IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
    Много обичам, като бием бжетата....
    а дойчовете или рашата - за там да не те питам, а, само щатите да не бием
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • След каннски мъки и серия от простотии най-накрая взехме мача.
      Браво !!!
      На финала к'вото сабя покаже!
      Българи - Юнаци!!!
      Only God Can Judge me...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
        3-0...няма да е...
        И 3-2 е добре
        "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

        Коментар


        • Много обичам, като бием бжетата....

          Коментар


          • Бравос !!!! Българи юнаци !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
              Любо Ганев сядал на усилена трибуна за да не падне в мазето когато се радва
              Трябвало да сядя...

              Коментар


              • Любо Ганев сядал на усилена трибуна за да не падне в мазето когато се радва

                Коментар


                • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                  3-0...няма да е...
                  С тази игра дето Жорката Близнак се помисли за Майкъл Джордан на волея... отива на 1:3
                  Дано да съм лош пророк...
                  Only God Can Judge me...

                  Коментар


                  • 3-0...няма да е...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bingo Разгледай мнение
                      "Не сте ме разбрали правилно, аз оставка не съм подавал. Просто предоставих мандата си на конгреса и той ще прецени какво да прави с него. Аз ще се кандидатирам на следващото събрание и хората, които ме избраха сега, ще решат дали да гласуват пак за мен."

                      "Сега сме на среща в музей, но не мисля, че самият аз съм за музея. Имам още много работа за вършене и енергия за това", сподели Блатер
                      Батков и той така...
                      Only God Can Judge me...

                      Коментар


                      • Блатер шокира: Не съм подавал оставка

                        "Не сте ме разбрали правилно, аз оставка не съм подавал. Просто предоставих мандата си на конгреса и той ще прецени какво да прави с него. Аз ще се кандидатирам на следващото събрание и хората, които ме избраха сега, ще решат дали да гласуват пак за мен."

                        "Сега сме на среща в музей, но не мисля, че самият аз съм за музея. Имам още много работа за вършене и енергия за това", сподели Блатер

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                          Поляците видимо са млади момчета!
                          Хубаво ги взехме на къс пас още от началото!
                          Дано да не им правим подаръци и да ги връщаме в мача, а да си ги бием 3-0!
                          Дано!
                          Засега Ники Николов ги носи на гърба си, дано успее да изкара мача, че "капитана" отново е пълна дупка...
                          Only God Can Judge me...

                          Коментар


                          • Поляците видимо са млади момчета!
                            Хубаво ги взехме на къс пас още от началото!
                            Дано да не им правим подаръци и да ги връщаме в мача, а да си ги бием 3-0!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                              даже може да хвърлям по едно око тук: http://tv.bnt.bg/bnthd/
                              10х за линка.
                              Only God Can Judge me...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                                ...
                                Чета им отбора - няма един дето да съм го чувал:
                                http://www.baku2015.com/volleyball/e...132219&intcmp=[#]-schline-result
                                От това най-много ме е страх - че ще се напъват яко за да влязат в "А" отбора за елиминациите в Световната Лига.
                                Колкото и да си кривим душата, няма как да не признаем, че Полша е "по-волейболна" нация от нас. Там волея е национален спорт и парите, които хвърлят да го развиват са почти колкото държавният бюджет на БГ за 2015г. Дори и публично да си обръснат топките нашите момчета, не виждам как ще успеят да се противопоставят.
                                И все пак:
                                БЪЛГАРИ - ЮНАЦИ !!!!
                                Only God Can Judge me...

                                Коментар

                                Working...
                                X