014, 23:37.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        ФК Лесни .... 17 загуба за юбилей.
                        Чорба горда продължава към 32-тата.

                        А, Разград кога на първо място? Уен? Когда?
                        Маранди,вие със Стойчо не затваряте човките и това си е!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение
                          +1 с прогнозите на Грую с единствената разлика че Порто трябва да отстранят Базел без особени проблеми
                          И аз съм съгласен с Грую плюс по-лесната победа на Порто, като само ми се струва пък, че Юве и Дортмунд ще е малко по-оспорван сблъсък, отколкото го мислите, защото Ювентус в последните години почти не се сещам да са имали безпроблемни мачове в ШЛ. Трудно прескочиха предварителната група и тази година, а не беше трудна.
                          "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                          Коментар


                          • +1 с прогнозите на Грую с единствената разлика че Порто трябва да отстранят Базел без особени проблеми
                            Liverpool Forever

                            Коментар


                            • я, изтеглиха ли го вече - отплеснал съм се в задачи и съм пропуснла - пиша си прогнпзоте и мненята в твоето писание, ако може
                              Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                              Paris(FRA) v Chelsea(ENG) - много тежък и много интересен мач, челси са лек фаворит

                              Man. CityMan.(ENG) v Barcelona(ESP) - безспорен фаворит е барса, но ако сити купят меси в зимната пауза

                              Leverkusen(GER) v Atlético(ESP) - безпроблемно продължаване на алтетико

                              Juventus(ITA) v Dortmund(GER) - сравнително лесна победа за юве

                              Schalke(GER) v Real MadridReal(ESP) - 2 победи с по 3+ гола за дебелия балет

                              Shakhtar Donetsk(UKR) v Bayern(GER) - същото като за дебелия балет, само че може и да са 4+ головете

                              Arsenal(ENG) v Monaco(FRA) - уникални калитари са тези от арсето, аккто си ги и рпедвидих де - единственият отбор, който могат да отстранят

                              Basel(SUI) v Porto(POR) - най-безинтересния мач, нес е наемам с прогноза


                              Мнения ?
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Paris(FRA) v Chelsea(ENG)

                                Man. CityMan.(ENG) v Barcelona(ESP)

                                Leverkusen(GER) v Atlético(ESP)

                                Juventus(ITA) v Dortmund(GER)

                                Schalke(GER) v Real MadridReal(ESP)

                                Shakhtar Donetsk(UKR) v Bayern(GER)

                                Arsenal(ENG) v Monaco(FRA)

                                Basel(SUI) v Porto(POR)


                                Мнения ?
                                Last edited by Колчо Слепеца; 15.12.2014, 14:33.
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X