IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Страхотен мач! Най-вълнуващият двубой от доста време насам, който съм гледал! Жокера играе на 100%, Мъри на 120...!!! Уникален тенис откъм себеотдаване и психика! Французи държат за британец! Май и аз също...

    Коментар


    • Дали Животното ще прегази Сафарова в 2 сета?
      Пуснал съм го под 21,5 гейма (1,84) заедно с победа на Джокович за общо 2,06
      Only God Can Judge me...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Sorry, вятърът обърна нещата. Иначе първите 2 сета мислех Ноле да си върже едната ръка, че да е по-равностоен мача
        Греда
        Можеше и да я избегне, но... явно залозите за 3:0 са били прекалено много
        Засега е доволно напред от този турнир, въпреки началните дървета, а има и още два мача
        Only God Can Judge me...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
          Типично в техен стил
          Sorry, вятърът обърна нещата. Иначе първите 2 сета мислех Ноле да си върже едната ръка, че да е по-равностоен мача

          Коментар


          • Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Ха, дано и другия излезе, ако се изиграе днес.

              Иначе Мърльо е лесен. Като бие - медиите бучат: Англия ще има финалист на РГ. Ако падне - ще пишат: Оня пиян шотландец пак падна
              Типично в техен стил
              Only God Can Judge me...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                Ще видим
                Другата част от залога вече излезе при 1:1 сета и 5:5 гейма (общо 32 гейма до момента)
                Ха, дано и другия излезе, ако се изиграе днес.

                Иначе Мърльо е лесен. Като бие - медиите бучат: Англия ще има финалист на РГ. Ако падне - ще пишат: Оня пиян шотландец пак падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Мхм ... и аз си мисля, че Мърльо ще вземе поне един сет. Ще видим.

                  А, бе къде е наш Гъргор? Той не участва в мача на звездите по футбол да се гласи за Ролан, а Джоко хем си порита футбол, хем и титла може си вземе
                  Ще видим
                  Другата част от залога вече излезе при 1:1 сета и 5:5 гейма (общо 32 гейма до момента)
                  Only God Can Judge me...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                    b365 пак пускат примоция за ШЛ - двайсетарка преди мача и двайсетарка на живо!
                    някой измислил ли ги е вече?
                    Аз може да пробвам нещо като над 0.5 гола през второто полувреме и на живо нещо от сорта на Неймар АГС или гол преди ХХ минута!
                    Този мач ми е много шантав. Мисля си, че всичко ще се реши още в първото полувреме и второто ще го изиграят на ходом. По тази причина съм пуснал залог за ТР ПП/КР 0:3/0:3 при коефициент 110,00 и смятам че е напълно реален
                    Only God Can Judge me...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      мърльо няма да загуби на нула, според мен, но аз така или иначе няма да го играя. В другия мач ми се струва, че циганина ше удари пиянката, а коеф е доста добър
                      Мхм ... и аз си мисля, че Мърльо ще вземе поне един сет. Ще видим.

                      А, бе къде е наш Гъргор? Той не участва в мача на звездите по футбол да се гласи за Ролан, а Джоко хем си порита футбол, хем и титла може си вземе

                      Коментар


                      • b365 пак пускат примоция за ШЛ - двайсетарка преди мача и двайсетарка на живо!
                        някой измислил ли ги е вече?
                        Аз може да пробвам нещо като над 0.5 гола през второто полувреме и на живо нещо от сорта на Неймар АГС или гол преди ХХ минута!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          мърльо няма да загуби на нула, според мен, но аз така или иначе няма да го играя. В другия мач ми се струва, че циганина ше удари пиянката, а коеф е доста добър
                          Српче-то е в топ форма и щом отнесе Надал с този резултат вярвам, че и Анди ще ходи при кралицата да си почива
                          Едва ли ще ги вземе сетовете на нула.
                          Вероятно е да има тайбрек в някой от първите 2 сета, но като цяло едва ли му се занимава с глупости цял следобед
                          Only God Can Judge me...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            аз този път съм на противоположно мнение - според мен това е новият Джерард ии го казвам без капка ирония. Може дори да е по-добър. В сити не си намери мястото, просто защото на това място играе ЪЪ-ту, но в Ливера няма подобен играч, така че, при правилен тренер, а не Брендо Лебедаря, това шиле може да даде много на Ливера и реално да направи разликата.
                            Е да де, ама този клоун инициализиран като БР налага бясно Джордан Хендерсън на тази позиция (според мен момчето има потенциал) и пасва точно на стила им при все, че не е рогач като Милнър, който много неуспешно се мъчи да имитира най-големия - Рино Гатузо !!!
                            Only God Can Judge me...

                            Коментар


                            • мърльо няма да загуби на нула, според мен, но аз така или иначе няма да го играя. В другия мач ми се струва, че циганина ше удари пиянката, а коеф е доста добър
                              Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                              Животното ГАЗИ !!!
                              Според мен ще си вземе и финала срещу Сафарова, но утре ще го мисля.
                              Днес съм пуснал:
                              Джокович - Мъри 3:0
                              Цонга - Вавринка над 39,5 гейма

                              Общото К е 3,37

                              Ти да видиш...
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • аз този път съм на противоположно мнение - според мен това е новият Джерард ии го казвам без капка ирония. Може дори да е по-добър. В сити не си намери мястото, просто защото на това място играе ЪЪ-ту, но в Ливера няма подобен играч, така че, при правилен тренер, а не Брендо Лебедаря, това шиле може да даде много на Ливера и реално да направи разликата.
                                Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                                Още един талант е на път да бъде погубен:

                                http://www.givemesport.com/583571-li...acebookOrganic

                                При наличието на толкова играчи на неговата позиция(друг въпрос са качествата им) нямам идея каква му е идеята на БР за този трансфер.
                                Факта (поне за мен) е, че Милнър е чудесен играч за чобански отбори тип Сток Сити и затова не си намери мястото в МанС. Сега и в Ливърпул пак ще бяга като муха без глава и нулево КПД.
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X