IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
    ....

    С това което показва в момента Байерн (с изключение на реванша с Порто) не виждам как ще отстранят БарЦелона!
    Ами в момента НЯМА здрави футболисти... Направи справка, за контузените ...
    АКО имаше как да сме в пълен състав, ВЕДНАГА хващам бас, че ще ги отстраним...
    Сега, нямам идея кой ще е здрав, за да прогнозирам...
    Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
    Каталунците както никога играят добре в защита, отново контролират топката, но не онова безсмислено тики-рики-така-мака, което Пеп прехвърли в Байерн!
    Ще видим, тоя контрол.
    Иначе, за тики-таката съм съгласен ...
    Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
    Байерн особено като гости последния месец-два са пълна скръб: отборите в БЛ, които с 2-3 изключения са с класи по-ниско им се опъват и едвам-едвам падат с по едно на мъка!
    Ами това НЕ Е вярно. Освен последния (шампионски) мач с Херта, НЯМАМЕ друга победа с 1-0... 30 мача 77 гола.
    Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
    В ШЛ не можаха да бият Шахтьор навън, от Порто паднаха 3-1...какво да говорим повече?
    В Лвов, отбора гледаше да си тръгне възможно най-бързо... Предполагам зарад цялостната ситуация в Украйна.
    В Португалия, САМИ (по-скоро двама играчи) си направихме "мача" труден. Порто, не направи НИЩО градивно. Просто си чакаха (пък не се наложи да чакат дълго) и взеха подаръците на пътника Данте и неконцентрирания за миг (за жалос, му става навик) Алонсо.
    Реваншите, поставиха нещата по местата им ...
    НЕ Е оправдание, но това без Швайни, Рибери, Робен, Мартинес и Алаба ...
    Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
    Надявам се да видим успорвани мачове, но мисля, че от 4те отбора на полуфиналите БарЦелона най-много заслужава да вземе купата, което разбира се вероятно няма да се случи точно по тази причина!
    Също се надявам, като зретели да видим яки двубои...
    Пожелавам на двата отбора пълни, здрави състави и нека по-силният продължи...
    MIA SAN MIA !!!
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Минава, големият Левски минава
      Ами и когато нищо не става от нас, пак сме на финал. Ще се ходи, няма как.
      Само Левски!!!
      Хайде честито!
      Заслужавахте малко радост и Вие, дано смачкате Черно море на финала, а да не стане като с Бирое преди 2-3 години!
      Пък и Домуса малко да му се натрие носа, в края на краищата! След като ЦСКА сдаде титлата без бой, поне за купата се намери някой да ги бие!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
        Мане,знаеш ,че често бъркаш!!!
        ....често, често - колко да е често?!

        С това което показва в момента Байерн (с изключение на реванша с Порто) не виждам как ще отстранят БарЦелона! Каталунците както никога играят добре в защита, отново контролират топката, но не онова безсмислено тики-рики-така-мака, което Пеп прехвърли в Байерн!
        Байерн особено като гости последния месец-два са пълна скръб: отборите в БЛ, които с 2-3 изключения са с класи по-ниско им се опъват и едвам-едвам падат с по едно на мъка! В ШЛ не можаха да бият Шахтьор навън, от Порто паднаха 3-1...какво да говорим повече?
        Надявам се да видим успорвани мачове, но мисля, че от 4те отбора на полуфиналите БарЦелона най-много заслужава да вземе купата, което разбира се вероятно няма да се случи точно по тази причина!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Мерсаж
          Хуморът е важна част от ежедневието. Аз съм на запивка, кумът си има нова щерка и черпи, а аз нямаше как да откажа
          Наздраве
          Наздраве!

          Аз от една седмица къпя на литър ракия и 5 бири, защото иначе няма да ми издържи организма и ще заспя.

          Па, сега тъкмо е финал на книжок. Още 2 дни и край - после вече се пуска, такова каквото е.

          Качество не е лошо, става за пробив навън, но обем е малък, понеже бачках само година и половина. На хартия не знам колко ще излезе - може би около 150 страници.

          Което е нормално - Толкин като пише Хобит от 300 страници му е отнело точно три години.

          Значи проблем не е в моя телевизор, но свърших финанси по проект и ще се пуска. Ако върне някой левас - ще се преведе и газ навън. Ако няма интерес - поне да не си губя повече времето.

          Чиърс! ( за дочката ) - да е жива и здрава!

          Коментар


          • Мерсаж
            Хуморът е важна част от ежедневието. Аз съм на запивка, кумът си има нова щерка и черпи, а аз нямаше как да откажа
            Наздраве
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Минава, големият Левски минава
              Ами и когато нищо не става от нас, пак сме на финал. Ще се ходи, няма как.
              Само Левски!!!
              Груец, честито

              Ти го заслужаваш, заради това, което изстрада досега.

              Но ... трябва да има хумор!

              Коментар


              • Минава, големият Левски минава
                Ами и когато нищо не става от нас, пак сме на финал. Ще се ходи, няма как.
                Само Левски!!!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Мисля, че вече обясних и няма да се повтарям.

                  Лупен хукна да прави партии и веднага го озаптиха, през Манджук и Инджов ( БСП + ДПС ).

                  Сринаха отбора за норматив и изгониха Тройчин, който ви плющи, където ви хване.
                  --------------------------

                  Домус Ага изпълни "застраховката" за титла през Манджук, но не предвиди феновете на Цеца + набутването с ТВ права.

                  Кой ще му гледа канала, ако чорбата и телюгите ги няма? ( не ми отговаряй ). И Гелосаният още се чуди какви лай*на изтакова, заради една тенекия.

                  Комплексарче, кат' вас
                  Даааа всичко ти е ясно,като на рожба зачената на конгрес и назначена във ВКР.Явно тия мръсниците зад желязната завеса са подготвили поредната директива.Само дето не знаете как да избиете комплексите от Домуз Ага.А той човека не ви мрази,просто ви пори където ви хване за да ви отвори очите какво сте изпуснали
                  За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                    Благодаря,чувството с шест пирона в задника с няколко тройки ми е познато.Но ти би ли разяснил на широката аудитория как е с девет пирона с по няколко седмици.Не,че се чувставаш като комплексар ама последния от първата шестица как се чувства.Защо дядо ми казваше по добре по добре пръв ерген на село отколкото последна уроспия у градо
                    Мисля, че вече обясних и няма да се повтарям.

                    Лупен хукна да прави партии и веднага го озаптиха, през Манджук и Инджов ( БСП + ДПС ).

                    Сринаха отбора за норматив и изгониха Тройчин, който ви плющи, където ви хване.
                    --------------------------

                    Домус Ага изпълни "застраховката" за титла през Манджук, но не предвиди феновете на Цеца + набутването с ТВ права.

                    Кой ще му гледа канала, ако чорбата и телюгите ги няма? ( не ми отговаряй ). И Гелосаният още се чуди какви лай*на изтакова, заради една тенекия.
                    Last edited by X_Y; 29.04.2015, 23:01.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Ай, честита купа!

                      Жалко, че се знаеше 6 месеца по-рано кой ще я вземе. Ама, вие сте комплексарчета кат' Разград и сега трупате тенекии, белким се пръкне някой Стоичков, Пенев, Костадинов, Петровец и т.н. че не мога да ги изброя.

                      А, до тогава си носете 6 поредни пирона в задника от чорбата с няколко тройки
                      Благодаря,чувството с шест пирона в задника с няколко тройки ми е познато.Но ти би ли разяснил на широката аудитория как е с девет пирона с по няколко седмици.Не,че се чувставаш като комплексар ама последния от първата шестица как се чувства.Защо дядо ми казваше по добре по добре пръв ерген на село отколкото последна уроспия у градо
                      За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                        Ако включиме тия от акциите и бирата с кебапчетата отиват към 7-8.Много бързо забрави за кура дето ви извъртя кюрда или пък за редателя барбуков
                        Ай, честита купа!

                        Жалко, че се знаеше 6 месеца по-рано кой ще я вземе. Ама, вие сте комплексарчета кат' Разград и сега трупате тенекии, белким се пръкне някой Стоичков, Пенев, Костадинов, Петровец и т.н. че не мога да ги изброя.

                        А, до тогава си носете 6 поредни пирона в задника от чорбата с няколко тройки

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                          Ще ги бият в пиене на биричка:



                          в друг спорт в момента не виждам как ще стане "биенето и в Барса и в Мюних"!


                          ПП
                          Иначе излезе снимка, която разкрива какво стана снощи:

                          Мане,знаеш ,че често бъркаш!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                            респект към Любо Пенев, че ще отдели месец безплатен труд в родния му клуб, но аз си оставам на мнението, че в момента най-добре в ситуацията ще се справи чичо Пенчо от Мировяне
                            Тц ... чичо Пенчо е уморен вече, бря. Нека си кърка по литър водка на вечер, че не се знае докога ще го има. Той неговото си го направи някога.

                            Супен ще им изкара червата от тренировки и ще търчат кат' японски багерчета до 2 седмици.
                            -------------------------

                            Тенкю съм, че си от малкото фенове, които имат представа от визитката на Супен. За сравнение цялата селекция на ФК Лесна в цялата си хистори няма толкоз голове в чужбина, колкото той само в Испания.

                            Там бие Кюрда с малко, но срещу Реал с много. Едни хетрици, едни 10 парцала и т.н. Колко футбалерас в света могат да кажат, че Реал им абонат, кат' Супен? Ърмм ..?

                            Даже Барбукуф няма такава визитка кат' Едномъдия.

                            Ще ги попилее сега чорбенцата - само гледай до 2 седмици какво става. Па, онова португалче Силва няма да знае на кой свят се намира
                            Last edited by marandi; 29.04.2015, 19:25.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                              Ако включиме тия от акциите и бирата с кебапчетата отиват към 7-8.Много бързо забрави за кура дето ви извъртя кюрда или пък за редателя барбуков
                              Кюрд не ни е въртял номер, а Ганчев, щот' се засили и кат' видя чепа и омекна.

                              Може би 2-мата честни хора, които като видяха сметките и веднага прецениха, че няма да могат да се справят.

                              Барбук си следи Цеца от близо - не го мисли него, но и той няма толкоз кинти да поеме.
                              ----------------------

                              Ние дзвИзди имаме и с кинти и без кинти, ами вие ко прайте?

                              Щот' Чочев за 1 седмица в серия А наблъска повече голас от ваш'та Гонзолина у Франсету

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                                И в Мюних и в Барса ще ти биете!!!
                                Ще ги бият в пиене на биричка:



                                в друг спорт в момента не виждам как ще стане "биенето и в Барса и в Мюних"!


                                ПП
                                Иначе излезе снимка, която разкрива какво стана снощи:

                                Коментар

                                Working...
                                X