IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
    Верно че четох някъде - 2/3 века от ?-стия пленум на БКП или там където се е взело решението за образуване на армейски клуб по съветски модел!
    Чети пак и брой калъфките, щот' всяка година ни пребивате .... от смях.
    -----------------------

    На земята всеки ден
    светва изгрева червен
    и залязват всичките звезди.
    Тук от вечни времена
    истината е една
    никой няма да ни победи.
    В червено – бяло бият нашите сърца
    само ЦСКА до края на света:

    Припев:
    Сърца червени, сърца милиони
    на шампиони, само ЦСКА. (х2)
    И високо на върха е само
    ЦСКА, ЦСКА!!!
    -------------------------------------------

    Не свикнахте ли да'е ... че ми е досадно всяка година едно и също?

    Пейте за 32-та, запейте!

    Коментар


    • За Колчо една картинка:

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Днес има годишнина на Цеца Чорбарска и няколко отбора ще изиграят демонстрационни мачове в тяхна чест.

        Юве Мадрит и Пръца Бахрейн.
        -------------------

        От цялата Галактика валят приветсвени телеграми, а всички рогати днес трябва да са с нови звънчета на шиите си и да пеят за 32-та титла.

        Пейте!
        Верно че четох някъде - 2/3 века от ?-стия пленум на БКП или там където се е взело решението за образуване на армейски клуб по съветски модел!

        Коментар


        • Днес има годишнина на Цеца Чорбарска и няколко отбора ще изиграят демонстрационни мачове в тяхна чест.

          Юве Мадрит и Пръца Бахрейн.
          -------------------

          От цялата Галактика валят приветсвени телеграми, а всички рогати днес трябва да са с нови звънчета на шиите си и да пеят за 32-та титла.

          Пейте!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
            Прогнози за мача днес?

            Аз го виждам 1 на мъка, но не знам за кой отбор - мисля че италианците ще изментят балерините, ама знае ли човек - все пак начело на Реал е италианец!
            Мен ми се върти некъв нервен Х-кс... Картоне евентуално(се пак Пепе и Рамос са на терена )...
            Инак, некакси си мисла, че единицата, мое да е само за Дъртата Дама.. Знам ле и аз вече ??
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Прогнози за мача днес?

              Аз го виждам 1 на мъка, но не знам за кой отбор - мисля че италианците ще изментят балерините, ама знае ли човек - все пак начело на Реал е италианец!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                чорбата най-накрая намерили спонсор - Coca Cola ZERO
                Въх, какъв смях, а при ФК Лесна строят стадион без пари и тичат за здраве от 3 месеца, щот' не им плащат.

                Колко смешно?!

                И ви нанизаха 6 победи през това време с няколко тройки за армаган. Е, смешно си е

                Коментар


                • чорбата най-накрая намерили спонсор - Coca Cola ZERO
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Ха хаа, току-що Левски и ЦСКА вкараха в една и съща секунда - ама едните на Хасково, а другите на Урал!
                    Last edited by kev; 04.05.2015, 19:32.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                      polki,
                      Тия малките няма ли да вкарат вече ???
                      Нали академията е гордостта на Арсенал
                      За довечера е ясно ама сега...
                      Е все пак успяха (макарт и в 90-тата мин) и коеф 1,70 е налице
                      Only God Can Judge me...

                      Коментар


                      • polki,
                        Тия малките няма ли да вкарат вече ???
                        Нали академията е гордостта на Арсенал
                        За довечера е ясно ама сега...
                        Only God Can Judge me...

                        Коментар


                        • Цитат:

                          Дадохме ви през това време Бончо Генчев, Ивайло Йорданов, Балъка, Трифон, Цанко и Кирячето.
                          --------------------------------------------------

                          Половината национален отбор за САЩ 94.
                          ------------------

                          Ботяфф какво даде през това време?

                          П.П. Не ме обиждай на отбор и регион, щот' аз съм спал по хотелите ви там. А, ти дори не си идвал насам, че да обиждаш и не знаеш колко струва бира в лоби бара на Тримонцуим да кажем. ( среден клас хотел, държан от турче като инвеститор заради хазарт ).
                          Last edited by X_Y; 04.05.2015, 21:31.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                            Кой е тренер и президент на Докото, бре?

                            Бащата на Божинов ( втория ) и Бончо Генчев.

                            Майните ви харесвам, ама ти си рядко кух да ми обясняваш какво става тук в момента от 180 км.

                            Широко-скроени сте и космополити. Млъкни малко, че ти в Горна си идвал сигурно преди 30 години - демек никога.

                            За Търново да не говорим. Гледал си го само на снимки. Иначе си голем "патриот" с кинтите на Василев, дето ще плащаме 16 млрд. левас за твоето чудо Ботяфф ....

                            Кой го плаща? Ти ли?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Затова и Божинов избяга и не иска да тренира тук. Пак е от нашата школа.
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Тук феновете ще пребият футбалерите първи, ако стане съмнение за мач.

                                Не ги душат с шалове като при Цеца, ами направи ги пребиват. Затова и Божинов избяга и не иска да тренира тук, докато е безработник.

                                Пак е от нашата школа, но мърльо. За ФК Лесна става.

                                Коментар

                                Working...
                                X