IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Григор почва мач скоро! Успех! Аз сложих някой лев на "над 22.5 гейма", защото очаквам да е тегав мач, но дано успее да го спечели 7-6, 6-4 например!

    Коментар


    • Коментар


      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
        За довечера съм пуснал едно залогче за Над 4.5 картона в Марсилия - Залцбург.
        Ще гледам съставите и мисля да се избъзикам с Диего Коста да получи картон и да вкара, коефициента трябва да дойде поне 6.0 - 7.0!
        Що не пробваш гол-гол за този мач? Макар че последният път, когато играх гол-гол на Марсилия в гостуването им на Лайпциг, те паднаха с 1:0, а Лайпциг бяха получили гол във всеки един от мачовете им в Европа през сезона - тото, баце, все такива глупости целя напоследък. Добре че хванах моите говеда снощи, че да поизбия част от загубите.

        Тенисът и него не го пипам, че нямам идея наш гъргор какво е намислил, Надалчето е с ултра мижави коефициенти, а дори шумадийската Джука не е ясен какво точно прави, та става пълно тото. Снощи играх наш'та Томова ли беше, Томанова ли срещу Кузнецова - тези си направиха сигурно 15 пробива, баси - не мож ги хвана какво точно правят, та и там загубих някое левче. Довечера ще пробвам Арсенал - все си мисля, че там има конспирация, но може да е с някаква врътка на две победи като гости, знам ли, ще го мисля, пък белким ми проговори кораба-майка
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • За довечера съм пуснал едно залогче за Над 4.5 картона в Марсилия - Залцбург.
          Ще гледам съставите и мисля да се избъзикам с Диего Коста да получи картон и да вкара, коефициента трябва да дойде поне 6.0 - 7.0!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

            Как е тая година садята, хареса ли ти?
            Този мач, беше ОК.
            Сами сме си виновни.
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

              Не си прав! Най-добрия им играч не игра (Оба-оба-меянг)! Аз знам защото имах залог че ще вкарат над гол и половина и той ще отбележи! Венгера го пусна 85тата минута, колкото да не може да ми се войдне залога
              Е, как да не съм прав, точно заради Обата съм прав - той няма право да играе за ЛЕ, както добре знаеш, за разлика от Лаказетката и Уелбек, ама Арсенката ги пуска тях двамата, вместо него. Или е старческа деменция, или му е обещано нещо, та няма проблем да пуска титулярите за мача с Атлетико, който им осмисля сезона, и за някакво смешно мачле в Шипа. Очаквам подобно изпълнение и от Клопнатия в мача със Стоук - Салахата гаранция ще е титуляр, като оправданието ще е голмайсторския приз

              За мачовете снощи - резонни - няма купа, няма титла, няма вече сесека! Тръгнаха като аслани, дойдоха си насрани. Язък за карамангото - така брутално се самоконтузи - сефте виждам подобно влизане (безумно само по себе си), в което не закачаш крака на футболиста, но той сам го усуква. Просто не трябваше да играе караманго, най-вече с оглед кончината на майка му, но пък от друга страна не го съжалявам заради онези атрибути, лактите и рязането на глави - каквото търсил, намерил, всичко на този свят се връща. Сега съм отложил цяла кампания, за да гледам мача с момчетата на Венци дебелия - и там ще има гавра със сина му (апропо, убеден съм, че е жив и е някъде в чужбина), но и той намери, каквото търсеше. Жалко, че няма да играе с Ботев - щеше да ни е мнго по-трудно, но по трибуните щеше да е страхотно шоу!

              За Баварията - може би се гласи титла за Ливера, затова реал е по-добрият вариант, но да не влизам в конспиративни теории все още,. нека изчакаме реванша, На мен лично, като непредубеден зрител мачът не ми хареса, прекалено дърводелски ми стоеше, а и загубих 100 кинта на разни нарушения и картони, каквито съдията не пожела да свири. Мисля, че Байерн имат сериозен шанс на реванша, но ще гледаме и ще видим, след миналата година прогнози специално за този мач не правя Иначе взе да ми писва да гледам Реал-Байерн, Челси-Барса и т.н. всяка година, май ШЛ се изчерпа като такава, колкото и да се уговарят да си вкарват много голове, за да има някакво измислено шоу. Знам, че е абсолютно невероятно, но старият формат на КЕШ определено беше по-интересен - лично мнение!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Най-накрая Венгер е аут, вероятно дори уволнен. Интересно ми е дали ще му подарят една ЛЕ за изпроводяк? Щото друго обяснение затова, че игра с вдички титуляри за ултра безсмисленото 6-то място в първенството, в един епично безумен мач, аз лично нямам. Все пак уефа е най-голямата мафия
                Не си прав! Най-добрия им играч не игра (Оба-оба-меянг)! Аз знам защото имах залог че ще вкарат над гол и половина и той ще отбележи! Венгера го пусна 85тата минута, колкото да не може да ми се войдне залога

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                  Миналата година, САДЯТА не ПРЕЕБА... И в ДВАТА мача.
                  Как е тая година садята, хареса ли ти?

                  Коментар


                  • Най-накрая Венгер е аут, вероятно дори уволнен. Интересно ми е дали ще му подарят една ЛЕ за изпроводяк? Щото друго обяснение затова, че игра с вдички титуляри за ултра безсмисленото 6-то място в първенството, в един епично безумен мач, аз лично нямам. Все пак уефа е най-голямата мафия

                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Реал си е Реал. От Ювентус реват за реванша, но в крайна сметка Реал си заслужаваше повече. Писнали, не писнали, най-големите са. Мисля, че и през Байерн ще минат, а после и купата ще вземат. Да, скучно е все само те, ама тва е реалността. Като няма по-добър, така ще е.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        За Байерн вероятно си прав, но аз очаквах и минлата година да ушият Реал,
                        Миналата година, САДЯТА не ПРЕЕБА... И в ДВАТА мача.
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

                          К'во лошо - УЕФА ще направят един бенефис на Хайнкес с победа на финала над Ливърпул и следващите 3-4 години байерните ще влязат в ролята на Арсенал - да отпадат в първия елиминационен кръг!
                          Интересно сравнение на Байерн с ... Арсенал...
                          Че и за 4 години прогноза...
                          Както казват русняците.. Ну Ну ...
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Финал Байерн - Ливърпул искам аз. От Реал ми писна, моите уважения към Рома, ама Ливърпул е друга бира. Та затова мисля, че немци срещу англичани ще е черешката на тортата на тоя сезон.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

                              К'во лошо - УЕФА ще направят един бенефис на Хайнкес с победа на финала над Ливърпул и следващите 3-4 години байерните ще влязат в ролята на Арсенал - да отпадат в първия елиминационен кръг!
                              Иначе за ЛЕ - най-накрая се видя, каква скрита мисъл е имал Симеона с излагациите срещу Карабах - да вземе и Атлетико да спечели някаква купа!
                              Манчо, не ни слагай на финал - нали си виждал какви отборчета ни бият отвреме на време, та може още вълците да ни отвеят. А на финал - там друго, все пак е Ливърпул.
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

                                К'во лошо - УЕФА ще направят един бенефис на Хайнкес с победа на финала над Ливърпул и следващите 3-4 години байерните ще влязат в ролята на Арсенал - да отпадат в първия елиминационен кръг!
                                Иначе за ЛЕ - най-накрая се видя, каква скрита мисъл е имал Симеона с излагациите срещу Карабах - да вземе и Атлетико да спечели някаква купа!
                                Като им гледах мача на Атлетико вчера, имат всички шансове да не спечелят нищо, дори и да отпаднат от този импотентен арсенал, който беше на косъм да бъде размазан от единственото все още живо цееска. За Байерн вероятно си прав, но аз очаквах и минлата година да ушият Реал, та после трябваше да си мълча дълго време за глупостта си, затова се въздържам от коментари тук.
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X