IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • До гроб само ЦСКА и юношите на ЦСКА ....трипъти ОЛЕ за ЦСКА
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Наш Барбук да си направи селфи поне няма ли да го пуснат?
      за 20-30 минути, ако направи нещо ................ това ще му е

      на 34 години няма за къде повече...

      п.п. цяло второ полувреме
      Last edited by polki; 22.04.2015, 22:47.
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
        Връзва им ,връзва им!!!И Шивана путра и той си има отборче!!!
        В България публика има само на селските мачове!!!Щот има екшън!!!
        Сега и там вече няма де!!!

        Всичко е културно!!!
        София, Варна, Велико Търново, Пловдив нали се бореха за куптурна столица на Европа-та

        няма как да не сме културни .................... на повечето футболни срещи обстановката наподобява на представление на камерна музикална вечер...

        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Наш Барбук да си направи селфи поне няма ли да го пуснат?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
            ами добре

            аз пък знам, че първо футбола в България е дошъл по река Дунав .................... Силистра, Русе, Свищов

            и какво от това?

            все едно е къде се е играело първо футбол ..................... те уж в Англия са измислили играта, но от 1966 нещо не им връзва, а и през 1966 домакинския фактор е изиграл решаващо значение, май
            Връзва им ,връзва им!!!И Шивана путра и той си има отборче!!!
            В България публика има само на селските мачове!!!Щот има екшън!!!
            Сега и там вече няма де!!!Всичко е културно!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
              Голямо пишкомерене,голямо нещо!Аз пък съм варненец и като такъв трябва ли да съм горд,че за първи път в БГ футбол се е играл във Варна?Много преди да се създаде Ботев Пд!Още през 1893 година.Айде лекичка.
              ами добре

              аз пък знам, че първо футбола в България е дошъл по река Дунав .................... Силистра, Русе, Свищов

              и какво от това?

              все едно е къде се е играело първо футбол ..................... те уж в Англия са измислили играта, но от 1966 нещо не им връзва, а и през 1966 домакинския фактор е изиграл решаващо значение, май
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Е, не разбра ли, че това е твое мнение, което никой не споделя.

                С това напъване за юноши ще те помислим за педофил още малко

                П.П. Я, кажи някой юноша на Реал в момента?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                  Е трябва да направим родилно отделение на Емиратс, че да признаеш че може да сме създали някого като Футболист ли!? Не са ли юношеските години и всичко свързано с тях най-важни за това горното!?
                  да вземеш един футболист на 15-16 години защото се е откроявал сред връсниците си и да кажеш, че е твой юноша е смешно

                  АРСЕНАЛ и по-специално ВЕНГЕР умеят да налагат млади момчета в първия състав, но да кажеш, че налагат наши юноши (които сме купували когато сме ги прирличали) си е много жалко твърдение

                  разликата между АРСЕНАЛ и ЦСКА е, че тима от Лондон си купува състезателите, а клуба от София дълги години взимаше футболисти по решение на ЦК на БКП и "в името на народа"
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Голямо пишкомерене,голямо нещо!Аз пък съм варненец и като такъв трябва ли да съм горд,че за първи път в БГ футбол се е играл във Варна?Много преди да се създаде Ботев Пд!Още през 1893 година.Айде лекичка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      И само на един отбор ли трябва да бъда фен?

                      Че за всеки шампионат в Англия, Германия, Испания и Италия също отбори, на които симпатизирам. И ся ко?
                      и аз си имам любими отбори в тези първенства

                      учудваме , че след kev ти също имаш два отбора в България ................... като са играли от локо горна с чорбата за кой си викал?

                      Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Да им гледам юношите ли?
                      ти имаше претенции, че чорбата е изкарала най-добрите футболисти на България, а аз писах, че обирате всичко талантливо което после продавате

                      Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Факт е, че Чорбата е направила най-успешните трансфери зад граница и е изкарала най-добрите футбалери през годините. Защо тогава са можели, а сега се гърчат и аз не знам, но ще е тъпо да ги закрият от инат и омраза.
                      писах, че цецка и лесна сте националния отбор на България ........................ нормално е двата национални отбори на България да имат международни клубни успехи

                      има ли някой несъгласен с горното?
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                        освен за Уилшър аз за друг не се сещам да е наш

                        Фабрегас ли е наш? Белерин ли? Рамбо ли? Уолкът ли?

                        кой е юноша на АРСЕНАЛ?
                        Е трябва да направим родилно отделение на Емиратс, че да признаеш че може да сме създали някого като Футболист ли!? Не са ли юношеските години и всичко свързано с тях най-важни за това горното!?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                          освен за Уилшър аз за друг не се сещам да е наш

                          Фабрегас ли е наш? Белерин ли? Рамбо ли? Уолкът ли?

                          кой е юноша на АРСЕНАЛ?
                          Ами, отказвай се от Арсето и ставай чорбар. Виж, че те имат повече успяли юноши

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                            Ай стига и ти с тия глупости, че по твоята логика ще излезе че любимият ти/ни Арсенал особено в ерата Венгер, не е извадил и един класен играч!? С риск отново да напишеш някоя отврат относно мен и по-точно мнението ми, отново заявявам открито:

                            Само Дунав, Арсенал и ЦСКА!!!
                            освен за Уилшър аз за друг не се сещам да е наш

                            Фабрегас ли е наш? Белерин ли? Рамбо ли? Уолкът ли?

                            кой е юноша на АРСЕНАЛ?
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • И само на един отбор ли трябва да бъда фен?

                              Че за всеки шампионат в Англия, Германия, Испания и Италия също отбори, на които симпатизирам. И ся ко?

                              Да им гледам юношите ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Не съм фен на Етър, защото съм фен на Локо ГО, а тия два клуба се мразят както Ботяф и вашето Локо.

                                Не мога да ти разбера неадекватните въпроси от един ден насам?!

                                П.П. Все едно аз да те питам 3 дена като латерна защо си фен на Локо Пд?
                                първо те питах защо си фен на чорбата ............... на няколко пъти не отговори

                                после те питах защо например не си фен на етър, а си фен на чорбата

                                сега разбирам, че си фен на локо горна, но ревеш защо щели да закриват чорбата...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X