IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Груйче, днес ще биете ли чорбата..ЗАЛОЖИ ЛИ..
    Чудя се дали да заложа, тъй като с Черепа нищо не е ясно. Говори си, което аз лично не го вярвам, че Киро бил заложил на титла на Тирето, за д аси избиел парите за Нова. За мен това са пълни глупости, но аз и на Хубчев в Левски не вярвах, а го считах за върховна идиотия Мисля да проследя движението на коеф през деня и довечера евентуално да сложа на Х, но по-вероятно е нищо да не залагам.
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Кой отбор е гранд - Литекс (ловеч) ли? В момента има само един, все още съшествуващ гранд в родната история, и това е Левски (София). Следващите след него по брой титли, който все още е съществуващ отбор, са ... Лудогорец и Славия. Та за кои грандове иде реч - Левски и Славия ли, че не схващам? Ми те найвероятно ще се срещнат на бараж, така че всичко е точно
      Груец какъв гранд е гранд, който няма стадион? Доскоро имаше кабрио а сега няма и такъв? Който от 10 г. не е бил шампион .... Подаряват на всеки две години на назначени бизнесмени....
      Няма грандове най малкото защото няма футбол
      В тая връзка един виц:
      - Къде отиваш с топката?
      - Тате отиваме с момчетата да играем футбол.
      - Колко пъти ще ти казвам - В България няма футбол. Казва се" Отиваме с момчетата да ритаме топка".
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Груйче, днес ще биете ли чорбата..ЗАЛОЖИ ЛИ..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение
          То някак си няма да е лошо да се спре хегемонията на Лудогорец, защото взе да писва. Пък и грандовете са си грандове, да вземат да станат пак такива. Ще бъде добре за българския футбол като цяло.
          Кой отбор е гранд - Литекс (ловеч) ли? В момента има само един, все още съшествуващ гранд в родната история, и това е Левски (София). Следващите след него по брой титли, който все още е съществуващ отбор, са ... Лудогорец и Славия. Та за кои грандове иде реч - Левски и Славия ли, че не схващам? Ми те найвероятно ще се срещнат на бараж, така че всичко е точно
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Всички прогнози са Лудогорец да БИЕ БОТЕВ..АКО НЕ ГО НАПРАВИ ДАЛАВЕРАТА Е ЯСНА.. КАПАРИРАНА ТИТЛА..

            Коментар


            • То някак си няма да е лошо да се спре хегемонията на Лудогорец, защото взе да писва. Пък и грандовете са си грандове, да вземат да станат пак такива. Ще бъде добре за българския футбол като цяло.

              Коментар


              • Днес Левски ако" бие " Лудогорец и ЦСКА като нищо ще" спечели" титлата.

                Коментар


                • Полки, а Самоилов ли е направил залога или футболистите..Дали не е по заповед на Пунта мара..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Полки, извинявай, ама точно на Локо ПД да нарежда някой мачовете звучи невероятно ..С този смешен спонсор и играчи..Със закъснелите заплати по няколко месеца..Както се казва в криминалистиката- няма мотив..За спонсора също е съмнително точно за този финал..
                    дори не ми е дошло на акъла собственика на доко мосю крюшо да е купил финала ........... съвсем другаде е ключа за бараката, но явно не си ме разбрал

                    Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение

                    Можеше, ако нареждаха- дузпи..Просто Ботев си ги подцениха и то си личеше..Имахте и Вие шансове, но те вкараха и то точно в края един гол майтап, който рядко се получава , но им стана..Така или иначе ЛокоПД- работническото отборче спечели и селския им спонсор пипа купата.. Мъчно ми е за Белия, който наистина има много качества и направи отбора..Нито Неделев , нито Вутов се раздадоха , а нямаха и шанс..Пак казвам- за мен срещите на двата отбора са на практика непредвидими..
                    БОТЕВ нито игра, нито се бори, нито искаше да спечели ......... гледам, че и Самуилов споделя моето мнение

                    Първоначално изпратено от Георги Самуилов
                    Уважаеми Ботевисти,

                    Тежко е да се говори след загуба като тази, която заедно преживяхме във финала на стадион "Васил Левски".

                    Вероятно всеки един от нас се е затворил в себе си и търси причините за това поражение, което помрачи празничната атмосфера и очакванията ни за спектакъл на терена, от който се надявахме да излезем като победители.

                    Загубите и трудните моменти са част както от спорта, така и от живота и всички заедно трябва да преминем през настоящия период.

                    Тук е мястото да изразя възхищението си от фантастичната подкрепа, която оказахте на отбора.

                    Горд съм, че ръководя клуб с толкова многобройна, всеотдайна и вярна публика. Благодаря от името на всички за атмосферата, която създадохте. Тя не заслужаваше този отговор от терена.

                    Откакто съм начело на "Ботев" футболистите и спортно-техническият щаб разполагат с всички необходими условия, за да насочат цялото си внимание към представянето си на терена. Към това да играят, да се раздават за името и историята на клуба, чиито цветове имат честта да защитават и да радват хилядите си привърженици. За огромно съжаление на всички нас, в най-важния момент от сезона не видяхме нищо от това.

                    Вялото и безизразно представяне на отбора в този исторически финал бе много по-болезнено от самата загуба и факта, че не успяхме да прибавим още един трофей във витрината на клуба.

                    Мое задължение е да открия причината да се стигне до този момент на разочарование. Вече започнахме задълбочен и обстоен анализ не само на представянето ни във финала, но и на всичко, което се случи през сезона до момента.

                    Резултатите от анализа и решенията, които ще последват от него ще бъдат съобщени пред медиите на 29 май (сряда).

                    С уважение към всички вас,

                    Георги Самуилов
                    понеже не ми се пише по темата само с две думи ще кажа мнението си:

                    ако герб загубят изборите на 26-и май след 3 дни Самуилов ще обяви, че се отказва от БОТЕВ ........ финала му изби парите които е давал през цялото време в клуба (по около 150 000 лв. месечно)

                    да видим
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Ами да бяха го спряли ЦСКА и Уевски този посредствен отбор.. Ама то понякога и със купени съдии не става..
                      Мойто мнение е мачове като четвъртфинал,полуфинал и финал изобщо да се изключват от системата за залагания за да се излъчи достоен
                      победител.

                      Коментар


                      • Ами да бяха го спряли ЦСКА и Уевски този посредствен отбор.. Ама то понякога и със купени съдии не става..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Явно и полки е на моето мнение - жалко за този отбор, можеше да направи хубави мачове в Европа, но...
                          каквото е, такова - забелязва се прекалено силно през последните години, че стават супер много "изненади", добре режисирани от кукловодите. Мен ме е яд за публиката, защото знам какво е да ги смачкаш на трибуните и да си тръгнеш с онази горчилка, която е най-краткият път не просто към разочарованието, а към забвението. И да, уж не е заради тенекетата, но и те са важни, защото колкото и да си говорим за мъжка игра и дъра-бъра, победите са това, което се помни с години, а победите носят или тенекета, или класиране напред в турнирите.

                          Нищо, догодина ще е - взехме да ставаме като феновете на Ливера

                          П.С. Това с фенщината ще го пропусна - той и 85-годишния дядо сигурно е бил мръсно говедо, та затова полежа малко в болница, попребит от верните бултраси
                          Заради машинациите на заложните къщи европейски шампион е на път да стане Тотнъм.Моите уважения ама да кажеш ,че са по добри от
                          от Барселона,ПСЖ,Реал Мадрид ,Аякс или Ювентус е просто смешно.При нас същата работа ,един посредствен отбор като Локо ПД носител
                          на купата.

                          Коментар


                          • Явно и полки е на моето мнение - жалко за този отбор, можеше да направи хубави мачове в Европа, но...
                            каквото е, такова - забелязва се прекалено силно през последните години, че стават супер много "изненади", добре режисирани от кукловодите. Мен ме е яд за публиката, защото знам какво е да ги смачкаш на трибуните и да си тръгнеш с онази горчилка, която е най-краткият път не просто към разочарованието, а към забвението. И да, уж не е заради тенекетата, но и те са важни, защото колкото и да си говорим за мъжка игра и дъра-бъра, победите са това, което се помни с години, а победите носят или тенекета, или класиране напред в турнирите.

                            Нищо, догодина ще е - взехме да ставаме като феновете на Ливера

                            П.С. Това с фенщината ще го пропусна - той и 85-годишния дядо сигурно е бил мръсно говедо, та затова полежа малко в болница, попребит от верните бултраси
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Полки, извинявай, ама точно на Локо ПД да нарежда някой мачовете звучи невероятно ..С този смешен спонсор и играчи..Със закъснелите заплати по няколко месеца..Както се казва в криминалистиката- няма мотив..За спонсора също е съмнително точно за този финал..Можеше, ако нареждаха- дузпи..Просто Ботев си ги подцениха и то си личеше..Имахте и Вие шансове, но те вкараха и то точно в края един гол майтап, който рядко се получава , но им стана..Така или иначе ЛокоПД- работническото отборче спечели и селския им спонсор пипа купата.. Мъчно ми е за Белия, който наистина има много качества и направи отбора..Нито Неделев , нито Вутов се раздадоха , а нямаха и шанс..Пак казвам- за мен срещите на двата отбора са на практика непредвидими..
                              Last edited by Kiro; 17.05.2019, 09:12.

                              Коментар


                              • чакай, че забравих ............ 16 фена на уефски с маски на лицата нападнали 3-ма фена на БОТЕВ в гръб!!!

                                к'во да кажа? ...... всеки път едно и също се случва като гостуваме у софиЪ ....... говедата винаги нападат в гръб...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X