IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Груйче седи мирен и гледкай отстрани. Жълади, кестени - факт е, че ставаме все по-добри, също е факт, че зелените човечета стават все по-слаби. Според мен разликата е почти стопена. Както каза колегата, пилците кога се броят и точките. Гледкай си, чаткаш ги залаганията, ако искаш на каса бира да възжем, кой ще е шампион тази година....

    Колкото до другото, в момента като качество на фуболистите сме на доста доста добро ниво. Догодина след сработбане ще сме страшилище, ако запазим и надградим още малко (1-2ма). Мача с копенхаген е по-тежък от мач с аталанта, просто защото силовия им футбол е много кофти за бг отбор. Ако бием копенхаген според мен, аталанта ще остраним много по-лесно...
    Last edited by pepe1234; 07.08.2018, 12:17.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Абе големите отбори правели трансфери преди световното а малките след него.... Сега гледам един от големите отборие готов да даде на пожар над 45 млн паунда на Боатенг и 140 млн общо за Тоби Магуайър..... С тия пари могат да направят нова версия на "Спайдърмен" .
      Парите не са това, което бяха - Вергил за 70 млн паунда, Алиса в страната на чудесата пак за толкова - ми как да ти кажа, малко е присмял се хърбел на щърбел Не оправдавам манафите, но свестен играч под 60-70 млн паунда вече няма. И причината са Сити и ПСЖ, ама е късно вече, либе, за китка
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
        На гелосания отбора от 2 години му върви трайно надолу и друга посока няма да има, време му е за смяна на поколенията и обновяване, а това отнема мин 3 години и не е изобщо ясно дали ще успее пак да изгради отбор на това ниво. Всяка ера си има своя край, Сколс и Гигс бяха велики , но им мина времето, сега и на Меси и Иниеста изтече. Според мен на Дяков, Марселиньо и Моци също им изтече времето...
        Принципно правилни разсъждения с грешен резултат, защото се забравя основната променлива (парата от евротурнирите), която влияе на другата, най-важната (момчето с мокета), които пък могат да бъдат бутнати само и единствено с благословията на Бащица БХ. Та вие, онези от градината с жълъдите, дето се ребрандирахте, нямате кьорав лев да се усмихнете, щото от европата е един голям Йок (на майчин език от тетевенско-ловешкия регион). Там дали ще те навадуцят или ще те откопенхагят/нааталантят е горе-долу все тая (500-700 хилки евро, най-много милион с билетите), важното е да влезеш в групите на ЛЕ - друга пара в ЛЕ няма! Ама вие играете с Копенхаген (ниска топка за мен и имате голям шанс, но не заради извънземния ви футбол в уговорената дриша лига, а защото те са пълни бунаци) и евентуално Аталанта, от които на 100% ще отпаднете, а Лайнохорец рита с Жрински и някакви грузинци май бяха. Отделно, вие и догодина в европа (ако се класирате), ще ритате с атовете, а Лайнохорец с мижитурки, щото те имат коеф, а вие нямате. Левски също няма. А като няма коефициент, трябва луд късмет, че само с пари не става. Левски изпусна шанса си с поредните глупости с Тампере и особено Бате - влизането за втори път в ШЛ щеше да убие проектът Лудогреоц преди да е започнал, едва ли Киро ще изпусне своя. Та догодина шампионът пак е ясен, а сините и оранжевите ще се дърляме пак за глупости....
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Абе големите отбори правели трансфери преди световното а малките след него.... Сега гледам един от големите отборие готов да даде на пожар над 45 млн паунда на Боатенг и 140 млн общо за Тоби Магуайър..... С тия пари могат да направят нова версия на "Спайдърмен" .
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • На гелосания отбора от 2 години му върви трайно надолу и друга посока няма да има, време му е за смяна на поколенията и обновяване, а това отнема мин 3 години и не е изобщо ясно дали ще успее пак да изгради отбор на това ниво. Всяка ера си има своя край, Сколс и Гигс бяха велики , но им мина времето, сега и на Меси и Иниеста изтече. Според мен на Дяков, Марселиньо и Моци също им изтече времето...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
              Тази година вече зелените човечета ще стадат, а и не само тази....
              Не бързайте с фанфарите. Пилците се броят наесен, точките напролет. Гелосания няма да се даде лесно. Спокойно и всичко ще се нареди.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                Като гледам след като отпаднаха вадуц ще са свободни за благотворителния ви мач...
                Да ги пратят като ЦСКА за година две в селските групи та да се научат да играят.

                Коментар


                • И днес класика 3ка кебапчета. Може и да имаме шанс за копенхаген. Ще е интересно да се види колко ще сме на националния...

                  От години не съм гледал такъв ЦСКА. Има много още да се подобрява играта, но за първи път гледам от години мачове без грам притеснение за резултата и играта. Направо си е удоволствие. А най-хубавото приключихме с този архаичен футбол , заприличваме на европейски тим с актуален начин на игра, който гледаме редовно в сблъсаците от евротурнирите.

                  Едно огромно браво на хората, които работят по селекцията и отбора. И за да не бъда разбран погрешно ние отбора го градим и надграждаме вече трета година подред.

                  Тази година вече зелените човечета ще стадат, а и не само тази....
                  Last edited by pepe1234; 05.08.2018, 23:45.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ludakrava Разгледай мнение
                    Това тема за спорт ли е или за фантастика? Литекс София били ЦСКА Ти да видиш...
                    Като гледам след като отпаднаха вадуц ще са свободни за благотворителния ви мач...
                    Last edited by pepe1234; 04.08.2018, 23:04.

                    Коментар


                    • Това тема за спорт ли е или за фантастика? Литекс София били ЦСКА Ти да видиш...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Mда, това вече е мъжка приказка и вярна Обаче тука е така, за съжаление...
                        С удоволствие на по бира бих дискутирал и по-подробно и други теми.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Блиц са кафява а не жълта "медия" Фотмално собатвеност на Ивайло крачунов, който е цесекарче, но " медията' е на Пеевски. За ГГ можеш да видиш как го наричаха до преди да ае договори лично с БХуй. Имат по скоро неуърално поведение. Диемите са на Нова телевизия и там сделката е в пакет а ако ДП и редник Киро искат да ги купуват, то това не знам. За ЦСКА говорят всички защото БХуй какти казах е решил това и не искат да го дтазнят. Знаеш, че ЦСКА е там където са феновете. И единатвеното което ще се получи за в бъдеще време е десетилетия да ни ебавате за това. С основание разбира се
                          За припознаването знаеш мнението ми
                          Мога да ти пиша и защо Левски не печелил при БХуй и Дидо Дебелия ама е много дълго. А и съм сигурен, че знаеш по- добре и от мен. За пари става дума, за много пари. А и за контрола над феновете. Тая теория ти я разви много добре и спорвд скромното ми мнение е много точна. Та така
                          Mда, това вече е мъжка приказка и вярна Обаче тука е така, за съжаление...
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Здрасти, Греъме Кое не е вярно? Че блиц са оранжева медия (осевн че са жълта)? Прочети която и да е тяхна статия и ще видиш - огромен хейт към Левски, ама огромен, и славославене на ловешкото дружество. Същото важи за Тъпспирт (на Крадлев, който им подари стадиона и базите срещу голото обещание да плащат някога си, след като 1 година абсолютно същият джуджак, собственик на ловешката команда и оригиналното цска, не беше плащал нищо, ама видите ли се поправил и вече шял да плаша), важи за Гонг (част от Нетинфо, собственост на Нова, разбирай на Боце) и особено важи за Диемите (собственост на Домуса), които изпадат във възторг да ни вадят статистики на умрялото дружество, пък уж нали Ловеч и Разград са там шлифовалки, мастии и т.н.

                            Та кажи кое не е вярното?

                            П.С. Относно Спортал - когато проходиха преди 7-8 години, бяха разположени и организираха коктейли точно в сградата на Литекс. Сега са на хранилка към Киро, но това е друга бира. Идеята ми е, че реално няма медия в България (а всички "знаем", че медиите са на Шиши, пък той е "собственик" на Левски -това ми го каза една жена на пазара "Кирков" и аз съм убеден, че не лъже), която да не е оранжева. Нито една (без спортал) - всичко гордо говори за ЦСКА и т.н. Дори българската секция на Уикипедия е някакъв тотален бълвоч и се твърди, че това бил оригиналният ЦСКА!!! какво да говорим повече - абсолютно изпълнение тип "крадецът вика "дръжте крадеца"", което в родният вариант звучи като:

                            Обгрижваният от медиите на Пеевски ловешки клуб вика Пеевски е собственик на Левски - комунистическа пропаганда от най-чист вид.

                            А истината е само една и я знаете всички средноинтелигентни (защото има и такива, не са само лумпените на животното и подобните нему) - това, дето рита в Парка с жълъдите, е преместилият се отбор на Чавдар (Етрополе), изкупил акциите (съответно и лиценза) на Литекс (Ловеч), преименувал се на ЦСКА-София (София), получил даром, с помощта на "левскаря" БХ и Крадлев, базите на оригиналното ЦСКА, загробил държавата с едни 12 милки (и играчи и фирми за още толкова), ползващ абсолютно незаконно емблемата на фалиралото дружество, която не е платил, (и създал си нова, имитираща старата, което също е незаконно, но с благословията на "левскаря" БХ минало през Патентното ведомство) и поканен от "левскаря" Боби Михайлов и "тъмносиньото" БФС в специално създадено заради тях ново първенство (за да се избегнат забраните на УЕФА за неспортно предимство при преименуването). Толкоз - обори това, но знам, че не е възможно

                            П.С. За Литекс никога не съм стискал палци в Европа - те и Лудогорбахче, както и Славия, но само и единствено заради корпулентната торба с л@йна начело ѝ, винаги са ми били антипатични, за разлика от който и да е от друготе отбори в България, които съм подкрепял (включително оригиналното ЦСКА на стадиона), така че няма да пожелавам успех на ловешката трупа в Европа,. Няма да пожелая и неуспех, дори няма да ги гледам, както не гледам и Лудогорбахче.

                            П.П.С. Знам, че не си припознавач, но просто отговарям на твой пост
                            Блиц са кафява а не жълта "медия" Фотмално собатвеност на Ивайло крачунов, който е цесекарче, но " медията' е на Пеевски. За ГГ можеш да видиш как го наричаха до преди да ае договори лично с БХуй. Имат по скоро неуърално поведение. Диемите са на Нова телевизия и там сделката е в пакет а ако ДП и редник Киро искат да ги купуват, то това не знам. За ЦСКА говорят всички защото БХуй какти казах е решил това и не искат да го дтазнят. Знаеш, че ЦСКА е там където са феновете. И единатвеното което ще се получи за в бъдеще време е десетилетия да ни ебавате за това. С основание разбира се
                            За припознаването знаеш мнението ми
                            Мога да ти пиша и защо Левски не печелил при БХуй и Дидо Дебелия ама е много дълго. А и съм сигурен, че знаеш по- добре и от мен. За пари става дума, за много пари. А и за контрола над феновете. Тая теория ти я разви много добре и спорвд скромното ми мнение е много точна. Та така
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • груйче, на много крив път си, щом вече си на тема медии. Нищо подобно, преди не е имало ни търговски регистър ни търговски дружества.... чудно как точно са знаели хората кое е ЦСКА и левски. Когато стават средец и спартак, и този на лавчис левски, толкова за интелигентните хора.
                              Когато нас всеки ден медиите тръбяха как няма пари и ние ги припознавахме като врагове. И до момента си има обслужващи такива, но бъркаш за две неща.
                              Пишат добре за нас - дорби неща, защото бием и защото наистина вече 3та година градим и отбора става все по-добър. Смятам че не трабва да се самозалъгваш, когато зачестяват негативните поубликации за левски явно просто нещата не са добре, това че се преекспонира и че се обслужват интереси е вярно за някои медии, но проблемите са си при вас, а медиите само им дават гласност и донатъртват на болните места....
                              Last edited by pepe1234; 03.08.2018, 11:09.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                                Грую за съжаление и половината неща, които си написал не са верни Особено за блиц и Диема
                                Здрасти, Греъме Кое не е вярно? Че блиц са оранжева медия (осевн че са жълта)? Прочети която и да е тяхна статия и ще видиш - огромен хейт към Левски, ама огромен, и славославене на ловешкото дружество. Същото важи за Тъпспирт (на Крадлев, който им подари стадиона и базите срещу голото обещание да плащат някога си, след като 1 година абсолютно същият джуджак, собственик на ловешката команда и оригиналното цска, не беше плащал нищо, ама видите ли се поправил и вече шял да плаша), важи за Гонг (част от Нетинфо, собственост на Нова, разбирай на Боце) и особено важи за Диемите (собственост на Домуса), които изпадат във възторг да ни вадят статистики на умрялото дружество, пък уж нали Ловеч и Разград са там шлифовалки, мастии и т.н.

                                Та кажи кое не е вярното?

                                П.С. Относно Спортал - когато проходиха преди 7-8 години, бяха разположени и организираха коктейли точно в сградата на Литекс. Сега са на хранилка към Киро, но това е друга бира. Идеята ми е, че реално няма медия в България (а всички "знаем", че медиите са на Шиши, пък той е "собственик" на Левски -това ми го каза една жена на пазара "Кирков" и аз съм убеден, че не лъже), която да не е оранжева. Нито една (без спортал) - всичко гордо говори за ЦСКА и т.н. Дори българската секция на Уикипедия е някакъв тотален бълвоч и се твърди, че това бил оригиналният ЦСКА!!! какво да говорим повече - абсолютно изпълнение тип "крадецът вика "дръжте крадеца"", което в родният вариант звучи като:

                                Обгрижваният от медиите на Пеевски ловешки клуб вика Пеевски е собственик на Левски - комунистическа пропаганда от най-чист вид.

                                А истината е само една и я знаете всички средноинтелигентни (защото има и такива, не са само лумпените на животното и подобните нему) - това, дето рита в Парка с жълъдите, е преместилият се отбор на Чавдар (Етрополе), изкупил акциите (съответно и лиценза) на Литекс (Ловеч), преименувал се на ЦСКА-София (София), получил даром, с помощта на "левскаря" БХ и Крадлев, базите на оригиналното ЦСКА, загробил държавата с едни 12 милки (и играчи и фирми за още толкова), ползващ абсолютно незаконно емблемата на фалиралото дружество, която не е платил, (и създал си нова, имитираща старата, което също е незаконно, но с благословията на "левскаря" БХ минало през Патентното ведомство) и поканен от "левскаря" Боби Михайлов и "тъмносиньото" БФС в специално създадено заради тях ново първенство (за да се избегнат забраните на УЕФА за неспортно предимство при преименуването). Толкоз - обори това, но знам, че не е възможно

                                П.С. За Литекс никога не съм стискал палци в Европа - те и Лудогорбахче, както и Славия, но само и единствено заради корпулентната торба с л@йна начело ѝ, винаги са ми били антипатични, за разлика от който и да е от друготе отбори в България, които съм подкрепял (включително оригиналното ЦСКА на стадиона), така че няма да пожелавам успех на ловешката трупа в Европа,. Няма да пожелая и неуспех, дори няма да ги гледам, както не гледам и Лудогорбахче.

                                П.П.С. Знам, че не си припознавач, но просто отговарям на твой пост
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X