IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
    +1
    Точно.
    Загледах Салах срещо Лудогорец... Видно е, че пипа топката, гледа... Умее ги нещата. Но е МНОГО, МНОГО далеч от двамата ГОЛЕМИ в момента.
    ...
    "Съдийството" не ме учуди.. (Все пак съм фен на Байерн)
    Ама вооще не разбирам, за КАКВО организират този "турнир"... ??? Давайте си трофея на когото трябва и да не си губим времето и нервите.... (за мен лично, този беше предпоследният "сезон" на ШЛ, който гредам...)
    "Играта" на Рамос през целия мач, не беше футбол...
    Срещу вратаря, срещу Салах .. ??? Та той не получи дори жълт картон .... Игрови ситуации ??? WTF ???

    Твърде ценя футбола, за да продължа да гледам тази помия... ( Да... Задната ножица на Бейл беше .... СТРАХОТНА..)
    Няма смисъл...
    Че той Рамос кога е играл футбол някога - абсолютно ренде в стил Вини Джоунс и Жоро Марков в БГ-вариант (бог да го прости). Абсолютно умишлено държеше Салах и добре, че не му счупи ръката/дясна/ при падането.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      .... Аз лично не считам Салах за някакъв уникален футболист, за мен е на нивото на Стърлинг, примерно, просто тази година му беше супер силна - може и да греша, не съм някакъв капацитет по темата А и Ливера играха силно до 30-тата минута, след това беше боза - дали е просто съвпадение това излизане на Салах, или е закономерност за спада в играта на отбора - идея си нямам, но след 30-тата минута Ливера ги нямаше на терена. То и Реал не играха нещо необикновено, просто ги биха с рутина - и без вратарските грешки, пак щеха да вкарат, а това на Бензема през първото полувреме си беше гол.
      +1
      Точно.
      Загледах Салах срещо Лудогорец... Видно е, че пипа топката, гледа... Умее ги нещата. Но е МНОГО, МНОГО далеч от двамата ГОЛЕМИ в момента.
      ...
      "Съдийството" не ме учуди.. (Все пак съм фен на Байерн)
      Ама вооще не разбирам, за КАКВО организират този "турнир"... ??? Давайте си трофея на когото трябва и да не си губим времето и нервите.... (за мен лично, този беше предпоследният "сезон" на ШЛ, който гредам...)
      "Играта" на Рамос през целия мач, не беше футбол...
      Срещу вратаря, срещу Салах .. ??? Та той не получи дори жълт картон .... Игрови ситуации ??? WTF ???
      Твърде ценя футбола, за да продължа да гледам тази помия... ( Да... Задната ножица на Бейл беше .... СТРАХОТНА..)
      Няма смисъл...
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
        Голям рев сега тече срещу Рамос...за мен ситуацията беше "игрова"! Просто малшанс че двама човека (Рамос и Салах) паднаха върху ръката на египтянина! Даже никой не разбра първоначално че е контузен...
        Рев е, защото Салах е Ливърпул към момента, както Суарез беше Ливърпул преди 3-4 години. Единия го продадоха, очаквам същото да се случи и със Салах. Аз лично не считам Салах за някакъв уникален футболист, за мен е на нивото на Стърлинг, примерно, просто тази година му беше супер силна - може и да греша, не съм някакъв капацитет по темата А и Ливера играха силно до 30-тата минута, след това беше боза - дали е просто съвпадение това излизане на Салах, или е закономерност за спада в играта на отбора - идея си нямам, но след 30-тата минута Ливера ги нямаше на терена. То и Реал не играха нещо необикновено, просто ги биха с рутина - и без вратарските грешки, пак щеха да вкарат, а това на Бензема през първото полувреме си беше гол.

        Но вече е минало, продължаваме напред Сега чакам световното - обаче там ще е постно, защото просто няма кинти, а като няма кинти, звездите не се напъват. Очакванията на всички конспиратори са Аржентина да спечели и хипофизното джудже най-накрая да направи нещо с гаучосите. Но ще гледаме и ще видим, времето ще покаже - всичко различно от титла на европейски отбор би било огромна изненада за мен. както и прескачане на 1/4 финалите от Англия
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Голям рев сега тече срещу Рамос...за мен ситуацията беше "игрова"! Просто малшанс че двама човека (Рамос и Салах) паднаха върху ръката на египтянина! Даже никой не разбра първоначално че е контузен...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
            Чудя се, защо онзи ден само Кариус знаеше за сценария 3-1, 3-3 и Ливърпул с дузпи???
            Божката Митрев пратил sms на Кариус - You will never walk alone
            Интересен мач се получи, жалко за Салах, макар че не изглеждаше да е толкова лошо на пръв поглед, обаче излезе със сълзи, така че едва ли е симулирал, както го изкараха някои теории на конспирациите, според които отива в Реал от следващия сезон. Но пък от друга страна ще участва на Мондиала, така че знае ли човек.
            Направих малко левче от този мач, обаче ги загубих на тенис вчера - все не мога да се науча да не играя женски тенис. Особено весело беше онова руско-прибалтийчето (или май беше украинче), дето миналата година взе Ролан Гарос, а тази година отпадна безславно в първи кръг. Ама жени
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Чудя се, защо онзи ден само Кариус знаеше за сценария 3-1, 3-3 и Ливърпул с дузпи???

              Коментар


              • Пу-пу...и така да се задържи! https://www.sportal.bg/news.php?news=724483

                Коментар


                • - Тате, Левски София сериал ли е?
                  - Не, сине, не е. Футболен отбор е. Ти защо така мислиш?
                  - Ми гледам феновете всяка година чакат следващия сезон...

                  Коментар


                  • Ся..., колко станаа калъфките...?!?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                      Отговор на Груйче от Темата СКК, да не спамиме там!
                      Аз мисля, че залози на Брайтън - Ман Юнайтед не бива да се правят!
                      Ние сме сигурни за ШЛ догодина, мисля по-долу от 3ти не можем да паднем!
                      Моу със сигурност ще ротира играчи и няма да заложи на "титулярната" 11ка от последните седмици!
                      Мача би следвало да е Х/2 ама Брайтън е тегав отбор у дома!

                      ПП Аз гледам към Севиля - Сосиедад! Там ще слагам левчета! Може би 1ца или отборни корнери за домакините!
                      Няма да пипам нищо тогава, и без това само загуби инкасирам напоследък, щото не си прибирам печалбите и грая до зануляване Гледам си фентъзито, в което съм почти последен и съм си жик-так. Обаче Моу ме накефи - не пускал Байи, щото неговата страна не била на световното, та не следвало да се напъва много, затова играели други. Голям!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Отговор на Груйче от Темата СКК, да не спамиме там!
                        Аз мисля, че залози на Брайтън - Ман Юнайтед не бива да се правят!
                        Ние сме сигурни за ШЛ догодина, мисля по-долу от 3ти не можем да паднем!
                        Моу със сигурност ще ротира играчи и няма да заложи на "титулярната" 11ка от последните седмици!
                        Мача би следвало да е Х/2 ама Брайтън е тегав отбор у дома!

                        ПП Аз гледам към Севиля - Сосиедад! Там ще слагам левчета! Може би 1ца или отборни корнери за домакините!

                        Коментар


                        • Залози ще правим ли? https://www.sportal.bg/news.php?news=722480

                          Коментар


                          • Изпратихме Мосюто от ОТ, както си е свикнал - с гол в добавеното време!
                            http://e2.365dm.com/18/04/16-9/20/sk...20180429164206

                            Коментар


                            • ...определено ще е тегаво - 3 пробива в първите 5 гейма! Дано само нашето момче не падне 2-0 сета!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                                Григор почва мач скоро! Успех! Аз сложих някой лев на "над 22.5 гейма", защото очаквам да е тегав мач, но дано успее да го спечели 7-6, 6-4 например!
                                Aз нулирах акаунта снощи, след като Залцбург не успяха да вкарат, а Арсето вкараха само един и не му хванах минутата, та сега съм пас. Дано бие, обаче играе мега тегаво на червено. Но и да бие, и да не бие, ще е в първите 4 поставени за Ролан Гарос, най-малкото защото дедо Фед няма да играе, а Сашко Дзвера май имаше титла да защитава от Рим
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X