IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Крейзитата се паднаха с Милсамитата, ... не е най-добрия жребий на този етап, но дано не им създадат проблеми!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Дани Ингс - новата звезда

      всеки го подценява и гледаш как вкарва 30 гола
      блиндирани врати врати метални врати

      Коментар


      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
        Не знам какво имаш предвид под парите на Бенитес - може би ставаше дума за продажбата на Суарес в Барса?!?
        Но в края на краищата за клуб "с претенции" и собствениците трябва да се бъркат от време на време!

        Истината е че цените на английските играчи са безобразно високи! Стърлинг, Кейн се "продават" за по 50-60 млн. паунда, което е смешно!
        Имаше една картинка в нета с надпис: "Преди години 50 млн. паунда ти купуваха Зидан, сега ти купуват Стърлинг!"
        Първо похарчихме парите от Чаби Алонсо и Машчерано /верно от него имахме минимална печалба/, после бяха парите от Торес, после от Суарес /трансфер уреден от Рафа и осъществен от Кени/, сега и Стърлинг .... после какво?!?!?!
        А за цените на англетата съм абсолютно съгласен.И не само от днес.Виж миналото лято - Лалана за 25 млн. и Шоу за 30+ ..... Луда работа.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Поне не сме давали пари за него.Като гледам след Стърлинг, парите на Бенитес ще свършат и после какво ще харчиме - не знам
          Не знам какво имаш предвид под парите на Бенитес - може би ставаше дума за продажбата на Суарес в Барса?!?
          Но в края на краищата за клуб "с претенции" и собствениците трябва да се бъркат от време на време!

          Истината е че цените на английските играчи са безобразно високи! Стърлинг, Кейн се "продават" за по 50-60 млн. паунда, което е смешно!
          Имаше една картинка в нета с надпис: "Преди години 50 млн. паунда ти купуваха Зидан, сега ти купуват Стърлинг!"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
            Това момченце го гледах вчера на мача на Англия до 21 - ПЪЛНА СКРЪБ!
            Ако разчитате на него може да продължите пропадането си в класирането и да се насочите към целите на бившия му отбор!!!!
            Поне не сме давали пари за него.Като гледам след Стърлинг, парите на Бенитес ще свършат и после какво ще харчиме - не знам
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Дани Ингс - новата звезда
              Това момченце го гледах вчера на мача на Англия до 21 - ПЪЛНА СКРЪБ!
              Ако разчитате на него може да продължите пропадането си в класирането и да се насочите към целите на бившия му отбор!!!!

              Коментар


              • Абе да питам нещо относно Литекс (София). Ако си сменя името на Барак Обама, дали ще стана черен и президент на САЩ?
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • e, kak Кой, онзи, дето Ибе
                  Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                  Не го мислете Балотели - все някой италиански отбор ще пробва да му възобнови кариерата срещу 10на милиона паунда, така че даже няма да сте на голяма загуба...
                  Въпросът е ако Стъридж продължи да се контузва със същите темпове, какво ще правите? Кой ще вкарва головете?
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                    .....Кой ще вкарва головете?
                    Дани Ингс - новата звезда
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                      Ама трябва да им дадете и някой лев
                      Не може ли вместо некой лев да им дадеме и Борини?
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                        ....може и за Коатес...тая дзвезда ми се стори, че я видях някъде по терените на Копа Америка...
                        Коатес може и да се развие ама Балотели ... едва ли
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                          На някои мачове на ЦСКА в последните години стана традиция да обикалят фенове, събиращи пари за хореография за някое от предстоящите дербита. Та ако на някой мач на Пуул направят същото с цел събиране на средства, които да дадем на някой отбор да ни отърве от Бало, мисля че ще се съберат доста дарения
                          Не го мислете Балотели - все някой италиански отбор ще пробва да му възобнови кариерата срещу 10на милиона паунда, така че даже няма да сте на голяма загуба...
                          Въпросът е ако Стъридж продължи да се контузва със същите темпове, какво ще правите? Кой ще вкарва головете?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                            Ама трябва да им дадете и някой лев
                            На някои мачове на ЦСКА в последните години стана традиция да обикалят фенове, събиращи пари за хореография за някое от предстоящите дербита. Та ако на някой мач на Пуул направят същото с цел събиране на средства, които да дадем на някой отбор да ни отърве от Бало, мисля че ще се съберат доста дарения
                            "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Сега чакаме да направите оферта за Балотели .....
                              Ама трябва да им дадете и някой лев

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Сега чакаме да направите оферта за Балотели .....
                                ....може и за Коатес...тая дзвезда ми се стори, че я видях някъде по терените на Копа Америка...

                                Коментар

                                Working...
                                X