IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.facebook.com/video.php?v=918929901585876

    Коментар


    • След изказването на Ибрахимович от предходния ми пост, нета се наводни с подобни закачки:

      Chelsea's brand new kit.

      Коментар


      • Zlatan Ibrahimović on his red card last night:

        It felt like I had 11 Chelsea babies around me

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          За чорбата е най-добре да паднат от ботевЪ - така ще имат поне 2 сигурни донора в шестицата (локо сф и ботевЪ), а вероятно и бирои, като добавим и традиционно добрите връзки по оста микре-панчарево, то реално лудоглавци остават сами в борбата за титлата Само дето ще има мъни токс и тогава всички приятелства заминават
          Чорбата е най-добре да бие Ботев и после 2 пъти Разград.

          Няма друг вариант за титлата, ако я искат.
          -----------------------------------------------------------------

          Не може Хасково, Любимец и сие да бият Л-ц, само чорбата да им ляга, където ги види.

          Т'фа е! Просто и ясно!

          Коментар


          • да се включа и аз, че само мен ме липсва
            Челски-псж - съдията преева мача, да го ева - абсолютно измислен червен картон на ибряма (до този момент златко беше тотален статист на терена), не дадена нарисувана дузпа за челси първото (това ме върна назад, щото бях играл, че хазартчето ще вкара първи и голът ще е през първото полувреме), после не даде поне 2 червени картона на Коща, след това абсолютно измислена дузпа - според мен нямаше ифра с ръка, макар да скочи с вдигната ръка и т.н. Странното нещо в този мач беше, че зашитата, дето уж е най-стабилното звено на чукотките, много жестоко им изневери - и двата гола на псж бяха безумни и то в моменти, в които би следвало моу да затвори играта. Ами хак да му е

            За Левски - ако трябва да съм честен, дали ще сме 6-ти или 7-ми ми е все тая. Така или иначе не ходя на мачове на стадиона (като направят новия сектор ще си купя карта, но до там, просто защото искам да ги стимулирам да оправят и другите сектори), а пакетът на диема няма да си го инсталирам, та ако ще турско (чорбарско) да е. Ако влезем в шестицата ще сме брашнян чувал, амак да имаме някакви полуилюзорни шансове за трето, но най-вероятно ще сме пети или шести. Ако не влезем - седми или осми. И в двата случаи срамът е еднакъв, но то май попретръпнахме

            За чорбата е най-добре да паднат от ботевЪ - така ще имат поне 2 сигурни донора в шестицата (локо сф и ботевЪ), а вероятно и бирои, като добавим и традиционно добрите връзки по оста микре-панчарево, то реално лудоглавци остават сами в борбата за титлата Само дето ще има мъни токс и тогава всички приятелства заминават
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Стойчо Стоев: Левски не чака феърплей от ЦСКА

              http://topsport.ibox.bg/news/id_1830792673

              Цитат:

              Евентуално отпадане от „Топ 6“ пък ще означава финансов колапс за Левски. „На първо място е моралното петно върху клуба, но оттам нататък сметнете колко ще загубим от тв права и билети, които не могат да останат на тези цени", каза финансовият директор Константин Баждеков.
              ----------------------------------

              Точно тоя малоумник ли ще говори за феърплей като излезе с юношите на Миньор срещу Разград да им легне 8:0.

              И те после го прибраха на хранилка за 2 години в Л-ц? Пфуу ....
              ----------------------------------

              Телюги пак ще ви спасяваме да'е ..

              Кофти е, че Лупи каза, че ще бием, па той не познава.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                Требаше ле вчера да изгонат защитника на Шахтьор (Кучар май са кааше) в 3-та минута ?
                Не! Прецакаха ми страшна колонка, а последния мач беше Байерн - Шахтьор U4.5
                Only God Can Judge me...

                Коментар


                • Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • At the corner from which Thiago Silva equalised, John Terry was wrestling with Gary Cahill

                    Коментар


                    • Требаше ле вчера да изгонат защитника на Шахтьор (Кучар май са кааше) в 3-та минута ?
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                        Брей, за 15 минути съм проспал "събитието на сезона" в европейския футбол!
                        След като Азар вкара дузпата спрях телевизора и си легнах, като въобще не съм мислил че ПСЖто могат да изравняват!
                        Браво на тях! В двата мача бяха по-добрия отбор! Моу чикиджийската тактика може да си я навре...

                        Коментар


                        • Attached Files
                          Only God Can Judge me...

                          Коментар


                          • Специалния дали ще изяде сега специален шут от мистър Абрамович ???
                            При цял мач с човек повече... дори и ЦСКА щеше да издържи !!!
                            Only God Can Judge me...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                              За довечера ще видим какви автобуси ще паркира Моу!!
                              яко ги подпират чукчите на абрамчик и няма нужда от паркиране

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                                Тези спорове са безпредметни - Арсенал винаги са отебавали Карлинг/Капитал 1 и т.н. купа и никога ФА - може би само първите кръгове срещу нискоразредните отбори!
                                Венгер никога не е печелил купата на лигата или както се е казвала през годините (карлинг къп, кепитън уан) защото това е един измислен турнир на който се радват руски олигарси, петролни шейхове и тем подобни португалски мангусти-преводачи

                                Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                                Няма нужда да ви търся отборите на Арсенал и Юнайтед от финала, който загубихме с дузпи, за да видите че и двата отбора са си играли с титулярите!!!
                                никой не ти говори за този финал .................... между 2001-2005 години за 4 години АРСЕНАЛ спечелиха турнира 3 пъти, 2 пъти шампиони, победна серия от 49 мача без загуба в шипЪ и т.н.

                                след този финал нещата се промениха драстично, сви се бюджета за нови футболисти, сви се фонд работна заплата, а целта бе да се участва в ШЛ и за купите каквото стане .................. съответно започнахме да играем с млади футболисти за купите и всичко бе съсредоточено за топ 4 за да се вземе участие в ШЛ

                                Коментар

                                Working...
                                X