IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • да не се сърдят феновете на Ливера - не съм ги сложил в нито първата, нито втората група защото тях ги виждам нейде неопределени по средата!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Ъхъ, вие имате голям опит в тази насока - Ел Хаджи Диуф ми излиза на прима виста
      Точно него имах предвид, когато пишех предния пост Най интсресното беше, че Улие го купи за 10 млн. /което тогава си беше сума/ преди световното, той направи добри мачове и веднага след световното отказа 20 млн. за него. Останалото е история, както се вика И Салиф Диао с него. Още по-големо дърво.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Абе вече трансфери в Реал, ПСЖ, БарЦа, Байерн, Юнайтед, Шити, Ювентус (големите отбори в Еуропата в момента) не се правят с мач-2 на световното! Може някой да се домогне до нещо от сорта на Рома, Лацио, Арсенал, Монако, РБ Лайпциг, Дортмунд, Севиля, Валенсия...ама надали по-високо!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Свтовно идва. Трансфери ще има бол. И открития и провали. С един-два мача посредствени иначе футболисти могат да си направят трансфер мечта.
          Ъхъ, вие имате голям опит в тази насока - Ел Хаджи Диуф ми излиза на прима виста
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Свтовно идва. Трансфери ще има бол. И открития и провали. С един-два мача посредствени иначе футболисти могат да си направят трансфер мечта.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

              Така - един вратар, един център защитник /Ловрен и Матип стават за запълване на дупки или ротация/, като минимум. Не го знам негърчето от Лайпциг какъв ще го играе. Говори се за Вернер пак от там за нападател. Ама само се говори.

              Факира даже не знам какъв го играе, когато не прави фокуси.
              Втори нападател или както е модерно да се каже - ин да хол Вернер ме кефи, а и немците са сравнително успешни в шипчето, което определено им е под нивото Ма ще гледаме и ще видим
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • ...най-интересно ще бъде обаче движението на Роналдо, Неймар (които вероятно ще си менкат отборите) и Бейл, който може да кацне при нас (писа се че и Байерн се облизвал за него)...ще е интересно лято от към трансфери!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Ми дано вземете Облак - двете бекчета са ви прилични, иван дайков също е приличен, значи ви трябва още един централен и вратар. Плюс център нападател, че и такъв нямате, само атакуващи халфове. И сте бомба
                  Така - един вратар, един център защитник /Ловрен и Матип стават за запълване на дупки или ротация/, като минимум. Не го знам негърчето от Лайпциг какъв ще го играе. Говори се за Вернер пак от там за нападател. Ама само се говори.

                  Факира даже не знам какъв го играе, когато не прави фокуси.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Защо да не вземат Кур-тоа? Челсито пропускат ШЛ, а пък четох някъде, че Абрамович трябвало да представя отчет за парата...от де идва! Може да я окършат на бърза ръка, ако падне по "ембаргото" и той!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                      Куртоя и Де Хея не ги споменах, защото те не се продават. Те се купуват С чували, за който ги има. Аз лично точно за Облак се надявам. Може и тоя от Рома дето все му забравям името, защото едва ли ще извадят 100 млн. американците за вратар.То в техните спортове вратари няма и те още не могат да осмислят тоя пост в тоя спорт.
                      Ми дано вземете Облак - двете бекчета са ви прилични, иван дайков също е приличен, значи ви трябва още един централен и вратар. Плюс център нападател, че и такъв нямате, само атакуващи халфове. И сте бомба
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Донарума е въздух под налягане и не ви трябва - язък, че го няма Муси, той щеше да даде повече инфо, аз само си плюмпам отстрани. Тоя Облачният е супер, нали затова и казах - вземаш вратаря на Атлетико и заспиваш (в топ 5 на вратарите в момента, 3-ма са минали през Атлетико в последните 5 години - Де Хея, Куртоа и Облак) За този на Рома нямам наблюдения и не мога да кажа нищо. Ако нямате много пари - ей го Божката Митре, без пари ви го даваме, вече имате опит с Ники Николетин, нищо че не игра и една минута при вас
                        А Салах силно световно едва ли ще направи - около него са само мушмули - вярно, че групата им е много лесна, но да отстранят Русия (Уригвай със сигурност продължава, а саудитите са пълнеж) още в груповата фаза, ми някакси едва ли ще се случи. А това значи отпадане след 3 мача, което е добре за вас.
                        Куртоя и Де Хея не ги споменах, защото те не се продават. Те се купуват С чували, за който ги има. Аз лично точно за Облак се надявам. Може и тоя от Рома дето все му забравям името, защото едва ли ще извадят 100 млн. американците за вратар.То в техните спортове вратари няма и те още не могат да осмислят тоя пост в тоя спорт.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

                          не е невъзможно, но не забравяй, че Египет имат само Салах....при Урусите нещата са по-различни - Суарез, Кавани, Годин - все играчи на световно ниво!
                          пък и формата му в Ливера бе силно помогната от Сане и Фирмино, тука кой ще помага?
                          Така е, както казваш, но покрай него може да изкочи нещо. Урусите са вече на възраст, уморени са, скъпи са и ще се пазят малко повече.Така си мисля. Макар да са ми симпатични като отбор. Ще видиме.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                            Говоря за силно световно за Салах а не за Египет А и защо да не изненадат Уругвай? Не че ги следя двата отбора,де ..... А и не знаеме букитата какво са решили с ФИФА
                            не е невъзможно, но не забравяй, че Египет имат само Салах....при Урусите нещата са по-различни - Суарез, Кавани, Годин - все играчи на световно ниво!
                            пък и формата му в Ливера бе силно помогната от Сане и Фирмино, тука кой ще помага?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Чета, че ще взимаме някакъв дето е набил Факир ..... Ако вземем и някой Набил Рамос ще е добре.А ако е вратар ще е още по-добре.
                              Набил Фекир е страхотен футболист - учудвам се, че ще го купувате, очаквах да отиде в Арсето по топлата френска връзка. нападател тип Суарез, естествено, далече от неговото ниво, но мисля, че спокойно може да замени Салах. Все пак съм лаик, така че не претендирам за точност
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Баварията така направи на два пъти. Когато навремето дадоха 5 млн. за Кан всички се смееха - Как 5 млн. за вратар като най-добрия нападател в света струва 15?!?!? Обаче се видя кой колко струва. После за Нойер изобщо не се пазариха. Също и Юве с Буфон. Два чувала с пари. Ако не бяха и три даже. Най-кът са вратарите в днешно време. Има три, които биха се продали на пазара - Донарума, Облак и оня от Рома дето му забравих името. Ако искат нещо трябва да купят.Но на трансфер на вратар в стил като Салах, Мане, Фирмино не се надявам. В смисъл да вземем сравнително евтино някой подценен. Колкото до Салах, при едно силно световно ще го продадат американците и окото им няма да мигне.
                                Донарума е въздух под налягане и не ви трябва - язък, че го няма Муси, той щеше да даде повече инфо, аз само си плюмпам отстрани. Тоя Облачният е супер, нали затова и казах - вземаш вратаря на Атлетико и заспиваш (в топ 5 на вратарите в момента, 3-ма са минали през Атлетико в последните 5 години - Де Хея, Куртоа и Облак) За този на Рома нямам наблюдения и не мога да кажа нищо. Ако нямате много пари - ей го Божката Митре, без пари ви го даваме, вече имате опит с Ники Николетин, нищо че не игра и една минута при вас

                                А Салах силно световно едва ли ще направи - около него са само мушмули - вярно, че групата им е много лесна, но да отстранят Русия (Уригвай със сигурност продължава, а саудитите са пълнеж) още в груповата фаза, ми някакси едва ли ще се случи. А това значи отпадане след 3 мача, което е добре за вас.
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X