IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

    То вече и стадиони няма Груец Аз си признавам, че гледах мача като превключвах и на Испания-Швеция. Но вече толкова съм претръпнал, че и аз не се ядосах .....
    Прав си, Греъме, така е, обаче това не може да е причина да няма живец и желание за игра. Аз ще го кажа, с което ще бъда заклеймен - този състав на Косово като единици е много по-добър от нашия. Виж им играчите - голмайстори в Турция, най-добрия играч на Вердер, резервния вратар на Ман сити и т.н., а срещу тях имаш някакви от кол и въже, като най-голямата ти звезда е играл 10 минути общо за 1 полусезон в полуизпадналия Каляри. Мисля, че това изчерпва всичко.

    Е, има и и друго - огромните очаквания и сравнения с 4-тите в света. Нека погледнем една Унгария - световна сила, най-добрият отбор в света през 50-те години, а сега са на нашето дередже, като съвсем доскоро имаха период от 30-на години без участие на световно или европейско първенство. Колелото се върти...
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Сега чета по форумите, че нашите жалкари викали "косово е сърбия" - бахти, може ли да сме такива дегенерати!?!?!? Да се мазниш на шумадийската пасмина, която винаги ни е била в гръб, а отделно от това е супер бита карта, за сметка на албанците/косоварите, които дори издигнаха този плакат на мач с "македонците"


      Е, да наистина трябва да си супер тъп!!! Но явно сме си такива, да не обръщам темата на политика - 45 безродие и интернационализъм + 30 години тотален хаос, неграмотност и глобализмо-джендъризъм родиха това, което сме сега
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Ама вие наистина ли я гледате тази пасмина? Аз съм ги зачеркнал с големия флумастер от онази загуба от Кипър с 4:1 като гости, когато имаше повече българи на трубуните от местните маляки, а нашите буклуци им се изсраха на лицата. Оттогава съм се зарекъл, че ще се върна на стадиона само и единствено когато бият голям отбор като гост. Толкоз.

        Иначе даже не си пуснах телевизора на тия, то и пълен мач по тв не помня откога не съм гледал, освен откъслечни мигове на по чашка с някой приятел, а специално за сноши съм доволен - гол/гол си излезе перфектно още докато къпех децата и после съм заспал. Сутринта гледам загуба с 2:3 - дори не се издразних - ето това е най-страшното нещо, което може да се случи за един футболен фен...

        П.С. Дори си спрях Диемите - просто супер много ме издразниха с това постоянно покачване на цената. Разбирам, че всеки продукт си има цена, но не разбирам алчността на някои хора, а и е въпрос на принципи - ще ги давам за мачове на Левски на стадиона, вместо на Киро Гела. Та така, наздраве, както би казал Перукан, пускайте Преслава!
        То вече и стадиони няма Груец Аз си признавам, че гледах мача като превключвах и на Испания-Швеция. Но вече толкова съм претръпнал, че и аз не се ядосах .....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Ама вие наистина ли я гледате тази пасмина? Аз съм ги зачеркнал с големия флумастер от онази загуба от Кипър с 4:1 като гости, когато имаше повече българи на трубуните от местните маляки, а нашите буклуци им се изсраха на лицата. Оттогава съм се зарекъл, че ще се върна на стадиона само и единствено когато бият голям отбор като гост. Толкоз.

          Иначе даже не си пуснах телевизора на тия, то и пълен мач по тв не помня откога не съм гледал, освен откъслечни мигове на по чашка с някой приятел, а специално за сноши съм доволен - гол/гол си излезе перфектно още докато къпех децата и после съм заспал. Сутринта гледам загуба с 2:3 - дори не се издразних - ето това е най-страшното нещо, което може да се случи за един футболен фен...

          П.С. Дори си спрях Диемите - просто супер много ме издразниха с това постоянно покачване на цената. Разбирам, че всеки продукт си има цена, но не разбирам алчността на някои хора, а и е въпрос на принципи - ще ги давам за мачове на Левски на стадиона, вместо на Киро Гела. Та така, наздраве, както би казал Перукан, пускайте Преслава!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Аз предлагам за треньор на националният отбор Илиана Раева....Ако не се справи и тя закриване.Пориване на Васил Левски Подуене и Народна армия.Да си ритат по кърищата.

            Коментар





            • Коментар


              • 3:2 за шиптърите, егати резила
                търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                Коментар


                • Какво е мнението ви за новия турнир Лига на нациите, след като вече приключи и видяхме кой, какво
                  https://gong.bg/football-sviat/liga-...naciite-545853

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                    Гледаш ли, гледаш ли дедо Вълчо, какво ги правим чехите на контраатака
                    - трета минута и вече трикольорите водят 1:0 ... удри удри удри
                    И макар че нямаме матрял - да си пожелаеме победата. И с бат-Краси Балъков напред

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Orange Ray Разгледай мнение

                      Градът на Бийтълс и ... Юрген Клоп. - Ногу-добра комбинация.
                      От времето на Сунес ... сме на Анфийлд И чаках... чаках някаква радост. Мамка му мечка
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Всеки си има право на мнение момчета Когато вашите отбори печелят всичко е о.к., когато другите печелят е тото и компенсации На мен ми е кеф ...Другото не ме интересува............... Let's talk about SIX, baby ....
                        И не забравяйте, че не всичко е тото, компенсации и инсунуации
                        https://www.sportal.bg/news.php?news=788801
                        Градът на Бийтълс и ... Юрген Клоп. - Ногу-добра комбинация.
                        От времето на Сунес ... сме на Анфийлд И чаках... чаках някаква радост. Мамка му мечка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Ако трябва да съм честен, от бокс нищо не разбирам, макар че от дъжд на вятър гледам някакви джасканици. Не знам доколко Джошуа е балон, може и да е, нямам идея, но тако бой си беше смешка. Не че не съм виждал подобни лоени топки да джаскат разни нацепени батки по селата, като идем софиянци на село да се правим на велики, но все пак? Просто се загледах в коефициентите, а и за чий му беше изобщо да се боксира с този лянос естакадос, идея си нямам, при положение че имаше тонове други претенденти, а и самият Джошуа уж не бил за парите, живеел скромно и т.н.
                          Джошуа не е балон, но е боксьор със слаба защита и загубата му е резонна, виж му мача с Нистор като аматьор- същата работа.. иначе си е стабилен удряч, но изобщо не е непобедим- всеки нокаутьор има шансове срещу него.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Подозирам, че освен "Призрака от Ляно Естакадо" си чел и Винету
                            Оф, к'во ми говориш, и "Синовете на Великата мечка", "Оцеола", "Последният мохикан" и какво ли още не - май издателсто "Отечество" ги пускаше, имаш огромна поредица вкъщи, но да не се отплесвам, че с всяка следваща книга, която спомена, шансът ми за премиер драстично намалява
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Всеки си има право на мнение момчета Когато вашите отбори печелят всичко е о.к., когато другите печелят е тото и компенсации На мен ми е кеф ...Другото не ме интересува............... Let's talk about SIX, baby ....
                              И не забравяйте, че не всичко е тото, компенсации и инсунуации
                              https://www.sportal.bg/news.php?news=788801
                              КОгато си прав, прав си, нямам какво да добавя! Респект към Валенсия, нищо че победата им в купата на краля ми струваше някое евро - така се почитат легендите, защото запалянковците са не по-малко важни за клуба от футбалерите. Апропо, оригиналното цска имаше една отлична идея със седлаки с името на привърженика, купил карта или каквото там беше за сектор А. Не знам дали идеята още е жива или ловешките припоци са я отрекли, но беше наистина добра, В Левски нямаме такива седалки, а би било хубаво да направим, иначе пък семейният ни ВИП сектор е нещо наистина уникално за България, макар и в сектор кабрио
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                .......лянос естакадос, .......
                                Подозирам, че освен "Призрака от Ляно Естакадо" си чел и Винету
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X