IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Меси, Суарес и Неймар първо са "гениални" латински циганчета.

    При първият гол който пречупи немците Суарес беше точно на пътя на топката и Ноер е видя малко късно. Незнам, пасивна засада няма ли вече. Също немците се разсеяха за миг и ... миг невнимание и цял живот страдание
    Иначе до тогава ги бяха "хванали" хубаво. Така, че Меси & Co нямаше какво да направят до 77'.

    Коментар


    • излезе истината какво се случи с Боатенг снощи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
        Аз не съм доволен - играх на б365 20 кинта преди мача на над 2.5 баварски картони и нюхах какво да сложа "на живо"...мислех за Барса над 1.5 гола, но заалчнях....
        и аз бях така във вторник - чудех се от дузпа или от пряк свободен ще е втория гол на Юве, но коеф 20 срещу 18 наклони везните в полза на фаула и за финал не успях да си взема едни бързи 200 еврарки Но понякога късметът си те бие през ръцете, само дето ти не можеш да го хванеш - горе-долу като риболов на ръце (като деца много се разхождахме така по реките) - понякога можеш и да хванеш нещо много голямо, понякога се хвашаш за големия
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Меси гениален.Суарес нямаше ден.Тия тримцата Меси Суарес и Неймар мое разкатаят мамицата на всеки отбор.Най ми е кеф кога Барса Байерн и Ливърпул бият.Снощи просто немците нямаше какво да направят срещу Меси....ята.Мача беше страхотен отдавна не съм гледал такова шоу

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            ....
            Снощи беше добра бетинг вечер, а ако онзи манго Монфис не се беше осрал така, щеше дори да е перфектна - даже Гришо ми върза със залога, което не се беше случвало от доста време
            Аз не съм доволен - играх на б365 20 кинта преди мача на над 2.5 баварски картони и нюхах какво да сложа "на живо"...мислех за Барса над 1.5 гола, но заалчнях и сложих, че ще вкарат през двете полувремена (на 3.0)...точно тогава обаче Пеп върза гащите и така до 76тата минута!

            PP Мисълта ми беше, че не беше скучен мача - даже в началото Байерн имаха 2-3 контри, които изглеждаха опасни...периода между 25тата и 65тата минута малко по-тегав беше, но пък тогава Алвес изскочи само срещу Нойер - само страхотното спасяване на последния запази резултата 0-0!
            Last edited by man_united; 07.05.2015, 10:41.

            Коментар


            • Ами всеки си има мнение, Ман-е Ако Меси не беше забил онзи наистина дошъл от нищото гол в 77 минута, то мачът си отиваше на 0:0. Буквално от нищото им го заби. Вторият пък беше подигравка, а третият - само въпрос на време. Понякога един положение/гениалност на играч решава всичко. И не се смея много на Пепи - той толкова си може и за малко да го добута до 0:0. Странното е, че Байерн по никакъв начин не се противпостави на Барса - отбори като Кордоба примерно (редовно гледам Примера) им оказват повече съпротива при подобни резултати А тук говорим за баварската машина все пак. Жалко, че единият полуфинал се обезсмисли, а най ме е яд, че не забих малко кинта на финал Барса-Юве, но това си е моя грешка.

              Снощи беше добра бетинг вечер, а ако онзи манго Монфис не се беше осрал така, щеше дори да е перфектна - даже Гришо ми върза със залога, което не се беше случвало от доста време
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                доста тъп мач, решен, както обикновено, от гения на Меси. 80 минути тотално скука, дори мачовете на Левски са по-интересни, след това 10 минути и 3 гола.
                Иначе съм доволен, захлебих стабилно покрай меско и няколко пъти играх тъчове, така че няма от какво да се оплача

                П.С. Трагичен Байерн, дори и не пожелаха да атакуват. Или пък не можеха Жалко, един от симпатичните ми отбори принципно.
                Груйче - тука хич не си прав!
                До 15тата минута Барса трябваше да води 2,3 на 0 и само гения на Нойер спаси баварците...разбира се причина за това има и тотално сбърканата тактика на Пеп, който почна с нещо като 3-2-3-1-1! Разбира се бързо го разкриха и се наложи да сменя тактиката в движение!
                Байерн просто мноооого слаб снощи - от към тикане-такане го докара (бяха 51% владение по едно време второто полувреме), но имаха едно положение (на Левандовски) и 0 удара във вратата цял мач! Жалко че поне единия от Рибери/Робен не игра - щеше малко от малко да даде някаква искра в играта на гостите!
                Все пак можем да квалифицираме мача като късметлийски - Нойер спаси каквото можа - 76 минути 0-0 и таман баварците потриваха доволно ръце и следващите 18 минути буквално бяха изхвърлени от турнира! Поне знаем че по-добрия ще продължи - не вярвам Байерн да повторят първото полувреме срещу Порто на реванша!

                Коментар


                • Ще се радвам туй треньорче след края на сезона баварците да го разкарат. Миналата година Реал на полуфинала и то в Германия им набута май повече от 4. Таз година същата история с Барса.
                  А в стила на "световната конспирация" може да се каже, че туй испанче ли е, каталунец ли е ... е дошъл в Мюнхен да разбие възродения немски футбол!

                  Коментар


                  • Щом са чужденци може и през бившата резиденция на бай Тошо, дет' пазят трупа на Илия Павлов. Има готина гледка, с хеликоптерна площадка и трябва да ги ошашкаме, че тук е било мястото на комунистически лидер и дрън-дрън ....

                    То, това е лесно и ще се впечатлят, само да съм свободен. Маршрути са къси, както ти ги казвам, ама внимавайте с абитириентите, защото всичко е фул точно тогава и ходят-крякат да ги видят всички.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      в края на месеца евентуално ще идвам към търново с едни приятели на жената (хамериканоси). Искали да разглеждат София за една седмица - едвам ги убедих, че тук няма повече от 2 дни за разглеждане, та може и да скокна до търново, или пък ше забием в южна посока, ще видим. :Лека от мен
                      Ами, Арбанаси и манастирите можеш да им покажеш тук ( ама те са Петропаловския, дето се е крил Левски ) и после чак посока Етъра и Жеравна - близо е по принцип. Дряновският на поп Харитон е смотан продукт и няма да им хареса.

                      Царевец и Трапезица са ясни, ама не знам дали ще има светлинно шоу, но тогава ще са абитуриентите и има.
                      ------------------

                      Аз ще ви разведа без проблем, само да съм свовобен точно тогава. Нямаш грижи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Обади се, ако минаваш насам да пием по нещо.

                        Не ми се коментира как скапват младите момчета и няма да ги гледам.
                        в края на месеца евентуално ще идвам към търново с едни приятели на жената (хамериканоси). Искали да разглеждат София за една седмица - едвам ги убедих, че тук няма повече от 2 дни за разглеждане, та може и да скокна до търново, или пък ше забием в южна посока, ще видим. :Лека от мен
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          П.С. Абе някой замислял ли се е да ходи на мачовете на европейското до 17 години? Играят в Стара Загора, Сливен, Бургас и Созопол или Несебър беше? Мисля да се засиля до зарата за уикенда или после за елиминациите
                          Обади се, ако минаваш насам да пием по нещо.

                          Не ми се коментира как скапват младите момчета и няма да ги гледам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            кев-че, сега вече говори прекалено много фенът в теб и заприличваш на единственият друг фен на арсето тук Което не ти прави особена чест. За пореден път обяснявам - говоря за онзи Реал на Моу, който спечели титлата в Примера с най-много вкарани голове в историята на Примера. Я изненадка, ма това било с тренер Моуриньо. И за разкош - и с най-добра голова разлика евър и с най-много точки, също евър А само за справка - Меси вкара 50 гола в първенството тогава - рекорд, който едва ли някога ще бъде подобрен Не бе, това е оня съшия моу с дефанса. Просто е, дори и за феновете на Менгер - иска се ефективност, а не само пицане на топката, докато я спукаш и се озовеш 7 години без нито една купа, 10+ без титла и от 15 мача с Моу нямаш ни една победа!!!

                            Факти, нишо повече. Успех за маргиналното трофейче на ФА, че съм ви заложил
                            Нали това питах чорбетата защо си махнаха Тройчо и го скапаха от нищото?

                            Виж му статс-а първия полусезон, макар че денси "дефанзивен" футбол, щот' няма изпълнители.

                            Освиниха го за едното нищо тия новите комунета Манджуци, Инджовци и ко беше там ...?
                            ---------------------------

                            Супен ще закара на 2-ро място, ама защо пуснаха първото?

                            Коментар


                            • може и да си прав, но според мен просто на баварците им върза. Меси също не бе във форма, а на реванша и не игра и те така. Сега също им върза, само че на Барса Нищо чудно на реванша също да се случи нещо от сорта на 0:3. Иначе и ан мен са ми симпатични барса с пколата, но много ме дразнят с отцепничеството си и полуумрялата си публика (бил съм на мача полуфинал с Челси през 2009). За байрените лоша дума не казвам, но прекалената им хегемония в дойчланд, налагана основно чрез обезкръвяването на основните им противници (купуване на играчи, дори и да нямат нужда от тях, само за да не играят за противника), много ме дразни. Иначе ги подкрепям в евротурнирите.


                              П.С. Абе някой замислял ли се е да ходи на мачовете на европейското до 17 години? Играят в Стара Загора, Сливен, Бургас и Созопол или Несебър беше? Мисля да се засиля до зарата за уикенда или после за елиминациите
                              Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                              Мисля че на мен ми отговаряш...
                              За преди две години имам си мое мнение - първо играчите на Барса бяха станали световни шампиони с Испанския нац.отбор и европейски шампиони в Полша ако не се лъжа. Това презадоволяване им дойде премного и когато човек си мисли че няма вече препятствия се появява Байерн на Юп. И ги разпердушинва. След две години обаче Байерн не е същия- този на Юп.
                              Не крия че тези два отбора са ми най- симпатични заради политиките си - Барса със школата си, Байерн със суровата и германска дисциплина. Помна преди 15-на години едно изказване на Ули Хьонес как ще се развива Байерн - и успя. Барса и Байерн са най- добрите машини - футболни и парични. Реал Мадрид е за мен само парична машина - няма сърце.
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • кев-че, сега вече говори прекалено много фенът в теб и заприличваш на единственият друг фен на арсето тук Което не ти прави особена чест. За пореден път обяснявам - говоря за онзи Реал на Моу, който спечели титлата в Примера с най-много вкарани голове в историята на Примера. Я изненадка, ма това било с тренер Моуриньо. И за разкош - и с най-добра голова разлика евър и с най-много точки, също евър А само за справка - Меси вкара 50 гола в първенството тогава - рекорд, който едва ли някога ще бъде подобрен Не бе, това е оня съшия моу с дефанса. Просто е, дори и за феновете на Менгер - иска се ефективност, а не само пицане на топката, докато я спукаш и се озовеш 7 години без нито една купа, 10+ без титла и от 15 мача с Моу нямаш ни една победа!!!

                                Факти, нишо повече. Успех за маргиналното трофейче на ФА, че съм ви заложил
                                Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                                Бу ха ха, изсмял се графа на развален френски

                                Ами просто е бре пич, на Меси му се играе футбол и до колкото му позволяват го прави, за разлика от играчите на Челси, на които не че не им се играе или че не го умеят, ама пуста му и тактика... За справка последният ви мач, с който и станахте шампиони, ама как!? Ами с откровена симулация на най-добрият ви футболист, единственият в Европа който би могъл да се мери с Геният от Ноу Камп! А кому беше нужна!?? Убивате футбола и това е! Не съм поздравил нито един от двамата ми най-добри приятели и "болни" фенове на Челсито с титлата, само защото и те самите откровено са изказвали мнението си "че не този футбол искат да виждат от любимците си!" Както и да е, дано тази година Барса спечели ШЛ, не че съм им голям фен, но поне са посланици и пример на младите за това що е то футбол, и как аджеба се играе тая игра...
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X