IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
    Manchester United fans celebrating 4th place. Now they know what it feels like to be an Arsenal fan
    това току що обиколи нета - много е забавно
    става още по-забавно като се замисли човек, че на АРСЕНАЛ се налагаше всяка година да продава по двама-трима от най-добрите си футболисти и без проблем се класираше в топ4, а м@на@фите по-миналото лято към "шампионския им отбор" добавиха футболисти за 70 млн.лири и не можаха да се класират в топ4 .................................................. затова се наложи последното лято да хвърлят още 150 млн.лири за да додрапат до заветното 4-то място и сега да се радват все едно са станали шампиони
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Ha-ha

      Manchester United fans celebrating 4th place. Now they know what it feels like to be an Arsenal fan
      това току що обиколи нета - много е забавно

      Коментар


      • ц10а скоро ц100
        За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
          Никой нищо не казва за мача на Гришо?
          Ще последва ли Маша за да отидат заедно на почивка или не
          Като гледам Рафа си е го е награбил и бързо ще го освободи от ангажимент към турнира
          Играл съм го за 2:0 при 1,53
          aз съм много доволен напоследък - играх нашичкия над 2,5 гейма и като проби втория го затворих с добра печалба Днес пак хванах тайбрека на Мангал, така че жик-так съм ди

          Това е специално за съмняващите се в гения на Моу и Меси и тези, които смятат Специалния за арогантен глупак - казал си го е човекът 1:1, Меси е велик, останалото около него е пълнеж.

          The richness of the Barcelona success, together with the absence of Premier League teams from the last four of Europe’s elite competition, has stoked the discussion about whether England’s best are falling further behind at the highest level. Mourinho, though, said that there was no gap, only Messi.

          “I think this guy makes the gap by himself,” Mourinho said. “You have doubts that Man City with Messi can win the Champions League? Or Arsenal with Messi can win the Champions League? Or Chelsea with Messi can win the Champions League? Or Man United with Messi can win the Champions League? Don’t you think? I think.”

          Mourinho said that any Tom, Dick or Harry – and, in his native Portuguese idiom, Anthony – would manage in a Champions League final with Messi. “One thing is a team; another thing is a team with Messi. It is a different story,” he said.

          “He played a Champions League final with [Pep] Guardiola, he is normally going to play in this season’s Champions League final with Luis Enrique and if, one day, he plays for Anthony, Anthony will go to a Champions League final with him. When people analyse teams, you have to remember that this boy makes everything different.”


          Айде, наздраве, аз отивам да запивам с кума, ще поливаме щерката за пореден път
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Никой нищо не казва за мача на Гришо?
            Ще последва ли Маша за да отидат заедно на почивка или не
            Като гледам Рафа си е го е награбил и бързо ще го освободи от ангажимент към турнира
            Играл съм го за 2:0 при 1,53
            Only God Can Judge me...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
              ... и после полки ви е виновен...

              Винаги !!!
              Only God Can Judge me...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                Ми четох някъде, че корените му били бразилски

                ок - щом кристияна роналдова я смяташ за бразилка, то тогава ще ти посоча, че гарет бейл е по-добър на измисления мауриньовски герой

                и не знам защо разделяш футболистите на европейци и всички останали щом като смяташ, че хазард е близко до МЕСИ който също не е европеец

                Алекс САНЧЕС е поне два пъти по-добър от хазарта .................. тоя белгиец не може да влезне в топ 10 в света, а ти си измисляш някакви приказки, че бил близо до МЕСИ

                пропагандата на циганския преводач явно се отразява на хората които не искат да си отворят очите
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                  ко, не .................... бягай бързо за помощ .................... препоръка е...

                  кристияна роналдова е къде, къде по-добра от този измислен герой ..................... или мислиш, че португалеца не е европеец
                  Ми четох някъде, че корените му били бразилски

                  Иначе да, може би нямат място за сравнение, освен с физиката и в частност с ниско изместеният център на тежестта, което примесено с отлична техника, здрави крака и бързина ги прави почти неутрализируеми за противника, а и сключовите роли които играят за отборите си - единият от както се помни другият от както го закупиха...

                  Просто аз никога не съм краен в мненията и оценките и винаги гледам да се поставя и от другата страна, т.е. в случая какво ли би било да съм фен на Байерн, Челси и т.н., и да видя възможно най-положителното и открояващо се нещо в отборите им. Иначе всеки си има своята гледна точка, своите чувства, емоции и своите надежди и желания, били те и свързани с нещо което абсолютно не зависи от него или пък за което най-малко самият той би могъл да спомогне Но такава е човешката природа, и в това е и чарът на тая велика игра, превърнала се отдавна не само в спорт, а и в може би най-огромният бизнес на земята. Но нека който желае и съумява да печели от нея, но незабравимите моменти за всеки един от нас според мен ще са свързани винаги с истинските емоции, донесени ни от качеството, красотата и не на последно място трофеите на любимите ни отбори!

                  Та така: Go Gunners, дори и в "маргиналното" за някои "турнирче" ФА Къп, а според историците на футбола - най-старият и престижен футболен форум в света!



                  П.П. А и при съпоставката имах предвид футболисти които играят в Европейски първенства, а не самите им националности!
                  Last edited by kev; 08.05.2015, 00:57.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Gold Разгледай мнение
                    Ще се радвам туй треньорче след края на сезона баварците да го разкарат. Миналата година Реал на полуфинала и то в Германия им набута май повече от 4. Таз година същата история с Барса.
                    А в стила на "световната конспирация" може да се каже, че туй испанче ли е, каталунец ли е ... е дошъл в Мюнхен да разбие възродения немски футбол!
                    3 години събирахте отбор за да може след първата успешна година (трипъла на юп хайнкес) да зачеркнете целия труд и да вземете нов тренер .................... не разбирам бахрейнци

                    златно футболно правило е когато един отбор върви смени на треньорите да не се правят

                    отделно, че летвата бе много вдигната от онзи отбор и нямаше как нещата да се подобрят .................. оставаше като вариант само провал и логичното се случи...

                    но мюмюнци имат пари сега остава да продължат да купуват играчи на килограм...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                      Бу ха ха, изсмял се графа на развален френски

                      Ами просто е бре пич, на Меси му се играе футбол и до колкото му позволяват го прави, за разлика от играчите на Челси, на които не че не им се играе или че не го умеят, ама пуста му и тактика... За справка последният ви мач, с който и станахте шампиони, ама как!? Ами с откровена симулация на най-добрият ви футболист, единственият в Европа който би могъл да се мери с Геният от Ноу Камп! А кому беше нужна!?? Убивате футбола и това е! ..
                      ко, не .................... бягай бързо за помощ .................... препоръка е...

                      кристияна роналдова е къде, къде по-добра от този измислен герой ..................... или мислиш, че португалеца не е европеец
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                        polki,
                        Тия малките няма ли да вкарат вече ???
                        Нали академията е гордостта на Арсенал
                        За довечера е ясно ама сега...

                        =========================

                        Е все пак успяха (макарт и в 90-тата мин) и коеф 1,70 е налице
                        нещо си се объркАл, майна...

                        залагаш, а не знаеш кой къде играе и в каква форма се намира отбора

                        http://www.premierleague.com/en-gb/m...Stage=NATIONAL

                        АРСЕНАЛ под 21 играе във втора дивизия и няма шанс да влезе в групата на майсторите ............. влизат само първите 2 отбора в крайното класиране...

                        е така си хвърляте парите и после полки ви е виновен...

                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Затова и Божинов избяга и не иска да тренира тук. Пак е от нашата школа.


                          не очаквах, че няколко усмивки могат да предизвикат такова душевно разтройство в някой

                          Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Кой е тренер и президент на Докото, бре?

                          Бащата на Божинов ( втория ) и Бончо Генчев.

                          Майните ви харесвам, ама ти си рядко кух да ми обясняваш какво става тук в момента от 180 км.

                          Широко-скроени сте и космополити. Млъкни малко, че ти в Горна си идвал сигурно преди 30 години - демек никога.

                          За Търново да не говорим. Гледал си го само на снимки. Иначе си голем "патриот" с кинтите на Василев, дето ще плащаме 16 млрд. левас за твоето чудо Ботяфф ....

                          Кой го плаща? Ти ли?
                          и няколко минути по-късно положението на пациента се влошава , но модератора успява донякъде да замаже влошеното му състояние като го модерира

                          Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Цитат:

                          Дадохме ви през това време Бончо Генчев, Ивайло Йорданов, Балъка, Трифон, Цанко и Кирячето.
                          --------------------------------------------------

                          Половината национален отбор за САЩ 94.
                          ------------------

                          Ботяфф какво даде през това време?

                          П.П. Не ме обиждай на отбор и регион, щот' аз съм спал по хотелите ви там. А, ти дори не си идвал насам, че да обиждаш и не знаеш колко струва бира в лоби бара на Тримонцуим да кажем. ( среден клас хотел, държан от турче като инвеститор заради хазарт ).
                          все пак виждам, че има надежда в теб защото си се усетил, че головия хищник божинов няма нищо общо нито с доко_горна, нито с доко_долна

                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Стачка на клубовете спира първенството по футбол в Испания - http://www.investor.bg/novini/346/a/...paniia-194283/

                            Коментар


                            • Пролет е. Птички пеят и цвятя се разлистват.

                              Любо Супен кротко е сбръчкал чело докато гледа младите момци, които отказват да вкарат гол.

                              - Не можем
                              - Добре, още три часа маршировка и си сложете по една каска на главата
                              Last edited by marandi; 07.05.2015, 12:28.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                                Бу ха ха, изсмял се графа на развален френски

                                Ами просто е бре пич, на Меси му се играе футбол и до колкото му позволяват го прави, за разлика от играчите на Челси, на които не че не им се играе или че не го умеят, ама пуста му и тактика... За справка последният ви мач, с който и станахте шампиони, ама как!? Ами с откровена симулация на най-добрият ви футболист, единственият в Европа който би могъл да се мери с Геният от Ноу Камп! А кому беше нужна!?? Убивате футбола и това е! Не съм поздравил нито един от двамата ми най-добри приятели и "болни" фенове на Челсито с титлата, само защото и те самите откровено са изказвали мнението си "че не този футбол искат да виждат от любимците си!" Както и да е, дано тази година Барса спечели ШЛ, не че съм им голям фен, но поне са посланици и пример на младите за това що е то футбол, и как аджеба се играе тая игра...
                                Кев-че,явно си на Му с топката!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X