IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
    Така си и знаех - люлинската тлъста бабанка, охрана на мутри и трошач на черепи на невинни хора по дискотеките (дано никога нашите деца не налитат на такива) е вашия идол. Страшен е, а? За малко да бие Кличко, а? Продължаваме напред, налЕ така , било квот било

    Смях.
    Смесваш, топлото със соленото... Никъде не твърдя, кой е Кубрат, с какво си вади хляба или че за малко е изпуснал Кличко.
    Смях има... Прав си..
    Ама още не знаеш на кого се смеят ..
    Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
    А резултатите къде са ви, патриоти горди, а? Без звездите, дето били гейове и незнам кво, докога ще риете дъното, гордите люлински мъжкари, а?
    Какъв резултат искаш, гостетино на столицата ?
    Какво очакваш да чуеш ?
    Резултатите, са такива, каквито СА ... ( футбол, волейбол, тенис и каквото пожелаеш )
    И ?
    И са такива, и ЗАРАДИ Звезделин, Мътей и тоя другия ( чакай, че все забравям, как се казваше..)
    Заради ТЯХ - които поставиха препълненото си портмоне върху герба на България ...
    Ами толкова могат незведите...
    Ако от всеки отбор, извадиш едни от най-читавите състезатели, резултатите няма как да не паднат...
    Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
    Патриоти се пишете, а сте най-активни в темата за Русия, а за нашата Родина все лошо, все криво, все надежда нямало (ама това е друга тема).... Да ви таковам и патриотизма, никъф патриотизъм не е тва, дълбоко сте се объркАли.... И звездите ни изгонихте, и спорта затрихте...
    Да, патриот съм ... колкото и да се напъваш да профанизираш този термин...
    Софиянец съм (за добро или лошо), ама не от Люлин...
    Пиша, където намеря за добре...
    Има неща, които не приемам и го споделям..
    Когато нещо е криво или лошо, то Е такова, независимо от това, дали е в България или в Гана.
    Звездите, не ги изгонил никой, а ИЗБЯГАХА ... ( Каратанчева напримерно, никога не бих я повикал да играе за България. Да играе за когото намери за добре. Или за когото плаща по-добре...)
    Предполагам, че не схващаш разликата, но това едва ли важно ...
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
      Снощи и на мен ми мина тази еретична мисъл и чак се отвратих от себе си...
      Истината е, че трябваше да го изритат няколко часа след унижението срещу Стоук... оттам насетне си е чиста агония с тези мачове с по 1 вкаран гол и нулево развитие спрямо първите два сезона на БР начело на отбора. Дълго време му вярвах и го подкрепях, но е крайно време да ни освободи от присъствието си и да отстъпи място на мениджър с идеи
      "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
        Как не ни набиха на дузпите и днес вече да сме без БР
        Снощи и на мен ми мина тази еретична мисъл и чак се отвратих от себе си...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
          Принципно, малко йезуитски поставяш въпроса, но ДА, Кубрат в моите очи, е по-Българин (ако мога така да се изразя) ... Еле па ако другата страна на сравнението е тоя сополанко...

          Тук грешиш Дидко..
          Пред никого на колене няма да падна, да му целувам краката... Еле па пред родоотстъпник...
          Въпрос на възпитание и мироглед.
          А щом татко му, когато е трябвало, не му е казал и показал, що е обич и уважение към РОДИНАТА, аз нямам какво да добавя ... - да оди да се ШИБА някъде и да не СКВЕРНИ ТРИБАГРЕНИКА ...
          И Берба (МНОГО го харасвах, като играч) и Казийски (също) и тоя, (как му беше името, че все го забравям..) са постигнали МНОГО в спортовете, които практикуват(което ги прави още по-ДОЛНИ), СА ПРЕДАТЕЛИ... И такива ще останат...
          Така си и знаех - люлинската тлъста бабанка, охрана на мутри и трошач на черепи на невинни хора по дискотеките (дано никога нашите деца не налитат на такива) е вашия идол. Страшен е, а? За малко да бие Кличко, а? Продължаваме напред, налЕ така , било квот било

          Смях.

          А резултатите къде са ви, патриоти горди, а? Без звездите, дето били гейове и незнам кво, докога ще риете дъното, гордите люлински мъжкари, а?

          Патриоти се пишете, а сте най-активни в темата за Русия, а за нашата Родина все лошо, все криво, все надежда нямало (ама това е друга тема).... Да ви таковам и патриотизма, никъф патриотизъм не е тва, дълбоко сте се объркАли.... И звездите ни изгонихте, и спорта затрихте...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
            Принципно, малко йезуитски поставяш въпроса, но ДА, Кубрат в моите очи, е по-Българин (ако мога така да се изразя) ... Еле па ако другата страна на сравнението е тоя сополанко...

            Тук грешиш Дидко..
            Пред никого на колене няма да падна, да му целувам краката... Еле па пред родоотстъпник...
            Въпрос на възпитание и мироглед.
            А щом татко му, когато е трябвало, не му е казал и показал, що е обич и уважение към РОДИНАТА, аз нямам какво да добавя ... - да оди да се ШИБА някъде и да не СКВЕРНИ ТРИБАГРЕНИКА ...
            И Берба (МНОГО го харасвах, като играч) и Казийски (също) и тоя, (как му беше името, че все го забравям..) са постигнали МНОГО в спортовете, които практикуват(което ги прави още по-ДОЛНИ), СА ПРЕДАТЕЛИ... И такива ще останат...
            +111111
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
              "Judge me in three years" - Rodgers in 2012

              2015: Liverpool 1 - 1 Carlisle.
              Как не ни набиха на дузпите и днес вече да сме без БР

              Но това, което ти написах вчера се потвърждава - няма Галчев и Хазуров, няма голове
              "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

              Коментар


              • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                На кой, на Кубрат Пулев ли разчиташ да ти повдига националното самочувствие?...
                Принципно, малко йезуитски поставяш въпроса, но ДА, Кубрат в моите очи, е по-Българин (ако мога така да се изразя) ... Еле па ако другата страна на сравнението е тоя сополанко...
                Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                Вместо да им целуваме краката на Григор и Бербатов и да ги молим на колене да се върнат, ние пак вадим кривото патриотарство.
                Тук грешиш Дидко..
                Пред никого на колене няма да падна, да му целувам краката... Еле па пред родоотстъпник...
                Въпрос на възпитание и мироглед.
                А щом татко му, когато е трябвало, не му е казал и показал, що е обич и уважение към РОДИНАТА, аз нямам какво да добавя ... - да оди да се ШИБА някъде и да не СКВЕРНИ ТРИБАГРЕНИКА ...
                И Берба (МНОГО го харасвах, като играч) и Казийски (също) и тоя, (как му беше името, че все го забравям..) са постигнали МНОГО в спортовете, които практикуват(което ги прави още по-ДОЛНИ), СА ПРЕДАТЕЛИ... И такива ще останат...
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • "Judge me in three years" - Rodgers in 2012

                  2015: Liverpool 1 - 1 Carlisle.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                    Риба, ДА, патриот съм !!!
                    И ?
                    Точно тОа НЕ Е .. (как му беше името ? Григор ? Да, така беше..), НИКОГА не съм го харесвал.
                    Няма как да се класира толкова високо, без никакви качества. Предполагам, играе добре(тенис гледам, сааамо в най-краен случай..)
                    Именно заради лустросаното му селфаджисйко поведение не е мой тип...
                    Ракетата му крива, треньора не го е преобул овреме, бившата му жена я снимат повече от него, в метрото, на плажа, с дубльор скача, с дрехи, без дрехи... - Дрисльо...
                    Да земе победИ някого.. За разнообразие, така ...
                    НЕ ХАРЕСВАМ, да ми се появява в електронен формат и да ми говори с акцент , НЕ ХАРЕСВАМ и НЕ УВАЖАВАМ да откаже да излезе за РОДИНАТА СИ, а това не му е сефтето.. (подобно, на други спортисти)...
                    .. Най-искрено му пожелавам да е жив и здрав, да изкара сичките пари на земята, да набоде всички жени, да има най-убавите коли (и подарените се броят),най-сетне да си намери ракета за игра, но да не ме занимават всичики сайтове с него. Да ходи да играе за който му плати най-много .. щом това е най-важното...

                    И да, тоа, ще е последния на когото ще разчитам да ми повдигне националното самочувствие...
                    На кой, на Кубрат Пулев ли разчиташ да ти повдига националното самочувствие?

                    Вместо да им целуваме краката на Григор и Бербатов и да ги молим на колене да се върнат, ние пак вадим кривото патриотарство. А с него резултатите се виждат. По-точно не се виждат ХИЧ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                      Манекена се казва Григор Димитров Колче!!!Кво,дразниш се ,че не ти е повдигнал националното самочувствие с победа над Унгария!!!Брей,па големи патриоти сте бре!!!Дайте да дадете!!!Той е топ тенесист и си е повдигнал националното самочувствие!!!И аз ако съм,тия по форумите ама хич няма да ме интересуват!!!
                      Риба, ДА, патриот съм !!!
                      И ?
                      Точно тОа НЕ Е .. (как му беше името ? Григор ? Да, така беше..), НИКОГА не съм го харесвал.
                      Няма как да се класира толкова високо, без никакви качества. Предполагам, играе добре(тенис гледам, сааамо в най-краен случай..)
                      Именно заради лустросаното му селфаджисйко поведение не е мой тип...
                      Ракетата му крива, треньора не го е преобул овреме, бившата му жена я снимат повече от него, в метрото, на плажа, с дубльор скача, с дрехи, без дрехи... - Дрисльо...
                      Да земе победИ някого.. За разнообразие, така ...
                      НЕ ХАРЕСВАМ, да ми се появява в електронен формат и да ми говори с акцент , НЕ ХАРЕСВАМ и НЕ УВАЖАВАМ да откаже да излезе за РОДИНАТА СИ, а това не му е сефтето.. (подобно, на други спортисти)...
                      .. Най-искрено му пожелавам да е жив и здрав, да изкара сичките пари на земята, да набоде всички жени, да има най-убавите коли (и подарените се броят),най-сетне да си намери ракета за игра, но да не ме занимават всичики сайтове с него. Да ходи да играе за който му плати най-много .. щом това е най-важното...

                      И да, тоа, ще е последния на когото ще разчитам да ми повдигне националното самочувствие...
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Не че нещо, но на моменти се мислиш за по-безгрешен и от мен
                        По други причини мога да атакувам Глигор,но точно по тези ,които вие коментирате,не!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                          Груйче,аз обикновено коментирам по един път,нали знаеш!!!После другите плащат!!!
                          Не че нещо, но на моменти се мислиш за по-безгрешен и от мен
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Рибок, не се излагай, напоследък яка мизантропия и нихилизъм те тресат, а уж си човек на възраст?!?! Глигор е гнида, това е ясно и посредствено човече. Шумадийската джука играе в атп250 в Сърбия, нищо, че реално губи точки от него, но популяризира тъпата си държава, а нашият гнидор ни "удостоява" с демонстративен мач с монфис - аз поне виждам разликата, а ти?
                            Груйче,аз обикновено коментирам по един път,нали знаеш!!!После другите плащат!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                              А да, бих желал да чуя мнеието Ви, относно "решението" на хасковския манекен ( как му беше името... ? )
                              Аз тоже ного разочарован от глигор. Пази боже сляпо да прогледа - за него се отнася - дано (още е млад) да му дойде акълът и да разбере, че който се отрече от Отечеството, ще си остане презрян игнорант навред по светът.

                              Аз вече съм ного повече от Миро Барняшев - той е ного по-българин от Глигор.

                              Last edited by Императорът; 23.09.2015, 18:13.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                                Манекена се казва Григор Димитров Колче!!!Кво,дразниш се ,че не ти е повдигнал националното самочувствие с победа над Унгария!!!Брей,па големи патриоти сте бре!!!Дайте да дадете!!!Той е топ тенесист и си е повдигнал националното самочувствие!!!И аз ако съм,тия по форумите ама хич няма да ме интересуват!!!
                                Рибок, не се излагай, напоследък яка мизантропия и нихилизъм те тресат, а уж си човек на възраст?!?! Глигор е гнида, това е ясно и посредствено човече. Шумадийската джука играе в атп250 в Сърбия, нищо, че реално губи точки от него, но популяризира тъпата си държава, а нашият гнидор ни "удостоява" с демонстративен мач с монфис - аз поне виждам разликата, а ти?
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X