IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Моят коментар за вчерашните МАЧОВЕ на 2та национални отбора по волейбол:

    1. Жалко, че не взехме голд на игрите в Баку, но просто бяхме с класа под ТОЗИ отбор на Германия - абсолютно всички титуляри им играха и само някакъв нов "румънец", който не съм чувал! Явно са решили да играят за този златен медал и си го взеха! Обаче ние няма какво да се притесняваме - бяхме по-слаби, но не много! Ако съберем един силен отбор ще имат много проблеми с нас, а да не забравяме че са актуални бронзови медалисти на световно!

    2. Във Варна мача се видя, че Андрей не става вече - добре че Константинов го извади четвъртия гейм, че това момче Агонцев да върже играта и да спечелим!

    Дано успеем да спечелим финалната четворка в лигата! Не съм сигурен, но ми се счу от коментара, че победителя от Б-група + домакина Бразил + 2та 1ви и 2ри в двете групи на "А-групата" ще играят на Файнъл - Сикс! Може да се бъркам!

    ПП Нека съберем мнения, как трябва да изглежда отбора ни като се събере на едно:
    Според мен нещо като:
    Г.Братоев - разпределител
    Теодор Тодоров, Ники Николов/Виктор Йосифов - центрове
    Ники Пенчев, Тошко Скримов, Данаил Милушев, Жани Желязков (нападатели/посрещачи, като се въртят на който му върви играта)
    Владислав Иванов-либеро

    Коментар


    • Жалко, но не чак толкова. Паралелното провеждане на двата турнира поне даде шанс на млади момчета да се изяват и понатрупат опит в сериозни състезания

      Загубихме много точки от невкаран сервиз особено в решаващия гейм, а немците техните си ги вкарваха - било то по-силно или не, поне стигаха до разигравания и понякога печелеха. Но емоцията си струваше, и все пак сме втори!

      Иначе се видя че има потенциал и бъдеще в отбора. Аз лично бях много доволен от играта на Велизар Чернокожев, а и забелязах че Мартин Божилов (когото познавам лично от престоя му в Дунав преди време) също израства в игрови и психологически аспект!

      Гледаме напред! Българи юнаци!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Чехльо е на мача, при това заедно с Пепи коня, само Гоце липсва - много лош знак

        Нема голд за волейболерите.
        Нет!
        Ноу!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
          Браво на тия сестрички дето взеха златен медал на федербал!
          След 10 мин е финала на волейбол при мъжете!
          Дано успеем - БЪЛГАРИ ЮНАЦИ
          Чехльо е на мача, при това заедно с Пепи коня, само Гоце липсва - много лош знак
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Браво на тия сестрички дето взеха златен медал на федербал!
            След 10 мин е финала на волейбол при мъжете!
            Дано успеем - БЪЛГАРИ ЮНАЦИ

            Коментар


            • Брей,

              взели сме два медала на федербал в Баку. Бравас на мометата.

              П.П. Тоя ремонт на залата във Варна само на мИня ли ми изглежда смешен да'е ...

              Коментар


              • Швабите ще са. И явно са дошли да печелят, май само те са с титулярен отбор и треньор...

                http://www.baku2015.com/volleyball/e...mp=ev-brackets

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                  Ще го дават ли другия полуфинал някъде в нета?
                  дават го и на немския спортен канал sport 1
                  1:0 геима за немците

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    дублирам ти залога, хайде, на хайрлия да е
                    Хаирлия да е !!!
                    Only God Can Judge me...

                    Коментар


                    • дублирам ти залога, хайде, на хайрлия да е
                      Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                      Благодаря !!!
                      Там съм го играл over 184.5 точки
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        пак на същия линк, който ти даде ман-а
                        Благодаря !!!
                        Там съм го играл over 184.5 точки
                        Only God Can Judge me...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                          Ще го дават ли другия полуфинал някъде в нета?
                          пак на същия линк, който ти даде ман-а
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • много съм доволен от този мач - заложих на полша +2.5 след първия сет и прибрах прилична сума, а и си ги думнахме тъпите шляхти и то яко. За финалът не съм сигурен кой искам, но май повече ми се ще дойчовете - с тях играем по-лесно, макар че на този турнир паднахме само от тях и за пръв път от много време бихме бляовете във важен мач.

                            Българи, юнаци!!!
                            Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                            След каннски мъки и серия от простотии най-накрая взехме мача.
                            Браво !!!
                            На финала к'вото сабя покаже!
                            Българи - Юнаци!!!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Ще го дават ли другия полуфинал някъде в нета?
                              Only God Can Judge me...

                              Коментар


                              • Браво
                                ОЛЕ, ОЛЕ

                                Коментар

                                Working...
                                X