IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На мача съм съдията е по зле и от поръчковите в А група... не подпира тънко като нашите. Направо картони нарушения засади .. долен всичко се вижда и с прсото око на стадиона
    Last edited by X_Y; 09.08.2018, 21:45.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

      Е само това ли, кажи някакви аргументи сериозно питам. Щото в момента иглежда играчите ни не са по-слаби от тези на лудите, а и изглежда и на треньор случихме пу пу и пейка изглежда ще имаме горе долу. Та ако и да се подсилим на 1-2 поста догодина, наистина може да станем, много силни...
      Приятелю в нашата Родина по точно в гелосаната лига шампион не се става с игра и можене а с далавери и съдии.Гелосания е мръсен гаден комсомолец и докато не го гръмнат нема кой да го запре освен властта.Аз ако пипна власт тоя е у панделата до живот.На неколко гнусни олигарси ше им разплача мамата

      Коментар


      • Колчо точно защото са малко мачовете съм по-предпазлив в изказвнията си. Късно чадо за стъкленицата, да беше ти фанал баса, ама мисля че който и от нас да спечели ще почерпи...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

          Е само това ли, кажи някакви аргументи сериозно питам. Щото в момента иглежда играчите ни не са по-слаби от тези на лудите, а и изглежда и на треньор случихме пу пу и пейка изглежда ще имаме горе долу. Та ако и да се подсилим на 1-2 поста догодина, наистина може да станем, много силни...
          Сметам, че е раничко да се дават оценки.
          И на играчи и на треньор...
          Ща прощаваш, ама дори ти самият не казваш "добри", а не по-слаби ...
          Тренера, както на времето пишеха въввесника - игра твърде малко, за да бъде оценяван ...
          Разграцкото отборче за толко години набра нещо, дет на тоа етап, при сесека-София нема откаде се земе. Самочувствие. Нещо изключетелно важно, за нещо повече от "достойно представяне"...
          Не изпускай из внимание и извънтеренните фактори ...
          По-скоро сметам, че на Груеца ще дължеш стъкленичка...
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Може би не всеки е съвсем обективен за собствения си отбор, както и да е чакаме и ще броим точките накрая...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

              А защо колчо?

              Груйче, колкото проблеми имате, то и играчи немате - трудна работа за войдването.
              Стойчо Младенов се опита при нас, но на мускули цел сезон не можеш да изкаш.
              Имаше един виц за руслката, дето я хванал рибарят и я пуснал. Та негов съсед по рибарство попитал:
              Е, Що?
              А той отгворил:
              - А как?

              Иначе за наш'те - ми какво им е - Холмар и Ейолфсон са най-добрата зашитна двойка у нас, Доктор Тиам е най-добрият на поста си у нас, вратарчето ми е мистерия, Буш не е лош, но реално нямаме нападател, Паулиньо е поне на нивото на вашия прехвален Десподов и то какво става - поне половината отбор ни е супер. Като кажем и че бековете ни са горе-долу и добавим Обертан, който при правилно позициониране от тренера си е класа, не виждам причина да мичтаем. Повтарям да мичтаем, а не да се самонадъхваме

              Ясно е, че Делиорманец са шампиони - обяснявах му някоха на Маранди тези работи, ама той не вдяна, даже бас загуби от мен (всъщност 2), но така и не го преведе и се затри. Здраве да е!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                Е как що ?
                Логиката го налага ...
                Е само това ли, кажи някакви аргументи сериозно питам. Щото в момента иглежда играчите ни не са по-слаби от тези на лудите, а и изглежда и на треньор случихме пу пу и пейка изглежда ще имаме горе долу. Та ако и да се подсилим на 1-2 поста догодина, наистина може да станем, много силни...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                  А защо?

                  ...
                  Е как що ?
                  Логиката го налага ...

                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                    Това няма как да не стане ...

                    А защо колчо?

                    Груйче, колкото проблеми имате, то и играчи немате - трудна работа за войдването.
                    Стойчо Младенов се опита при нас, но на мускули цел сезон не можеш да изкаш.
                    Last edited by pepe1234; 07.08.2018, 14:45.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                      Нетно гледай Груец, нетно. Парите от Коутиньо отидоха за ВВД и Алисом. Парите от Уорд за Шакири. Останаха Кейта, Фабиньо за 90 млн. В процес на продажба сме на Ориги, Ингс, Кариус, Миньоле, Маркович и Груич евентуално. И нактая ще сме даже на плюс. А Мъдуриньо? Сезона почва тоя мрънка че няма селекция. И кой я прави слекцията? Колко му е е нетното харчене на него? Та се вижда кой е и хърбел и щърбел едновременно
                      А за ФК Чифутка дето но накараха да платиме за Алисон 10 милки човече, ще ги видя как Куртоа ще из избяга почти без пари и как и с кого ще го заместят
                      Абе така е, ама идеята е друга - всякакви баламурници струват по 100+ милки. Единствено Кристиано си заслуава парите, независимо от годините! Е, и Меси, но той е непродаваем, а и извън Барса сигурно ще е дроб!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                        Ок ЦСКА срещу лдогорец за шампион. Каса бира срещу бутилка джеймисън залог. Баса го имаш...
                        Готов си Най-ще се накефя Левски да стане шампион и да войднем баса
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                          ... Догодина след сработбане ще сме страшилище, ...
                          Това няма как да не стане ...


                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Ок ЦСКА срещу лдогорец за шампион. Каса бира срещу бутилка джеймисън залог. Баса го имаш...
                            Last edited by pepe1234; 07.08.2018, 13:44.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Парите не са това, което бяха - Вергил за 70 млн паунда, Алиса в страната на чудесата пак за толкова - ми как да ти кажа, малко е присмял се хърбел на щърбел Не оправдавам манафите, но свестен играч под 60-70 млн паунда вече няма. И причината са Сити и ПСЖ, ама е късно вече, либе, за китка
                              Нетно гледай Груец, нетно. Парите от Коутиньо отидоха за ВВД и Алисом. Парите от Уорд за Шакири. Останаха Кейта, Фабиньо за 90 млн. В процес на продажба сме на Ориги, Ингс, Кариус, Миньоле, Маркович и Груич евентуално. И нактая ще сме даже на плюс. А Мъдуриньо? Сезона почва тоя мрънка че няма селекция. И кой я прави слекцията? Колко му е е нетното харчене на него? Та се вижда кой е и хърбел и щърбел едновременно
                              А за ФК Чифутка дето но накараха да платиме за Алисон 10 милки човече, ще ги видя как Куртоа ще из избяга почти без пари и как и с кого ще го заместят
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                                Груйче седи мирен и гледкай отстрани. Жълади, кестени - факт е, че ставаме все по-добри, също е факт, че зелените човечета стават все по-слаби. Според мен разликата е почти стопена. Както каза колегата, пилците кога се броят и точките. Гледкай си, чаткаш ги залаганията, ако искаш на каса бира да възжем, кой ще е шампион тази година....
                                Става, аз искам Дежймисън, за твоята каса бира - искаш ли басче
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X