IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Соченият за "острие" на Васил Божков шеф от приходната агенция аут от НАП

    Панов е сочен за "острието" на избягалия в Дубай и притежател на 18 обвинения Васил Божков в Държавната комисия по хазарта (ДКХ). Панов е помагал за изхвърлянето на компанията Betfair от българския пазар, както и за лишаването на други чуждестранни компании, кандидатствали за лиценз за легална работа на родния пазар.


    __________________


    Най-после една добра новина...
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Честито на Ливърпул за титлата, исторически момент. Обаче тези празненства дано не им излязат на носа на феновете.

      Коментар


      • Life won't wait for you.

        Коментар


        • Ми време беше за изтрадалият червен фен от мръсния сайд. Аз още не мога да им простя тото финалите с Алавес и особено Милан (и двата мача), но здраве да е - абсолютно и безапелационно са шампиони на Ингилизия за тази година. Страхотна доминация и много красив футбол. Заслужено!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Не харесвам червено, но карам такава кола и and we'll never walk alone!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
              Обичам червения цвят, подхожда ми на зодията и характера
              Затова обичам всички отбори, на които екипите им са червени. В България и двете ЦСКА, в Англия е Ливърпул, а в Германия - Байерн Мюнхен. Не гледам футбол, но следя как завършват мачовете на тези отбори и като бият ми е готино
              Все пак е тъжно как се развиват нещата в Левски
              Уважаеми Груев, знам, че си от Левски и чудя се как мъж като теб може да е от Левски
              Ела довечера в Кръчмата да те почерпя едно питие и да те разубедя да се откажеш от този отбор
              Поздрави на всички, които обичат футбола
              Червеният цвят е неприятен.Символ на агресия нервност.Хората които обичат този цвят са самовлюбени агресивни нарциси.

              Коментар


              • LIVERPOOL !!!
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Обичам червения цвят, подхожда ми на зодията и характера
                  Затова обичам всички отбори, на които екипите им са червени. В България и двете ЦСКА, в Англия е Ливърпул, а в Германия - Байерн Мюнхен. Не гледам футбол, но следя как завършват мачовете на тези отбори и като бият ми е готино
                  Все пак е тъжно как се развиват нещата в Левски
                  Уважаеми Груев, знам, че си от Левски и чудя се как мъж като теб може да е от Левски
                  Ела довечера в Кръчмата да те почерпя едно питие и да те разубедя да се откажеш от този отбор
                  Поздрави на всички, които обичат футбола
                  Last edited by kristina dimitrova (1); 18.06.2020, 12:14.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение

                    Тая простотия с Наско сирков нема да е до добър край...Това от Юнушете е по-вероятно да излезе читав заек, отколкото гоуемата "легенда" сираков да финансира отбора, бе тоя нема пари да се усмихне, Левски ще спасява, не се гледа че взел-дал вече и той ... Докога ще го спасяват фенове... Тва е нестабилна ситуация, Бижков е бил спонсор и на Цска и на Левски, Домусчията на Лудогорец, Цецо Василев на Ботев. Еми тва са отборите в нашто първенство, с тук-таме некое ново попълнение, И прави впечатлевние, че всичките са били със собственици не милионери а мелярдери. Тука се напъваме и плачеме за Наско, ... мОре акъл...а той не се знае и хилядонер дали е. Тея изброените отбори не само национални а интернационални в некъв смисъл - лицето на държавата пред чуждите отбори, Иска се серьозно отношение и серьозен финанс за тех и не става само с "а", "у", "феновете", "ша видиме" и тем подобни звукоизлияния. Тоя фалирал наско сам си знае явно халхабера, та и затва е шитна на Тити некъв дял, зер сам не може се оправя, ами помагайте,- дайте да дадем, измекярска работа
                    Според мен най неадекватни на реалността са лумпените болни фенове на Левски и ЦСКА...Чакат да дойде някой с апари да купи Меси Ронално и компания и да блеснат житата...Крайно време е да разберат че това което е било е било...Нито ЦСКА нито Левски някога през нашият живот ще бъдат онова което бяха поради реалностите в Европа и България.Няма как да се направи силен отбор който да побеждава в Европа.Дори и да се появят като по чудо няколко добри играчи и да се стигне в групите на ШЛ още веднага те ще бъдат купени и отбора разбит.И това не е участта само на Левски и ЦСКА а на много европейски отбори.Аз такъв футбол не желая да гледам.Не ме интереува нито Реал мадрид нито Барселона нито Ливърпул нито никой.Ако искаме да има футбол трябва да се забранят трансферите от една държава в друга.Дотогава предпочитам да гледам селските групи където има много емоции и смях...Селските мачове са класа над тия уредени европейски мачове с отбори от дрогирани футболисти обявени за звезди.Там където влязоха парите всичко умря.За съжаление никога повече няма да мога да гледам оня ЦСКА с Пенев Костадинов Трифон Стоичков Митко Младенов Илия Вълов Пламен Гетов.Футбола умре спорта умре в днешния корумпиран подивял свят.Бутат паметници пренаписват исорията щото на някого не харесвала.Дмешният свят е на корумпирани мазни гдани и непочтени хора на ръководни постове а не на знаещи можещи и почтени.Днес почитат простака мутрата убиеца крадеца а свестния смятат за луд.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      батков, както винаги, говори дивотии - така може да е било по негово време, сега не е точно така. Пък в проблемът не е в парите - в Лудогорбахче вземат двойни и тройни възнаграждения, а в резултатите. Това с юнУшите пък е най-големият нонсенс - то лудогорбахче, дето от 10 години събират най-добрите деца при супер условия за България, даже май си напазарувах цял отбор на БотевЪ, когато станаха шампиони в някаква възраст, нямат един произведен талант, ти ми говориш за умрялата школа на софийските отбори. Деца няма, гладни деца от село, ти искаш от софийски или пловдивски праслаци футбол - футболисти има само в селата в Македонско или около Пловдив, в градовете - нъцки, доказано е от десетилетия
                      Тая простотия с Наско сирков нема да е до добър край...Това от Юнушете е по-вероятно да излезе читав заек, отколкото гоуемата "легенда" сираков да финансира отбора, бе тоя нема пари да се усмихне, Левски ще спасява, не се гледа че взел-дал вече и той ... Докога ще го спасяват фенове... Тва е нестабилна ситуация, Бижков е бил спонсор и на Цска и на Левски, Домусчията на Лудогорец, Цецо Василев на Ботев. Еми тва са отборите в нашто първенство, с тук-таме некое ново попълнение, И прави впечатлевние, че всичките са били със собственици не милионери а мелярдери. Тука се напъваме и плачеме за Наско, ... мОре акъл...а той не се знае и хилядонер дали е. Тея изброените отбори не само национални а интернационални в некъв смисъл - лицето на държавата пред чуждите отбори, Иска се серьозно отношение и серьозен финанс за тех и не става само с "а", "у", "феновете", "ша видиме" и тем подобни звукоизлияния. Тоя фалирал наско сам си знае явно халхабера, та и затва е шитна на Тити некъв дял, зер сам не може се оправя, ами помагайте,- дайте да дадем, измекярска работа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Нищо не се знае до последно, така че "бетонът: току-виж се пропукал Иначе Локо играят приличен футбол и заслужават да ритат в Европа, въпреки титаничния олигофрен, който им е президент
                        Груец както съм ти казвал много пъти вие сте фалирали и морално и материално. Боката приключва с властта като гледам едва ли ще удържи до напролет..и вие сте в А окръжна.Така че не се напъвай единственият ефект от напъването ще е насиране

                        Коментар


                        • Тръгнали да се кланят. Тези може да ни довършат.
                          Last edited by RUBLA; 18.06.2020, 13:07. Причина: Спазвайте добрия тон!

                          Коментар


                          • Локо така или иначе ще играе в Европа, защото ще се класира и пред Левски и пред ЦСКА
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от forman777 Разгледай мнение
                              https://www.marica.bg/sport/futbol/l...gori-s-licenza

                              Локо бетон за Европа, Левски гори с лиценза


                              Груйче, това вярно ли е..
                              Нищо не се знае до последно, така че "бетонът: току-виж се пропукал Иначе Локо играят приличен футбол и заслужават да ритат в Европа, въпреки титаничния олигофрен, който им е президент
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • https://www.marica.bg/sport/futbol/l...gori-s-licenza

                                Локо бетон за Европа, Левски гори с лиценза


                                Груйче, това вярно ли е..

                                Коментар

                                Working...
                                X