IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • даже може да хвърлям по едно око тук: http://tv.bnt.bg/bnthd/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
      Мача е в 15,00 часа и ако го спечелим ще бъда супер щастлив !!!
      За съжаление имам чувството, че няма да стане
      Пък и коефициент 1,96 за Полша си е жив подарък
      Добре че ме сети!
      Относно залога не забравяй че тяхния отбор със сигурност е Б-отбор, защото те се напъват здраво в първата 8ца на волейболната лига, докато при нас - мисля играчите са разпределени и на двете места и младоци и "титуляри"!

      Чета им отбора - няма един дето да съм го чувал:
      http://www.baku2015.com/volleyball/e...132219&intcmp=[#]-schline-result

      Коментар


      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
        Днес в 17 часа волейболния ни отбор играе полуфинал в Баку!
        Дали са Б отбор, дали са А- няма значение!
        Да им пожелаем успех!
        Сутринта по БосфорТВ коментатора каза, че от 1982 имаме поредица от 12-13 загубени полуфинали на всякакви първенства, така че дано с този турнир счупим каръка!
        БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!
        Мача е в 15,00 часа и ако го спечелим ще бъда супер щастлив !!!
        За съжаление имам чувството, че няма да стане
        Пък и коефициент 1,96 за Полша си е жив подарък
        Only God Can Judge me...

        Коментар


        • Днес в 17 часа волейболния ни отбор играе полуфинал в Баку!
          Дали са Б отбор, дали са А- няма значение!
          Да им пожелаем успех!
          Сутринта по БосфорТВ коментатора каза, че от 1982 имаме поредица от 12-13 загубени полуфинали на всякакви първенства, така че дано с този турнир счупим каръка!
          БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
            Квалификациите си вървят през тази седмица. В Понеделник започват мачовете от основната схема.
            Супер, мерси за уточнението.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Инертен Разгледай мнение
              Някой следи ли турнирите от Големия шлем по тенис? Датата 29ти за Уимбълдън началото на квалификациите ли е, или направо си започва 1ви кръг с редовните мачове?
              Квалификациите си вървят през тази седмица. В Понеделник започват мачовете от основната схема.
              "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

              Коментар


              • Някой следи ли турнирите от Големия шлем по тенис? Датата 29ти за Уимбълдън началото на квалификациите ли е, или направо си започва 1ви кръг с редовните мачове?

                Коментар


                • Attached Files
                  Only God Can Judge me...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                    Е го: http://podtepeto.com/svetska-khronik...liia-iurevich/

                    Пловдивски бизнесмен, занимава се с метални изделия. Вероятно и той представлява само себе си


                    назначен на длъжност в обръчите от фирми около доган-бей
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Ясно че Тонев държи акциите на ББ

                      а адвоката държи акциите на Пеевски.

                      Някой има ли инфо за третия човек. На мен ми е неизвестен.
                      ДПС .................. ибрик на доган ............... фен на докуспор (столипиново)
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                        След вчера, синия тим (чийто привърженик съм), ще се казва
                        Леевски.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Някой има ли инфо за третия човек. На мен ми е неизвестен.
                          Е го: http://podtepeto.com/svetska-khronik...liia-iurevich/

                          Пловдивски бизнесмен, занимава се с метални изделия. Вероятно и той представлява само себе си

                          Коментар


                          • След вчера, синия тим (чийто привърженик съм), ще се казва
                            Леевски.
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Ясно че Тонев държи акциите на ББ а адвоката държи акциите на Пеевски.Някой има ли инфо за третия човек. На мен ми е неизвестен.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Да отбора на турците(пеевски) и комунистите(боко) ще се срамува от отбора създаден от прогресивни младежи а сега издържан от виден антикомунист(джуджи) и представител на видна фамилия дългогодишен борец срещу ДПС (инджови).Винаги бих се гордял да съм фен на отбор готов да припознае и изнасилвач на майка си
                                За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                                Коментар

                                Working...
                                X