IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На чукотките им скъсаха дупарата второто полудреме

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
      Знам бре, просто се опитвам да си доставя сам малко удоволствие в тежките времена в които се намирам - аз лично, а и отборът на който симпатизирам Извинявайте всички, ако има за какво де... Лека вечер!
      Е, ти пък, чак извинения, нали си лафим тук аз от 4 заложени нямам ни един познат, барабар с твоите хора, но здраве да е, утре този скапан месец свършва и гледаме напреТ. Кажи за новата зала в Русе - доста добре изглежда ма картинката
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        буахахахахаха, честно - арсенал е марка единствено в Африка и никъде другаде. Което е всъщност великият парадокс - феновете ви в Англия плащат най-скъпите билети в ШипЪ, феновете ви зивън Англия са най-бедните прошляци евър...
        П.С. Арсенал е точно толкова близо до Байерн, колкото Левски е близо до Арсенал или Дунав до Левски. Нищо лично
        Знам бре, просто се опитвам да си доставя сам малко удоволствие в тежките времена в които се намирам - аз лично, а и отборът на който симпатизирам Извинявайте всички, ако има за какво де... Лека вечер!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
          Т'ва го чета за пореден път като определение, и Ентелигентността ми навява че отново имаш предвид един мой, а и не само мой, любим отбор Имам ти уважението като сериозен човек най-вече относно мненията ти за спорта и политиката, без да намесвам вируталните ти кръчмарски умения, където е ясно че сме за разтуха и олабване на напрежението, но... Ако наричаш един от най-титулуваните отбори в най-старото първенство на света, с изключително много фенове и признателност от целия свят, и най-вече отбор който е от столицата на една някогашна а може би и сегашна Империя - "селско отборче", то аз лично не виждам какво друго бих могъл да ти кажа освен едно: АРСЕНАЛ е марка, не по-малка от Байерн, и това са го доказвали, доказват и ще продължат да го правят, повярвай ми! И всичко това без името на който и да е наш собственик или ръководител а и на отборът като цяло, да е замесено в какъвто и да е дори най-малък скандал или недоволство от футбони централи, конкуренти, фенове или собственици на други отбори. Свали розовите очила и приеми реалността, тази с която още следващия кръг в ШЛ ще се сбъскаш съвсем отблизо - не само ти, но и всички фенове на "баварската машина"...за пари...
          буахахахахаха, честно - арсенал е марка единствено в Африка и никъде другаде. Което е всъщност великият парадокс - феновете ви в Англия плащат най-скъпите билети в ШипЪ, феновете ви зивън Англия са най-бедните прошляци евър...
          П.С. Арсенал е точно толкова близо до Байерн, колкото Левски е близо до Арсенал или Дунав до Левски. Нищо лично
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
            Т'ва го чета за пореден път като определение, и Ентелигентността ми навява че отново имаш предвид един мой, а и не само мой, любим отбор Имам ти уважението като сериозен човек най-вече относно мненията ти за спорта и политиката, без да намесвам вируталните ти кръчмарски умения, където е ясно че сме за разтуха и олабване на напрежението, но... Ако наричаш един от най-титулуваните отбори в най-старото първенство на света, с изключително много фенове и признателност от целия свят, и най-вече отбор който е от столицата на една някогашна а може би и сегашна Империя - "селско отборче", то аз лично не виждам какво друго бих могъл да ти кажа освен едно: АРСЕНАЛ е марка, не по-малка от Байерн, и това са го доказвали, доказват и ще продължат да го правят, повярвай ми! И всичко това без името на който и да е наш собственик или ръководител а и на отборът като цяло, да е замесено в какъвто и да е дори най-малък скандал или недоволство от конкуренти, фенове или собственици на други отбори. Свали розовите очила и приеми реалността, тази с която още следващия кръг в ШЛ ще се сбъскаш съвсем отблизо - не само ти, но и всички фенове на "баварската машина"...за пари...
            Стига сте продавали бре!!!Тоя стадион нали го изплатихте!!!Ама разбихте ми тотото!!!
            Гол да го хм,хм Арценал!!!
            Last edited by kefala; 29.09.2015, 22:33.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
              Бацеее, НЕ се занимавай със СЕЛСКИ отборчета... (за ШЛ говоря..)
              ...
              Мен, нещо ме яде двойка на Левекузен...
              ...
              Инак си прав, АКО Пепко "измисли" генялния ( нешо от сорта, Рафиня - лев бек и/или Готце опорен халф...) състав и не каже кокот требе в съблекалнята, ще видим ЗОР.
              (Въпреки, че на Алианца сме машини и по-логичното развитие е груб побой ...)
              Т'ва го чета за пореден път като определение, и Ентелигентността ми навява че отново имаш предвид един мой, а и не само мой, любим отбор Имам ти уважението като сериозен човек най-вече относно мненията ти за спорта и политиката, без да намесвам вируталните ти кръчмарски умения, където е ясно че сме за разтуха и олабване на напрежението, но... Ако наричаш един от най-титулуваните отбори в най-старото първенство на света, с изключително много фенове и признателност от целия свят, и най-вече отбор който е от столицата на една някогашна а може би и сегашна Империя - "селско отборче", то аз лично не виждам какво друго бих могъл да ти кажа освен едно: АРСЕНАЛ е марка, не по-малка от Байерн, и това са го доказвали, доказват и ще продължат да го правят, повярвай ми! И всичко това без името на който и да е наш собственик или ръководител а и на отборът като цяло, да е замесено в какъвто и да е дори най-малък скандал или недоволство от футбони централи, конкуренти, фенове или собственици на други отбори. Свали розовите очила и приеми реалността, тази с която още следващия кръг в ШЛ ще се сбъскаш съвсем отблизо - не само ти, но и всички фенове на "баварската машина"...за пари...
              Last edited by kev; 29.09.2015, 21:58.

              Коментар


              • Днес съм пуснал:
                Барселона - Байер Л 1
                Байерн М - Динамо З над 8,5 корнера
                Общо К 2,40

                А как ме издъниха малките каталунчета .... мамичката им ... за 2 минути ме прецакаха дано отпадната рано от турнира

                "мъжете" им след гола от централна гара е крайно време да бият си мисля
                Only God Can Judge me...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                  Бацеее, НЕ се занимавай със СЕЛСКИ отборчета...
                  ...
                  Мен, нещо ме яде двойка на Левекузен...
                  чак двойка не знам...обаче нещо като АХ+1.25 напълно възможно! БарЦилоната бе Меско е половин отбор!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                    Я споделете някой залогче за днес?
                    Аз съм сложил на Арсенал и Байерн да вкарат по 2+ гола но мижаво коефициентчето - 1.62! Бих сложил Байерн 3+ ама ме притесняват да не паднат от високо (особено ако играят както срещу Аугбург у дома преди 2 седмици)

                    Иначе имам и един друг залог: Под 1.5 гола ПП на Лил - Нант, Портсмут да бие поне в едното полувреме и Джилингам да вкара за 2.10
                    Бацеее, НЕ се занимавай със СЕЛСКИ отборчета... (за ШЛ говоря..)
                    ...
                    Мен, нещо ме яде двойка на Левекузен...
                    ...
                    Инак си прав, АКО Пепко "измисли" генялния ( нешо от сорта, Рафиня - лев бек и/или Готце опорен халф...) състав и не каже кокот требе в съблекалнята, ще видим ЗОР.
                    (Въпреки, че на Алианца сме машини и по-логичното развитие е груб побой ...)
                    Last edited by Колчо Слепеца; 29.09.2015, 15:10.
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Я споделете някой залогче за днес?
                      Аз съм сложил на Арсенал и Байерн да вкарат по 2+ гола но мижаво коефициентчето - 1.62! Бих сложил Байерн 3+ ама ме притесняват да не паднат от високо (особено ако играят както срещу Аугбург у дома преди 2 седмици)

                      Иначе имам и един друг залог: Под 1.5 гола ПП на Лил - Нант, Портсмут да бие поне в едното полувреме и Джилингам да вкара за 2.10

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Мнението ми почти напълно се припокрива с това на Маринския - просто Юнайтед имаха див късмет досега. Ще видим оттук нататък как ще е, но няма как да ги покрива вечно. А причината да смятаме, че са слон на върха на дрЪвото е една и се нарича Ван гаал. Миналата година, когато му трябваха зашитници, той взе нападатели. Тази година продаде почти всички атакуващи футбалерци - Перси, Фалкао, Ди Мария, Янузай и разкара ЧИкирики, за да вземе едно френско дръвце. Е, няма как да разкараш толкова офенс и като доабвиш към това отвратителната форма на рунтавия, да се надяваш на нещо. Досега ги вади зашитата, вртарчето (жалко, че не отиде в Реал), късмета и лесната програма. Но съвсем скоро идва видовден
                        Челси са в отвратителна форма, особено в защита, така че мястото им е реално. Сити нямаха късмет в мача с Тотнъм с головете от засада ( и техния беше такъв), Арсето са си Арсето, а и Ливера си е Ливера. Аз също считам, че лидер трябваше да е Сити, но това ще се случи още през уикенда, предполагам. А и очаквам скоро стягане на чукотките и финална 4-ка - Сити/Челси, Арсето, Щнайтед/Ливера (ако вземат Клоп). Макса на Манчо е 3-то място, но знам ли, може и да ме опровергаят.
                        Ми начи всичко си е на местото...
                        Късметот е част от играта и никой нема прао да не го зима под внимание...
                        Дале Манчо ш задържат на клонат, ели ща се сурнат, ще видим...
                        Аз лично сметам, че ще учудат много народ с поведението и класирането си.
                        Смятам, че ВанГаал ЗНАЕ какво праи и челното класиране НЕ Е слаучайно.
                        Ся, дале баш прЪвото место им приляга, по-скоро съм съгласен, че НЕ...
                        Сити в момента имат по-качествен и балансиран състав и ако се усЕрат в европа, титлата не им мърда. Да видим обаче, ако им се наложи да играят на 2 фронта, колко ще им стигнат силите.. Яя-то не е първа младос, а една - две контузийки в точния момент, могат да им опропастят ЦЕЛИЯ сезон. ВЕРВАЙТЕ ми ...
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Мнението ми почти напълно се припокрива с това на Маринския - просто Юнайтед имаха див късмет досега. Ще видим оттук нататък как ще е, но няма как да ги покрива вечно. А причината да смятаме, че са слон на върха на дрЪвото е една и се нарича Ван гаал. Миналата година, когато му трябваха зашитници, той взе нападатели. Тази година продаде почти всички атакуващи футбалерци - Перси, Фалкао, Ди Мария, Янузай и разкара ЧИкирики, за да вземе едно френско дръвце. Е, няма как да разкараш толкова офенс и като доабвиш към това отвратителната форма на рунтавия, да се надяваш на нещо. Досега ги вади зашитата, вртарчето (жалко, че не отиде в Реал), късмета и лесната програма. Но съвсем скоро идва видовден
                          Челси са в отвратителна форма, особено в защита, така че мястото им е реално. Сити нямаха късмет в мача с Тотнъм с головете от засада ( и техния беше такъв), Арсето са си Арсето, а и Ливера си е Ливера. Аз също считам, че лидер трябваше да е Сити, но това ще се случи още през уикенда, предполагам. А и очаквам скоро стягане на чукотките и финална 4-ка - Сити/Челси, Арсето, Щнайтед/Ливера (ако вземат Клоп). Макса на Манчо е 3-то място, но знам ли, може и да ме опровергаят.
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                            за оня убитак от Ливърпул се надявам да му свърши мъката началото на другата седмица....
                            С Хакинен сте големи оптимисти.Аз мисля, че ще ни мъчат още месеци.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                              Убаво де Груйче,
                              А кой требе да води англиканската ВИСША лига спорет Теб ?
                              Ай, Манчо (слОно), случайно са се качиле там и неизбежно ща паднат ... Ще видим таа ралта.. налЕ..
                              Ама,
                              Сити ле ? (па те последния мач, ВЪОБЩЕ не знаеха кое е лево и десно)
                              Челси ? ( Действащ шампеон, но без коментар от началото на сезона..)
                              Арсенал ? ( тука всичко е ясно..)
                              Ливерът ? ( С тоа меренжей, странно се придвижват по таблицата...)
                              Аз па мисла, че съвсем логично си водат..
                              +1111

                              Само ще кажа, че отборът на набедения преводач дето Груйчето подкрепя, така яко го разкриха какъв батак е, че всичко по-силно от Макаби им се вижда голяма хапка за момента! Даже и техния отегчителен футбол не могат да си играят, защото сега И ЗАЩИТАТА им не струва!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                                Убаво де Груйче,
                                А кой требе да води англиканската ВИСША лига спорет Теб ?
                                Ай, Манчо (слОно), случайно са се качиле там и неизбежно ща паднат ... Ще видим таа ралта.. налЕ..
                                Ама,
                                Сити ле ? (па те последния мач, ВЪОБЩЕ не знаеха кое е лево и десно)
                                Челси ? ( Действащ шампеон, но без коментар от началото на сезона..)
                                Арсенал ? ( тука всичко е ясно..)
                                Ливерът ? ( С тоа меренжей, странно се придвижват по таблицата...)
                                Аз па мисла, че съвсем логично си водат..
                                Ок, както винаги Колчо вкарва разговора по същество. Пуснах африканската поговорка, защото ми хареса и така го чуствам.

                                Да караме отпред - назад:

                                - Юнайтед - не ми харесва как играят, слабички са (с изключение на Де Хея и Мата + може би Дармиан останалите са далече от класа). До момента имаха мачове САМО със слаби отбори (НАЙ-ВЕЧЕ Ливърпул - с тоя треньор ще се борят да не изпаднат както е тръгнало). Говоря го съвсем сериозно! Единственият сериозен отбор беше Тотнъм в първия кръг и го биха на магия и то защото ония малоумници се бяха включили в някаква Ауди купа и играха мачове в два поредни дни сряда и четвъртък и после май в събота им почваше първенството . Сега им почва на Юнайтед сериозната програма и в следващия един месец ще се доближат до Ливърпъл - някъде към 8-12 място...
                                Сити - имаха супер старт и липса на късмет в последните два мача. В единя изпуснаха може би 8 чисти гола, в другия получиха първите 3 гола от 2 засади и от една детинска грешка на вратаря... Ако се стегнат, а те ще го направят ще имат поне 6 точки разлика с втория на Коледа.
                                Вторият ще е Челси, или Арсенал отчитайки каква им е програмата дотогава...

                                Тази година първенството, заради повечето пари + балансът постигнат с малоумни треньори (Юнайтед и Ливърпул) допринася да е МНОГО интересно. Има сериозни шансове да има някой изненадващо в четворката - я Уест хям, я Лестър, може и Саутхямптън ако решат да играят в Лига Европа с деца...

                                Защо треньорът на Юнайтед го мисля за малоумен (за оня убитак от Ливърпул се надявам да му свърши мъката началото на другата седмица):
                                - не може да си продадеш ВСИЧКИ нападатели и да оставиш само Руни + едно дете което го купи колкото за трима и да очакваш късмета да те покрива цял сезон. Единят е вкарал един гол при който топката го УДАРИ в коляното, другия има 3 гола от 4 удара във вратата... Ако се счупят Мата, или Де Хея Юнайтед няма да се преборят за четворката със сигурност (предпочитам Де Хея... ). Между другото за заслепени фенове на отборите си да отбележа - нямам нищо против този отбор. След като им напуснаха хората които ги бутаха напред с помоща на съдиите се видя къде са ...
                                Last edited by marinbg; 29.09.2015, 14:02.

                                Коментар

                                Working...
                                X