IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
    Premier League table:

    1st: Bus FC
    2nd: Sergio Aguero FC
    3rd: Alexis Sanchez FC
    4th: ExPossession FC
    5th: Next Year Will Be Our FC
    в предното домакинство на емирейтс португалския циганин излезна със схема 4-6-0 без нито един нападател ................ тази вечер гледаме поредния бутафорен състав в схема 4-6-0

    е това е приноса на преводача за футбола в англия ................... хвърлени милиарди крадени руски капитали за трансфери и накрая всички се подреждат пред вратаря за да не получат гол, но лошото е, че тепърва ще се появяват все повече подражатели като този монкс

    но някой да не си помисли, че има нещо революционно в тактиката на португалския циганин??? .............. нищо ново няма .................. това си е добре познатото италианско катеначо от преди 30-40 години когато 80% от мачовете завършваха без голове и с един гол .................. в онези години от ФИФА и УЕФА се чудиха дали да не направят вратите по-големи
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Premier League table:

      1st: Bus FC
      2nd: Sergio Aguero FC
      3rd: Alexis Sanchez FC
      4th: Possession FC
      5th: Next Year Will Be Our FC

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
        Да не говорим и за малко по-отдавна!!!
        Тогава не съм ги гледал ...
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
          Ами не е ...
          Не е Байерн на Баслер, Ефе и Матеус...
          Не е и Байерн на Юп...
          ... И това ( Пеп ) ще мине...
          MIA SAN MIA
          Да не говорим и за малко по-отдавна!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
            Месито си е сила,докато не му залепят Джентиле!!!А това не е твоят Байерн!!!
            Ами не е ...
            Не е Байерн на Баслер, Ефе и Матеус...
            Не е и Байерн на Юп...
            ... И това ( Пеп ) ще мине...
            MIA SAN MIA
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
              Да бе,щях да напиша за балета,ама пусто ЕГН!!!Съдиите наистана свирят балет!!!И Джентилевото не беше приятно ,но сега се оляха с "бели пеперудки"!!!
              За туй - в мъжкото първество - дето съдиите повече плямпат от колкото да вдигат картони...да г'йе хомосекшуълите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                Джентиле през 201* година няма как да вирее, още по-малко да прави с Меско каквото е правил със Зико и компания! През последните години реферите доста взеха да вдигат картони (без бритиш хомосекшуълс разбира се)!
                ПП Даже аз напоследък взех да си оправям баланса в б*т365 със залози на картони!
                Да бе,щях да напиша за балета,ама пусто ЕГН!!!Съдиите наистана свирят балет!!!И Джентилевото не беше приятно ,но сега се оляха с "бели пеперудки"!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                  Месито си е сила,докато не му залепят Джентиле!!!А това не е твоят Байерн!!!
                  Джентиле през 201* година няма как да вирее, още по-малко да прави с Меско каквото е правил със Зико и компания! През последните години реферите доста взеха да вдигат картони (без бритиш хомосекшуълс разбира се)!
                  ПП Даже аз напоследък взех да си оправям баланса в б*т365 със залози на картони!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                    +1
                    Месито си е СИЛА.
                    Определено, не е моя тип футболист, ама е ВЕЛИКАН.
                    Нема какво друго да кажа за него, освен БРАВО.
                    Байерн, просто беше по-слабия отбор.
                    Ас, иам един въпрос - ЩО диреше Рафиня на левия беК в началото на мачо ???
                    Месито си е сила,докато не му залепят Джентиле!!!А това не е твоят Байерн!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      ...
                      П.С. Ако разкарате Пепи, имате шанс догодина и за повече от 1/2 финал, ако ли не - ами пак ще сте шампиони в дойчланд и до там
                      А дано, тва за Сити да е вярно.
                      Ас, не го харесвам от самото начало. Пеп де..
                      Не смея да му давам слаба оценка, щото числата говорят достатъчно... НЯМА КЪК да е слап треньор, с ТОЛКОВА спечелени купи и секво... Има го и фактора Меси - няма спор, но не мое, да е само той ...
                      Просто Пеп НЕ Е за треньор на Байерн. Като философия, манталитет, транфери дори...
                      И колкот по-скоро Румениге осмисли, че е сгрешил и го махне, толкова по-скоро ще може Байерн да се върне към собствената си игра...
                      Яд ме е, че не оставиха Юп за още един сезон ...
                      В момента, едно поколение си отива и трябва много умно да се използва финансовата сила на клуба, то да се смени с качество (щото трансфери, като Бенатия, Алонсо и Бернат са ГРЕШКИ.. ) ... Има дертове с школата - малко играчи вадим от младежите ...
                      Абе ...
                      Last edited by Колчо Слепеца; 11.05.2015, 11:02.
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Колче, Барса ви би само заради уникалността на гения на Меси и бездарието на вашия тренер - в смисъл, че вие дори не се пробвахте да атакувате и твърдо и упорито бяхте дошли, за да паднете с възможно най-малко И това е Байерн все пак, не Челси, дето уж нали били майсторите на дефанса и паркирането на буса

                        Това е, и да си кажа честно, мисля, че имахте шанс за 0:0 и тогава пепи гуардиолата щеше да е връхтъ на сладоледълът, ама на, меситу го объркА За реванша излезте пак за 0:0, за да не си повтаряте миналогодишния резил с реалните или пък барса да не ви го върне с лихвите за преди 2 години

                        П.С. Ако разкарате Пепи, имате шанс догодина и за повече от 1/2 финал, ако ли не - ами пак ще сте шампиони в дойчланд и до там
                        +1
                        Месито си е СИЛА.
                        Определено, не е моя тип футболист, ама е ВЕЛИКАН.
                        Нема какво друго да кажа за него, освен БРАВО.
                        Байерн, просто беше по-слабия отбор.
                        Ас, иам един въпрос - ЩО диреше Рафиня на левия беК в началото на мачо ???
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Колче, Барса ви би само заради уникалността на гения на Меси и бездарието на вашия тренер - в смисъл, че вие дори не се пробвахте да атакувате и твърдо и упорито бяхте дошли, за да паднете с възможно най-малко И това е Байерн все пак, не Челси, дето уж нали били майсторите на дефанса и паркирането на буса

                          Това е, и да си кажа честно, мисля, че имахте шанс за 0:0 и тогава пепи гуардиолата щеше да е връхтъ на сладоледълът, ама на, меситу го объркА За реванша излезте пак за 0:0, за да не си повтаряте миналогодишния резил с реалните или пък барса да не ви го върне с лихвите за преди 2 години

                          П.С. Ако разкарате Пепи, имате шанс догодина и за повече от 1/2 финал, ако ли не - ами пак ще сте шампиони в дойчланд и до там
                          +++++

                          Коментар


                          • Колче, Барса ви би само заради уникалността на гения на Меси и бездарието на вашия тренер - в смисъл, че вие дори не се пробвахте да атакувате и твърдо и упорито бяхте дошли, за да паднете с възможно най-малко И това е Байерн все пак, не Челси, дето уж нали били майсторите на дефанса и паркирането на буса

                            Това е, и да си кажа честно, мисля, че имахте шанс за 0:0 и тогава пепи гуардиолата щеше да е връхтъ на сладоледълът, ама на, меситу го объркА За реванша излезте пак за 0:0, за да не си повтаряте миналогодишния резил с реалните или пък барса да не ви го върне с лихвите за преди 2 години

                            П.С. Ако разкарате Пепи, имате шанс догодина и за повече от 1/2 финал, ако ли не - ами пак ще сте шампиони в дойчланд и до там
                            Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                            Да, заслужена победа на Барса...
                            С тоя "състав" на Байерн - закономерно. Въпреки, че АКО Лева беше се пресегнал по-удачно тогава(след пас на Мюлер) за 0-1... Ако.. Ако ..
                            Честито.
                            Ако бяхме устискали 2-0, не беше чааак толкова страшно, но 3-0 е бая...
                            Ще видим, ще можем ли да направим нещо по-добро в Мюнхен, или ще отнесем още някой пердах...
                            НАПРЕТ МАШИНААААА !!!!
                            МУАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАААА ...
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Да, заслужена победа на Барса...
                              С тоя "състав" на Байерн - закономерно. Въпреки, че АКО Лева беше се пресегнал по-удачно тогава(след пас на Мюлер) за 0-1... Ако.. Ако ..
                              Честито.
                              Ако бяхме устискали 2-0, не беше чааак толкова страшно, но 3-0 е бая...
                              Ще видим, ще можем ли да направим нещо по-добро в Мюнхен, или ще отнесем още някой пердах...
                              НАПРЕТ МАШИНААААА !!!!
                              МУАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАААА ...
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • какво става с мюмюните???

                                онзи дето вечер спи в затвора май се е сдушил с тото-мафията

                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X