IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.facebook.com/Sport360Ara...9531232526411/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
      сигурен ли си че Ливърпул ще бият....английските отбори хич не го долюбват този турнир!
      Аз мислех ГГ на Монако-Тотнъм и ПАОК-Дортмунд да пускам дубъл
      Иначе за победители Базел, Аугсбург, Шалке (1.25 само), Виляреал
      Единственият им шанс да спасят сезона и БР
      Другата единица, която ми се върти е Лацио - Сент Етиен при 1,90
      Only God Can Judge me...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
        2 минути !!!!
        Автогол !!!! ... макар в мача да имаше общо три от 4 гола
        Както вика най-големия: "Самтайм уин, самтайм ЛЮН !!!"
        Днес играя:
        Ливърпул - Сион 1
        Базел - Лех Познан 1
        При общо К 2,40
        сигурен ли си че Ливърпул ще бият....английските отбори хич не го долюбват този турнир!
        Аз мислех ГГ на Монако-Тотнъм и ПАОК-Дортмунд да пускам дубъл
        Иначе за победители Базел, Аугсбург, Шалке (1.25 само), Виляреал

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
          След вчерашния WIN ...
          Днес малко смятам да се полакомя
          Астана - Галатасарай 2
          Шахтъор - ПСЖ 2
          Ювентус - Севиля 1

          Общо К 8,82
          Let the party begin !!!
          2 минути !!!!
          Автогол !!!! ... макар в мача да имаше общо три от 4 гола
          Както вика най-големия: "Самтайм уин, самтайм ЛЮН !!!"
          Днес играя:
          Ливърпул - Сион 1
          Базел - Лех Познан 1
          При общо К 2,40
          Only God Can Judge me...

          Коментар


          • Манчестърските отбори вчера отсрамиха Англия!

            Браво на Волфсбург и Мьонхенглабах - дадоха голяма отпора! Даже Борусия трябваше да вземе точка, но нямаха късмет! За нашия мач - на моменти мачкахме, на моменти треперихме да не допуснем 2ри гол - все пак мисля Юнайтед заслужи да вземе 3те точки и сега всичко е в наши ръце - 2 победи над ЦСКА и домакинска над ПСВ ще ни стигнат....може би дори за първо място!
            Все пак никой няма да иска да е втори и да се набие на Реал,Барса или Байерн (както години наред го прави Артилерията)!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              доста рискови и едновременно с това резонни мачове. Успех - сигурно си бил единствения, дето е захлебил нещо вчера, дано да дублираш днес
              Благодаря ти.
              Дай Боже... и буки-тата да го отнесат малко, че миналия месец беше катастрофа.
              Only God Can Judge me...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                След вчерашния WIN ...
                Днес малко смятам да се полакомя
                Астана - Галатасарай 2
                Шахтъор - ПСЖ 2
                Ювентус - Севиля 1

                Общо К 8,82
                Let the party begin !!!
                доста рискови и едновременно с това резонни мачове. Успех - сигурно си бил единствения, дето е захлебил нещо вчера, дано да дублираш днес
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                  Днес съм пуснал:
                  Барселона - Байер Л 1
                  Байерн М - Динамо З над 8,5 корнера
                  Общо К 2,40

                  А как ме издъниха малките каталунчета .... мамичката им ... за 2 минути ме прецакаха дано отпадната рано от турнира

                  "мъжете" им след гола от централна гара е крайно време да бият си мисля

                  След вчерашния WIN ...
                  Днес малко смятам да се полакомя
                  Астана - Галатасарай 2
                  Шахтъор - ПСЖ 2
                  Ювентус - Севиля 1

                  Общо К 8,82
                  Let the party begin !!!
                  Only God Can Judge me...

                  Коментар


                  • Залога за днес.


                    Дата Коефициенти
                    30/09 19:30 GAIS – Jonkopings Под 2.5 голове /2.05/
                    30/09 20:45 CSKA Moscow – PSV Eindhoven 1X /1.2/
                    30/09 20:45 Moenchengladbach – Manchester City Manchester City (победа) /1.95/

                    коефициент 4.8.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                      Аз по темата говорих с едно мое беттинг бъди - много сте ми трудни за хващане тоя сезон! Единия мач газите като валяк - другия мъка! Няма да коментираме поредните ви победи - аз лично гледах мача с Аугсбург почти целия, щото имах пак Над 1.5 да вкара Байерн! Ако не беше подарената дузпа в 85,6та минута си бяхте за 1-1! Никаква идея нямаше в онзи мач. Също и първото полувреме срещу Волсбург! После направо като по чудо Лева от 4 удара към вкарата вкара 5 гола ( ) - защитниците на вълците стояха като зрители при почти всички!
                      Ами за мен, това синусуидно представяне иде от постоянните ротации на играчите и ПРЕКАЛЕНОТО въртене на схемата на игра ... Защитата, ни е доста проредена в момента и от време на време Алаба дори застава отзад (въпреки, че според мен, Алонсо си баш за там ..) ... Верно е, че има много положителни страни, но определено има и минуси ... Та, кат събереш сичко накуп, добавиш, че срещу Байерн, ВСИЧКИ излизат, като за последно и те го НА... (Дузпа НЯМАШЕ и поред мен. Определено СЛАБ мач, НО важното е, че взехме 3-те точки..) Оня мач на Роберт, е без коментар. Просто има такива дни...
                      Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                      ПП Иначе Дъглас Коста ви е страхотно попадение! Може би третия по сила играч, след Лева и Мюлер към момента!
                      Да, тая маймуна и аз я приех с много резерви, но ТОТАЛНО ме опроверга. Тоа Коман, до момента, също доста добре се представя, с оглед, че е само на 19...
                      Гьотце, полека май започва да намира себе си на терена (ако Пеп го пусне де..). Вкарва. Това дава спокойствие и самочувствие...
                      Само защитата, малко да позакърпим и смятам, че тоа сезон имаме сили да се борим на три фронта...
                      Пък, каквото доде...
                      Last edited by Колчо Слепеца; 30.09.2015, 11:48.
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                        НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ !!!

                        Да, като домакини от ено известно време, къртим... (Е, с нЕкои (финални)изключения )
                        Аз по темата говорих с едно мое беттинг бъди - много сте ми трудни за хващане тоя сезон! Единия мач газите като валяк - другия мъка! Няма да коментираме поредните ви победи - аз лично гледах мача с Аугсбург почти целия, щото имах пак Над 1.5 да вкара Байерн! Ако не беше подарената дузпа в 85,6та минута си бяхте за 1-1! Никаква идея нямаше в онзи мач. Също и първото полувреме срещу Волсбург! После направо като по чудо Лева от 4 удара към вкарата вкара 5 гола ( ) - защитниците на вълците стояха като зрители при почти всички!

                        ПП Иначе Дъглас Коста ви е страхотно попадение! Може би третия по сила играч, след Лева и Мюлер към момента!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                          Право рече ти, ама аз настоях - да г'е тия мишоци Портсмут! (текста в скобите не го отчитам - в моите фишове мишоците бяха други)
                          Дано ти си ме послушал за Леверкузен +1.25 - щеше да излезе въпреки неочаквания обрат на Барса в края!
                          Честито за хубавата победа на баварската машина! Защо не сложих Над 2.5 гола, вместо да се стискам на 1.5....гледах репортажи в нета - втория гол на Левандовски станал след мноооого хубава комбинация!

                          Иначе браво на Леверкузен, но най-вече на БАТьо и Олимпиакос - за дето разкриха така здраво набедените фаворити в групите им.

                          Иначе много хубави голове по терените - Суарез, Фейгули, на Бате единия...
                          НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ !!!

                          Да, като домакини от ено известно време, къртим... (Е, с нЕкои (финални)изключения )
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                            Т'ва го чета за пореден път като определение, и Ентелигентността ми навява че отново имаш предвид един мой, а и не само мой, любим отбор Имам ти уважението като сериозен човек най-вече относно мненията ти за спорта и политиката, без да намесвам вируталните ти кръчмарски умения, където е ясно че сме за разтуха и олабване на напрежението, но... Ако наричаш един от най-титулуваните отбори в най-старото първенство на света, с изключително много фенове и признателност от целия свят, и най-вече отбор който е от столицата на една някогашна а може би и сегашна Империя - "селско отборче", то аз лично не виждам какво друго бих могъл да ти кажа освен едно: АРСЕНАЛ е марка, не по-малка от Байерн, и това са го доказвали, доказват и ще продължат да го правят, повярвай ми! И всичко това без името на който и да е наш собственик или ръководител а и на отборът като цяло, да е замесено в какъвто и да е дори най-малък скандал или недоволство от футбони централи, конкуренти, фенове или собственици на други отбори. Свали розовите очила и приеми реалността, тази с която още следващия кръг в ШЛ ще се сбъскаш съвсем отблизо - не само ти, но и всички фенове на "баварската машина"...за пари...
                            Ся,
                            Интелектот, с който извън секакво съмнение разполагаш НЕ те е подвел и този път.
                            Точно Арсенал визирах.
                            ПрЕчината е САМО И ЕДИНСТВЕНО дружеска закачка (и леееекинка горчилка, останала от неколко преебани фиша...) и АБСЕЛЮТНО НИЩО персонално.
                            Не ми е в стила.
                            УВАЖАВАМ феновете на ВСЕКИ отбор ( може би само тия (и тримата) на Локо София, НЕ ГИ РАЗБИРАМ тия хора..) и АКО има некой път, си позвола нещо "по-така", то е само като ОТГОВОР... Ако съм та засегнал, ИЗВИНЕНИЯ.
                            Ся,
                            относно кой е по-по-най, сметам, че разговора е излишен..( Всекой слуша сърце и душата СИ.)
                            РЕЗУЛТАТИТЕ говорят. САМО ТЕ. ( на местно, европейско и световно ниво..) Не историята, географията, мореплаването, телепортацията, ели присъдата на Ули ...
                            Ся,
                            относно, наближаващата реалност - предстоящите два кръга в ШЛ, пожелавам (както секи път) и на ДВАТА отбора да са с оптималните (нещо, което в нашия случай, все по-трудно мога да кажа, кое точно Е) състави и да покажат на терена, кой колко може... Пък да видим..
                            Остани със здраве !
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                              Бацеее, НЕ се занимавай със СЕЛСКИ отборчета... (за ШЛ говоря..)
                              ...
                              Мен, нещо ме яде двойка на Левекузен...
                              ...
                              Инак си прав, АКО Пепко "измисли" генялния ( нешо от сорта, Рафиня - лев бек и/или Готце опорен халф...) състав и не каже кокот требе в съблекалнята, ще видим ЗОР.
                              (Въпреки, че на Алианца сме машини и по-логичното развитие е груб побой ...)
                              Право рече ти, ама аз настоях - да г'е тия мишоци Портсмут! (текста в скобите не го отчитам - в моите фишове мишоците бяха други)
                              Дано ти си ме послушал за Леверкузен +1.25 - щеше да излезе въпреки неочаквания обрат на Барса в края!
                              Честито за хубавата победа на баварската машина! Защо не сложих Над 2.5 гола, вместо да се стискам на 1.5....гледах репортажи в нета - втория гол на Левандовски станал след мноооого хубава комбинация!

                              Иначе браво на Леверкузен, но най-вече на БАТьо и Олимпиакос - за дето разкриха така здраво набедените фаворити в групите им.

                              Иначе много хубави голове по терените - Суарез, Фейгули, на Бате единия...
                              Last edited by man_united; 30.09.2015, 09:07.

                              Коментар


                              • На тия ко***ца от Арсенал п***а им лелина. Втори пореден кръг ме дънят. Физ за 2,5 бона отива на кино заради тия прошляци и оня некадърник френският пе*ал. Срещу Динамо пак ме пре*баха и отново загубих пари. Ясно е че Венгер и за чеп не става. Да го разкарват тоя че ми писна да му гледам мазната мутра

                                Коментар

                                Working...
                                X