IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ето, че съвсем ясно си описал пътя до пълното правоприемство. Процедурата върви в момента и не виждам какво толкова има да се пенявите и да философствате, всичко е въпрос на време (и доста пари).

    А дотогава ще се кефим на Euroidiots on Tour 3.0 и изцепките на деду Делю Спицилиста, дето не го е срам от нищо.... (сори не се сдържах, ама излагацията Ви пак е много голяма


    Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Разбира се, че бих ти отговорил, никога не съм бягал от въпроса, че да избягам сега
    Не, няма да е правоприемник, защото ембелемата ще я плати някакъв Кюстендилец, дето е никакъв спрямо ЦСКА-София (София). Виж вече ако въпросният Кюстендилец реши да я дари безвъзмездно на ЦСКА-София (София), то тогава да, това, дето сега рита на стадиона в Бойко-Борисовата градина, ще е правоприемник, но от момента на плащането.

    Иначе казано - сега това, дето рита в градината с жълъдите, си е преименуван Чавдар (Етрополе), изкупил активите на Литекс (Ловеч) и променил седалището си на бул. "Драган Цанков" 3. Т.е. последните 2 сезона - 2016/17 и 2017/18 сте всичко друго, но не и ЦСКА. До плащането на емблемата (която не е емблема, както отлично знаеш, а нещо доста по-различно - останалите активи от фалиралото дружество, с които може да се претендира правоприемственост) сте си преименуван Чавдар (Етрополе), изкупил активите на Литекс (Ловеч) и променил седалището си на бул. "Драган Цанков" 3. Ако емблемата бъде влята в сегашния ЦСКА-София (София), то вие ставате преименуван Чавдар (Етрополе), изкупил активите на Литекс (Ловеч) и променил седалището си на бул. "Драган Цанков" 3, който е правоприемник на успехите на ЦСКА (София), т.е. следва да имате 35 титли.

    В момента обаче си оставате преименуван Чавдар (Етрополе), изкупил активите на Литекс (Ловеч) и променил седалището си на бул. "Драган Цанков" 3

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
      Е груйче не така с лошо онзи ден точеше зъби за първенство и класиране днес си ги отписал...
      Не съм ги отписал, мисля, че това снощи беше пародия за пред Прас Гнусев, че да отпусне някой лев. Обаче може и толкова да си могат - ако е второто, то за мен е без значение дали ще вземат някое тенеке (в сферата на фантазиите с подобна игра), или не, сеознът става нулев още юли месец. РЕалности, не бягам от тях, това снощи е позор, дори и да ги отстраним!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Е груйче не така с лошо онзи ден точеше зъби за първенство и класиране днес си ги отписал...

        Коментар


        • И малко за мачовете снощи:
          - за моите говеда, какво и да се каже, ще е все на място - слаби, безидейни, мързеливи, бягащи от топката. Срамна, много срамна загуба, сравнима само със загубата на умрялото цска от едни КА Акурейри. Но те после се класираха - ако отпаднем от тия, сезонът ще е нулев отсега, без значение как ще завършим в него
          - за кроаците - само и единствено адмирации. Стисках им палци, но до последно не вярвах, че няма да има някоя дузпичка или нещо от сорта. Големи - непримирими до последната секунда, истински арогантни копелета, без хън-мън, воюваха до последно и абсолютно заслужено биха. Гледам ги тях, как играят 3 мача по 120 минути за седмица, след изключително тежки първенства, в които играят играчите им, гледам нашите примадони, дето не могат и 90 минути на седмица срещу Верея да изтичат, па гася телевизора...

          Успех на Хърватия на финала, дано разбият сборната група на Африка и Папуа-Нова Гвинея!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение

            Добре, би ли отговорил на съвсем простия за твоите възможности въпрос - ако ГГ плати емблемата този клуб ще ли е правоприемник на ЦСКА или не? Без да залитаме в детайли, уточнения и условности - да или не?
            Разбира се, че бих ти отговорил, никога не съм бягал от въпроса, че да избягам сега
            Не, няма да е правоприемник, защото ембелемата ще я плати някакъв Кюстендилец, дето е никакъв спрямо ЦСКА-София (София). Виж вече ако въпросният Кюстендилец реши да я дари безвъзмездно на ЦСКА-София (София), то тогава да, това, дето сега рита на стадиона в Бойко-Борисовата градина, ще е правоприемник, но от момента на плащането.

            Иначе казано - сега това, дето рита в градината с жълъдите, си е преименуван Чавдар (Етрополе), изкупил активите на Литекс (Ловеч) и променил седалището си на бул. "Драган Цанков" 3. Т.е. последните 2 сезона - 2016/17 и 2017/18 сте всичко друго, но не и ЦСКА. До плащането на емблемата (която не е емблема, както отлично знаеш, а нещо доста по-различно - останалите активи от фалиралото дружество, с които може да се претендира правоприемственост) сте си преименуван Чавдар (Етрополе), изкупил активите на Литекс (Ловеч) и променил седалището си на бул. "Драган Цанков" 3. Ако емблемата бъде влята в сегашния ЦСКА-София (София), то вие ставате преименуван Чавдар (Етрополе), изкупил активите на Литекс (Ловеч) и променил седалището си на бул. "Драган Цанков" 3, който е правоприемник на успехите на ЦСКА (София), т.е. следва да имате 35 титли.

            В момента обаче си оставате преименуван Чавдар (Етрополе), изкупил активите на Литекс (Ловеч) и променил седалището си на бул. "Драган Цанков" 3
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

              Англичаните също не съм ги гледал, но по принцип целия им отбор винаги са били дървари. Т.е. хърватите би търябвало да ги думнат без проблем.
              Ахаха къде сте разбирачори 2 от 2 манчестера и англичанете си одат дома заедно с футбола....
              Last edited by pepe1234; 12.07.2018, 08:56.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Я, и Дидака се появи - Дидак, по исторически теми нямам спорове с теб, ама на тема ГМО отбор??? То всъщност и по нея нямаме спорове - просто ти не искаш да приемеш истината. А стари манджи няма как да има - както една ковра никога няма да стане порядъчна жена, щото миналото винаги ще си виси като дамоклиев меч, така и Литекс винаги ще си е Литекс, нищо че си е преместил седалището с благословията на Шиши, БХ и Крадлев! Това са фактите, дори и за пред УЕФА, която все пак успяхте с помошта на Боби от тъмносиньото БФС да убедите, че сте Литекс. Тази година отивате в миманса, а догодина, ако Кирчо реши да налее някое левче в Авиаторските обелки, ще стане ултра интересно, особено ако те бият говедата, пък Литексо-Етрополе вземе, че заниже серия от загуби. Но както се казва - още от детееее съм от Етрополеееееее, а ИСА 2000 няма нищо обшо с депесееееее
                Добре, би ли отговорил на съвсем простия за твоите възможности въпрос - ако ГГ плати емблемата този клуб ще ли е правоприемник на ЦСКА или не? Без да залитаме в детайли, уточнения и условности - да или не?

                Коментар


                • Груйче я сложи довечера на англичаните и си пий бирата, нещо идването на топлото време започва да ти се отразява Пък после си гледай вашо мач, пък ще се видим за първенство

                  Коментар


                  • Я, и Дидака се появи - Дидак, по исторически теми нямам спорове с теб, ама на тема ГМО отбор??? То всъщност и по нея нямаме спорове - просто ти не искаш да приемеш истината. А стари манджи няма как да има - както една ковра никога няма да стане порядъчна жена, щото миналото винаги ще си виси като дамоклиев меч, така и Литекс винаги ще си е Литекс, нищо че си е преместил седалището с благословията на Шиши, БХ и Крадлев! Това са фактите, дори и за пред УЕФА, която все пак успяхте с помошта на Боби от тъмносиньото БФС да убедите, че сте Литекс. Тази година отивате в миманса, а догодина, ако Кирчо реши да налее някое левче в Авиаторските обелки, ще стане ултра интересно, особено ако те бият говедата, пък Литексо-Етрополе вземе, че заниже серия от загуби. Но както се казва - още от детееее съм от Етрополеееееее, а ИСА 2000 няма нищо обшо с депесееееее
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Груев, пак претопли много стари манджи Ако не си забелязал, опорната точка с "припознаването" остаря безвъзвратно и омръзна на всички кибици.

                      Моята гледна точка - ако ГГ беше платил емблемата сега щяхме да бистрим други теми. Но при положение, че е вкарал 10 млн. в клуба миналата година, предполагам едни допълнителни 8 млн. не ги бърза много за разплащане. И това наистина донякъде е проблем, но изцяло морален и етичен. Всичко от гледна точка на закона и процедурите е издържано и не търпи критика. Ако някъде виждаш процедурен проблем - кажи, та да полемизираме.

                      Накратко - процедурите вървят бавно и това дава храна на доста подуенци да си правят проветрение на устата. Но казусът е простичък и с един банков превод всичко ще се реши. Кога ще стане това - един ГГ знае...

                      Коментар


                      • е чукнал съм съседната цифара 70 годишнина.... но и на 80годишнина ще бъда

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                          Никакъв проблем не виждам. Не е нарушен нито един закон при нас.По оношение на морала вече писах в другата тема. Не мисля че съм припознал каквото и да е, ЦСКА е ЖИВ и аз бях на 80 годишнина та му За спасяването донори се оказаха други клубове... е и това е част от живота.
                          Бе на 80 годишнината не си бил което пък поставя въпроса и колко е жив Иначе за донорите си прав, ама става малко като спортно-политически Франкенщайн
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Никакъв проблем не виждам. Не е нарушен нито един закон при нас.По оношение на морала вече писах в другата тема. Не мисля че съм припознал каквото и да е, ЦСКА е ЖИВ и аз бях на 80 годишнина та му За спасяването донори се оказаха други клубове... е и това е част от живота.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                              Груйче, това дето го пишеш може да е верно:
                              Както баскетболния Академик - Лукойл след 10на титли стана Левски - Лукойл, за да има публика може и футболния Лудогорец след 7-8 титли и без публика да стане Лудогорец-ЦСКА-Литекс-Етрополе
                              Ще ти кажа честното си и абсолютно безпристрастно мнение по въпроса с Левски-Лукойл или както там се казва. ЕДин частен проект на Тити, който няма нищо общо с баскетболния клуб Левски, се обединява с някакъв отбор, който претендира да е Академик, ама играе в Правец, и зад всичкото това стои Лукоил. Ми няма как да ги припозная, както и почти всички нормапнли Левскари, изключая София Лапат. Обаче, веднага ти казвам, че ако Цицекс не бяха станали такива, то поне половината левскари щяха да припознаят това ГМО, щото идващият отбор на Лукоил е наистина класа за Бг стандартите. Само дето след Цицекс нищо вече не е същото, така че няма как да го играем морален стожер и да припознаваме наляво и надясно.

                              Докато за феновете на Цицекс е ясно - едва ковра дали ще я онодят веднъж, или дваж -все тая, на нея ѝ е харесало още първия път, пък ако има и някакъв келпир, и трети път ще си изуе гащите, щото нали там - европоходи, ебем говедата, тройчо ги чаластри и т.н. Ние, левскарите, за добро или лошо няма как да си позволим подобно нещо, затова и силният откъм финанси и успехи тим на Лукоил няма как да бъде припознат от никого, освен от шепа наркозависимо. При колежките от сектор Г, извинявам се, стойка Г обаче такива дилеми няма
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Груйче, това дето го пишеш може да е верно:
                                Както баскетболния Академик - Лукойл след 10на титли стана Левски - Лукойл, за да има публика може и футболния Лудогорец след 7-8 титли и без публика да стане Лудогорец-ЦСКА-Литекс-Етрополе

                                Коментар

                                Working...
                                X