IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
    Марандич, много е оптимистично да мислите за титла даже и с 4 патерици в първата 6ца!
    Шанса ви беше да дръпнете на Крейзитата докато те бяха разсеяни около Евротурнирите! Сега когато няма какво да ги разсейва очаквам да запишат 5 домакински победи и евентуално загуба и 2 хикса навън на ЦСКА, Литекс и Бирое! Което ще им е съвсем достатъчно да вземат титлата с поне 6-7 точки аванс!
    Следващите 2 кръга ще се разбере ( срещу Берое и Разград ) - ако не могат да вземат 6 точки - къде са тръгнали?

    Гледам, че вместо да се тушира конфликт между треньор/ръководство и футбалерите - той се увеличава.

    Феновете и те се "изср*ха" на метенето с тия заплахи срещу футбалерите. Те чужденците вече ще се чудят как по-бързо да се махат след тая фростотия - само не и да денсят.

    Ако, не вземат 6 точки от първите мача - направо да викат чичо Митко и да почват да налагат младоци от школата, ако има нещо читаво там.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
      Марандич, много е оптимистично да мислите за титла даже и с 4 патерици в първата 6ца!
      Шанса ви беше да дръпнете на Крейзитата докато те бяха разсеяни около Евротурнирите! Сега когато няма какво да ги разсейва очаквам да запишат 5 домакински победи и евентуално загуба и 2 хикса навън на ЦСКА, Литекс и Бирое! Което ще им е съвсем достатъчно да вземат титлата с поне 6-7 точки аванс!
      Аз съм армеец, но не спирам да повтарям, че това не е шампионски отбор, Томов не може да осигури финансиране за атака и участие в ШЛ, Стойчо не е тренер, който може да е конкурентен в ШЛ, тези футболисти ще ни изложат по жесток начин в Европа. При нас в момента само публиката е на ниво, нищо друго. При Лудогорец е точно обратното.

      В момента сме на важен кръстопът и в този смисъл 3-те поредни загуби според мен дойдоха тъкмо навреме, за да покажат на феновете жестоката истина. Стойчо свърши огромна работа, изтегли каруцата от много кално дере, но това е брутален бизнес и приказката за уморените коне е реалност. Томов е майстор на движението по ръба, но дотам - за постигане на големите цели трябват други качества. Не мисля, че и Манджуков ги има. Надеждата за клуба е продажба на мениджър тип Домусчиев, в краен случай Гриша Ганчев и рестарт на процесите с модерен тренерски екип. И това подкрепено с пари, много пари + още повече пари, иначе нищо няма да стане.

      В момента ние сме ултра зле, Крейзитата също (Дерменджиев е пътник като Стойчо и това трябваше да се свърши отдавна), а Уецке най-после имат тренер, който може да свърши нещо. Обаче с ръководен екип включващ професора от Рен Гонзакис, подпухналата Гугутка и оня очилат клоун от тръста има още да страда фауната в квартал Подуяне

      Абе, къде е Груята да се изкаже аргументирано по актуалните проблеми? Покри се туй момче и това си е!

      Коментар


      • Марандич, много е оптимистично да мислите за титла даже и с 4 патерици в първата 6ца!
        Шанса ви беше да дръпнете на Крейзитата докато те бяха разсеяни около Евротурнирите! Сега когато няма какво да ги разсейва очаквам да запишат 5 домакински победи и евентуално загуба и 2 хикса навън на ЦСКА, Литекс и Бирое! Което ще им е съвсем достатъчно да вземат титлата с поне 6-7 точки аванс!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Е, те при нас Любо Пенев, чичо Митко и Пламен Марков веднага са готови да дойдат, ако се наложи.

          Мисля, че се налага вече, Стойчо емоционално се сдуха и му е време за малко почивка. Срив е чисто психологически, а не толкова спортно-технически.

          32-та не е отписана още

          П.П. Успех за 7-мото място от мИня. И за купата
          Момче младо,срива е финансов.Ако някога ти се наложи да контактуваш със съдии ще го разбереш.С футболни е страшно ама с ония дето си контактуваше Лупи е неописуемо.Колкото до седмото и то не е много сигурно
          За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
            Да вкарам малко конспирация.
            Продадохме последните 3 мача за да имаме после 6 сигурни победи - 18 точки.
            Помислете само който и да е от тези отбори дори равен да бяхме направили говедата щяха да са в първата 6-ца.
            Остават ни мачове с латекса и лапникурец.
            Кофти че и тези 18 точки няма да ни стигнат.
            Поживьом увидим
            Всичко ми стана ясно ама това с за истинските мачове с пигмейспорт не го разбрах.
            За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

            Коментар


            • Ако викнем Супен ще се напъват за титлата.

              Ако викнат чичо Митко - чужденците аут и имаме половин година да налага младоци и нов отбор за догодина.

              А при рогатите кога евро лиценз? И за какво ви е, ако не е тайна? И без това сега ще орежете заплатите наполовина.

              А, приходи от билети и ТВ права кога? Уен?

              П.П. Добре, че са още 12 отбора, че поне няма да изпаднете. Ако минавахме на формат 10 отбора, А група през крив макарон

              Коментар


              • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                Зурла ,титла кога а купа кога?А песента за 32 кога?
                Е, те при нас Любо Пенев, чичо Митко и Пламен Марков веднага са готови да дойдат, ако се наложи.

                Мисля, че се налага вече, Стойчо емоционално се сдуха и му е време за малко почивка. Срив е чисто психологически, а не толкова спортно-технически.

                32-та не е отписана още

                П.П. Успех за 7-мото място от мИня. И за купата

                Коментар


                • Да вкарам малко конспирация.
                  Продадохме последните 3 мача за да имаме после 6 сигурни победи - 18 точки.
                  Помислете само който и да е от тези отбори дори равен да бяхме направили говедата щяха да са в първата 6-ца.
                  Остават ни мачове с латекса и лапникурец.
                  Кофти че и тези 18 точки няма да ни стигнат.
                  Поживьом увидим
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Горе рогите, телюги!

                    Продължаваме напред - както казва Кобрата!
                    Зурла ,титла кога а купа кога?А песента за 32 кога?
                    За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                    Коментар


                    • Вчера докато българските червени симулираха игра срещу БотевЪ, то червените дяволи изиграха най-доброто си полувреме от времето на САФ насам! Може да се каже че убиха надеждите на Шпорите за 4ката!
                      Следващия уикенд предстои важно гостуване на Анфийлд! Ако запазим това представяне не виждам как ще ни бият и ще си осигурим място в ШЛ догодина, а защо не и да се грабнем 2тото място накрая, след като Шитито се обърна на пълен шит!

                      Коментар


                      • Горе рогите, телюги!

                        Продължаваме напред - както казва Кобрата!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
                          Щастлив ден за българския футбол!
                          Левски е извън първата шестица, а ЦСКА е с трета поредна загуба!
                          Тези два "гранда", пречещи на развитието на футбола в България, трябва да бъдат натирени в Ъ група. Само тогава българският футбол може да живне поне до средно еропейско ниво.
                          В плейофите не виждам от кого ЦСКА може да вземе победа, но Левски, за съжаление може и да отмъкне някоя точка от Марек и Хасково.
                          ПП. Някои може би ще ревнат и ще ме укоряват що за член на ФК Левски от 1941 година съм, щом пиша такива неща. Ще им отговоря, че за разлика от тях не съм "болен", а и умея да надскоча клубната принадлежност, за да видя нещата такива каквито са в същност.
                          всичко което си написал е вярно

                          реално погледнато това делене на отборите на две шестици е най-тъпото нещо което направиха говедата от БФС и сега техния си отбор сърба "чорбата"

                          според мен една А група от 10 отбора които да играят 4 пъти по между си е оптималния вариант

                          но говедата в БФС с цел да ги преизберат искат хем повече отбори в А група, хем искат да е интересно първенството .................... ами , така не става...

                          отбори като хасково, локумспор (кюстендил), дупница, слабия не знам какво търсят
                          в групата на майсторите

                          едните оправиха головата разлика на говедата - хасково

                          другите са при майсторите само заради възможностите да залагат в цял свят - хасково, локумспор (кюстендил), дупница, слабия само коефиценти гледат

                          на слабия без никаква публика нов стадион ще правят ............... луда работа

                          при тази липсса на пари мисля, че е време слабия да се обединят с чорбата, а говедата с надежда ................ или наобратно - както искат...

                          на софия 2 отбора при майсторите са напълно достатъчни, а и на пловдив един отбор е напълно достатъчен в А група

                          миналата година бургас с два отбора в А група вместо да се обединят и да имат един отбор .................. тази година нямат отбор

                          може и да греша, но така ги виждам нещата ---------- 10 отбора и 36 кръга си е супер, но трябваше говедата да изаднат в долната половина за да се сетят тепърва да вземат най-логичното решение

                          Коментар


                          • Щастлив ден!

                            Щастлив ден за българския футбол!
                            Левски е извън първата шестица, а ЦСКА е с трета поредна загуба!
                            Тези два "гранда", пречещи на развитието на футбола в България, трябва да бъдат натирени в Ъ група. Само тогава българският футбол може да живне поне до средно еропейско ниво.
                            В плейофите не виждам от кого ЦСКА може да вземе победа, но Левски, за съжаление може и да отмъкне някоя точка от Марек и Хасково.
                            ПП. Някои може би ще ревнат и ще ме укоряват що за член на ФК Левски от 1941 година съм, щом пиша такива неща. Ще им отговоря, че за разлика от тях не съм "болен", а и умея да надскоча клубната принадлежност, за да видя нещата такива каквито са в същност.

                            Коментар


                            • Attached Files
                              Only God Can Judge me...

                              Коментар


                              • https://www.youtube.com/watch?v=VnYudDPW7zc
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X