IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

    Е за третото по принцип вие сте си абонирани откак лудите станаха фактор и когато ние не сме във В група, та ще видим на края на сезона, пилците се боят на есен.... Съвесм си се нещо чалнал... зализания педал си направи негово си ЦСКА-авиатори. Т.а. ако някога ще се обединяват двете може би, но за момента долната мастия, а и за по нататък долната мастия да си седи на село най-добре...
    Мда, забравих, че сте вечно вторите - отбор на 2 години, а вече 2 втори места
    Това за "гелосаната мастия" го чета по вашите форуми - уж Ганчу кеширал, та после идва Киру на бял кон и затова тестват средата. А средата е податлива и лесно припознава, така че не бих се Очудил да се появи Кирчо.
    Виж за пилците си прав, ще се броим напролет, при това догодина. Хайде успех в сблъска на ел припознавачите с Рига - все пак сте български отбор, а аз съм подкрепял и Литекс, и фалиралото дружество в Европа, хеле пък в подобни години на недоимък откъм успехи в Европа за всички освен лудогорбахче
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Бе не знам дали ги е излъгал, за мен беше чист късмет, но както и да е - победителите не ги съдят. Гледаме мача
      Ти кажи за Ганчу - Караманго го няма, сега и Космонавта като си иде, наистина сте закотвили 3-то място, а и емблема няма, но и тя не ви требе. Вече се чува как "гелосаната мастия" сте щели да припознавате, ма що пък да не го припознаете
      Е за третото по принцип вие сте си абонирани откак лудите станаха фактор и когато ние не сме във В група, та ще видим на края на сезона, пилците се боят на есен.... Съвесм си се нещо чалнал... зализания педал си направи негово си ЦСКА-авиатори. Т.а. ако някога ще се обединяват двете може би, но за момента долната мастия, а и за по нататък долната мастия да си седи на село най-добре...
      Last edited by pepe1234; 11.07.2018, 10:44.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

        хаха, ето че франция продължиха. Принципно и хърватите и англичаните са по слаби и от двата отбора които играха вчера. Та за белгия трето място за франця световен.
        Бе не знам дали ги е излъгал, за мен беше чист късмет, но както и да е - победителите не ги съдят. Гледаме мача
        Ти кажи за Ганчу - Караманго го няма, сега и Космонавта като си иде, наистина сте закотвили 3-то място, а и емблема няма, но и тя не ви требе. Вече се чува как "гелосаната мастия" сте щели да припознавате, ма що пък да не го припознаете
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
          Белгия не бяха особено убедителни според мен, дефанзивния им халв е пълно ренде и за малко на няколко пъти да ги преебе. От този отбор само Азар е велик, другото е плява. Французите не съм ги гледал, мисля обаче че Дешан е голяма работа и просто ако са на едно ниво отборите то Дешан ще ги излъже.

          Англичаните също не съм ги гледал, но по принцип целия им отбор винаги са били дървари. Т.е. хърватите би търябвало да ги думнат без проблем.
          хаха, ето че франция продължиха. Принципно и хърватите и англичаните са по-слаби и от двата отбора които играха вчера. Та за белгия трето място за франця световен.
          Last edited by pepe1234; 11.07.2018, 10:20.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
            Това с цените мислех, че си го видял, защото поне 4-5 пъти го казваха от началото на първенството!
            Все пак там са ЕМбапе, ЕМпогба, ЕМГризман...
            В началото говориха за 1.3 млрд. сега за 1 млрд. евро (може първото да е било в долари за това да идва разликата)!
            Англичанчетата освен Хари, другите са под 50на милиона - трудна ще се сборят за челните позиции!
            Mи не съм, може би защото световното го гледам без звук, а пък потресаващите гости в студиото, тип мъжа на Елеонора (браво, много запазена за годините си), който е на рабоното си място, докато и тя е на своето, че да не стават засечки, хептен няма как да го слушам Та затова и не го знаех сега, но сега проверих от любопитство. Въобще цените са много пожелателни и съм убеден, че при реални трабфери биха били доста по-различни и в двете посоки.
            Да видим довечера какво ще стане и ще победи световната конспирация - при финал с участието на ингилизите, ще заложа на тях, колкото и да не ги харесвам и да ги считам за мега дърводелци
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Това с цените мислех, че си го видял, защото поне 4-5 пъти го казваха от началото на първенството!
              Все пак там са ЕМбапе, ЕМпогба, ЕМГризман...
              В началото говориха за 1.3 млрд. сега за 1 млрд. евро (може първото да е било в долари за това да идва разликата)!
              Англичанчетата освен Хари, другите са под 50на милиона - трудна ще се сборят за челните позиции!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                ...както се казва - в най-комерсиалния спорт, не може най-скъпия отбор да не спечели титлата
                E, то тогава ингилизите ще спечелят, то техните цени са нереални просто
                P.S. Сега видят трансфермаркт, та там Франсетата излизат най-скъпи, но има оста глупости вътре като цени
                Last edited by Грую Груев; 11.07.2018, 09:22.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • ...както се казва - в най-комерсиалния спорт, не може най-скъпия отбор да не спечели титлата

                  Коментар


                  • Най-смешното е че за гола надскочиха нашия главоч!!! Иначе слаб "тактически" мач с по 2-3 положения за отбор!
                    Определено мисля, че франсетата ще бият и кроатите и ингилизите!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                      Г/Г - ама не би! Добре че имах някакви други залози да избия залога поне!
                      Сега като се замисля, Франция си бяха моя фаворит за титла преди първенството - трябваше да сложа лев на тях да спечелят! Коефициента не беше хич лош!
                      E, aз ти казах, че за съжаление натам вървят нещата. То те си вървяха и за 0:0 де, ама случкарски гол. Апропо, то май защитниците са вкарали повече голове от нападателите на това световно, ако махнем дузпите Довечера ще има гол/гол, поне така си мисля и стискам палци за кроатите, макар да знам, че футболната мафия бута ингилизите напред, а оная тиква хърли-бърли искат да го правят голмайстор от дузпи!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Г/Г - ама не би! Добре че имах някакви други залози да избия залога поне!
                        Сега като се замисля, Франция си бяха моя фаворит за титла преди първенството - трябваше да сложа лев на тях да спечелят! Коефициента не беше хич лош!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                          Знае ли човек? Топка е - върти се! Утре ще го мислим!

                          За днес съм пуснал Г/Г дано статистиката за натопорчени и слабо резултатни мачове на този етап не се оправдае!

                          Иначе пуснах и под 2.5 на ЦСКА-Литекс-Етрополе-Рига, че до четвъртък коефициента ще падне яко!
                          Успех - аз захлебвам точно от гол-гол напоследък, което ме навежда на мисълта, че трябва да спре да излиза. От друга страна футболът стана ентъртейнмънт тип НБА, та се търсят повечко голове от футболната мафия, за да си продават продукта...
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Знае ли човек? Топка е - върти се! Утре ще го мислим!

                            За днес съм пуснал Г/Г дано статистиката за натопорчени и слабо резултатни мачове на този етап не се оправдае!

                            Иначе пуснах и под 2.5 на ЦСКА-Литекс-Етрополе-Рига, че до четвъртък коефициента ще падне яко!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                              Аз пък ти казвам, че мача ще е 1-0 за Англия, а гола ще вкара след корнер/фаул някой от главочите Хендерсън, Магуайър, Стоунс.
                              Като се замисля че централните защитници на кроатите са Дамагой Вида и Деян ЛЬОврен не виждам как ще се оттърват само с един!
                              Няма как палавата ингилизка зашитка и вратрчето на последния от миналата година в ингилизия, продадено за 30 милки паунда (sic!) да не пуснат поне едно голче, още повече че имат Вида и Ловрен, плюс главоч като Манджата, та не е само рахитично екс тотенхамско гномче. Апропо, ингилизите нямат играч точно като Модрич Та гол за хърватите ще има, а ако Паунда запази уникално нулевата си ефективност пред гола, нищо чудно бритиш хомосекшуълите да не вкарат. Ще видим, нищо не се знае
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Възможно е да се случи, но единствено и само щото харватите играха продължения няколко пъти и сигурно ще са доста поизцедени. Другото са фантазии.
                                Last edited by pepe1234; 10.07.2018, 16:03.

                                Коментар

                                Working...
                                X