IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Довечера дали ще има "изненада" на Алианц арена или баварците ще ни освободят от един ангажимент, като ни оставят да се борим само във вътрешното първенство

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cudicini Разгледай мнение
      Ех Дидко - още веднъж да те попитам - кой държи акциите на ПФК ЦУЦА.
      И кой държи тези на ФК "Левски" - и е крайно време да свалиш розовките очила и да не се поддаваш на облъчване. /Бях ти задал едни въпросчета преди 10-на дни, но ти явно не искаш да говориш с факти а само с лозунги, спуснати от някъде./
      Ти няма ли веднъж да кажеш нещо по същество, а? Като на първо време да вземеш да отговориш сам на въпросите си, та да се посмеем тука компанията.

      Лозунги били... друг път.

      Коментар


      • Наредиха Стоичков до Пеле, Марадона, Еузебио и Кройф!

        Великолепната петорка промени разбиранията за футбола

        http://topsport.ibox.bg/news/id_2012849843

        Под номер 5 Христо Стоичков е описан като "звездата на Златното българско поколение, голмайстор с феноменални качества, който винаги ще бъде считан за един от най-великите нападатели за всички времена". Според статистиката в материала Ицо има 220 гола в 455 мача. "Мощен, физически силен, технически надарен, Стоичков става известен с внезапното си ускоряване, придружено с финтове на малко пространство на възхитителна скорост", споделят още за българина.
        ------------------------------

        П.П. И телюгите завинаги промениха идиотите в юръп

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
          Днес наш Григор дали ще падне на нула или все пак ще вземе сет ??? К-то е 2.40 !!! Има време да го мислим
          Засега съм в залога с:
          Димитров - Чилич 2
          Нишикори - Шарди 1
          И общ К 2,24
          Браво Гришо !!!
          Въпреки, че изненада света и ми прецака залога... Браво!!!
          Втори опит от мен (дано не е последен )
          Дж. Иснър - Бедене 1
          Б.Чорич - А. Мъри 0:2
          Л.Росол - Р.Надал 2
          Общ К 2,07
          Да излизат, че да има за ШЛ довечера
          Only God Can Judge me...

          Коментар


          • Life won't wait for you.

            Коментар


            • Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                Гледам вчера децата на Пеевски пак са лудяли в темата, а шеф Груеф разбира се е бъркал от любимите ни подуенски тюрлюгювечи

                Спокойно деца, като гледам как вървите, тази година ше сте чемпиъни за радост на собствениците си

                Отсега си представям празненствата в ложата на Подуене:

                https://www.youtube.com/watch?v=YRsPb322BHg

                Айде Райнеее!

                П.С. Васил Иванов Кунчев ви гледа отгоре мишоци.
                Ех Дидко - още веднъж да те попитам - кой държи акциите на ПФК ЦУЦА.
                И кой държи тези на ФК "Левски" - и е крайно време да свалиш розовките очила и да не се поддаваш на облъчване. /Бях ти задал едни въпросчета преди 10-на дни, но ти явно не искаш да говориш с факти а само с лозунги, спуснати от някъде./

                Коментар


                • https://www.youtube.com/watch?v=Dfs05_Vev9A
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • принципно си прав, нешата в немалка степен са видими, само с ББ и Свинчо не съм на 100% наясно, в смисъл, че те така или иначе действат съгласувано. А Цска ще е разменна монета, вярявам в това - прекалено голям клуб са, пък и в момента сред феновете има някаква надежда, че това сега е катарзис, ще го минат до 2 години и после пак ше са"убиеца на гиганти". Ако им се отнеме тази мечта и клубът фалира директно, т.е. догодина не е в Б, а в А окръжна или се е слял/влял и т.н., ще има проблеми, а видяхме снощи как няколкостотин човека могат да омотат всичко в София и страната, да не говорим за няколко хиляди, при това ултраси - все ще се намери кой да яхне протеста, на българина по принцип отвътре му ври, независимо, че го играе уж незаинтересован на първо четене.
                    Ще видим, времето ще покаже, засега се мъти нещо, без да съм напълно наясно какво е.
                    Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Виж нещата са ясни и се виждат ако се гледа обективно и без клубни пристрастия. Знаеш добре, че атаката срещу Ганчев за завземане на захарния му бизнес не идва от ББ а от Дидо Дебелия.Особено му се озлоби след Петрол. Едва ли ЦСКА ще е разменна монета. Тия игри са на много високо ниво.
                    Колкото до НАП - най-добрия случай ще има разсрочване за 2-3 години и то при условие, че се плащат редовно текущите задължения и се изясни собствеността. По скромното ми мнение ББ дава на ГГ време да изкупи на безценица колкото се може повече дългове от знайни и незнайни меринджей ....
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                      При теб издънка от Атлетико при мен единия дубъл издънен от Боро, другия от Волфсбург...е*хти каръка съм!
                      Гледах репортажа снощи - 2 греди за Атлетико и още няколко добри положения. Малшанс
                      "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                        Ето от мен:

                        Мидълсбро-Родъръм АХ -0.5,-1 за Боро
                        Астана-Атлетико АХ -0.5,-1 за Атлетико

                        Общ коеф. 2.03
                        При теб издънка от Атлетико при мен единия дубъл издънен от Боро, другия от Волфсбург...е*хти каръка съм!

                        Коментар


                        • Днес наш Григор дали ще падне на нула или все пак ще вземе сет ??? К-то е 2.40 !!! Има време да го мислим
                          Засега съм в залога с:
                          Димитров - Чилич 2
                          Нишикори - Шарди 1
                          И общ К 2,24
                          Only God Can Judge me...

                          Коментар


                          • Гледам вчера децата на Пеевски пак са лудяли в темата, а шеф Груеф разбира се е бъркал от любимите ни подуенски тюрлюгювечи

                            Спокойно деца, като гледам как вървите, тази година ше сте чемпиъни за радост на собствениците си

                            Отсега си представям празненствата в ложата на Подуене:

                            https://www.youtube.com/watch?v=YRsPb322BHg

                            Айде Райнеее!

                            П.С. Васил Иванов Кунчев ви гледа отгоре мишоци.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Значи можем да водим нормален диалог :rolleyes
                              Виж нещата са ясни и се виждат ако се гледа обективно и без клубни пристрастия. Знаеш добре, че атаката срещу Ганчев за завземане на захарния му бизнес не идва от ББ а от Дидо Дебелия.Особено му се озлоби след Петрол. Едва ли ЦСКА ще е разменна монета. Тия игри са на много високо ниво.
                              Колкото до НАП - най-добрия случай ще има разсрочване за 2-3 години и то при условие, че се плащат редовно текущите задължения и се изясни собствеността. По скромното ми мнение ББ дава на ГГ време да изкупи на безценица колкото се може повече дългове от знайни и незнайни меринджей ....
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Казвал съм вече, че "Да".
                                Значи можем да водим нормален диалог
                                За "спор-а" принципно съм си казал мнението кога и защо го получихте като наставка към името, но да приемем, че е заяждане от моя страна. Колкото до дпс - в Левски имат някакви индиректни интереси, в чорбата си имат акционер, при това основен - Инджов, който си е партиец там.
                                Мисля, че вече многократно се писа за липсата на пари в Левски - вижда се, че не сме купили нито един играч за пари, дори ни напусна най-добрия ни ограч на полусезона, при това за да отиде в световноизвестната сила Азербайджан. Не взехме купата, при това след яка резачка от съдията, който уж трябваше да е купен, не играем вече 2 години в европа (не коментирам какво щяхме да направим там, а че не сме там), стадионът е точно до никъде - 3 години и половина се строи една трибуна и няма изгледи за скорошно завършване (за това време хората вдигат 2 стадиона), дори любимата на премиера-слънце Главболгарстрой избяга от герена, щото няма кинтаж, лелеяният спонсор (за газпром говоря) така и не дойде, а какви пари дават виваком и т.н. е все още супер неясно (факт е, че там има нещо). Не е ясен и кой ще е новият голям акционер, който ще влезе в Левски със свежи пари - много хора говорят за Виваком, не знам, ше видим, след като стане факт, тогава можем да говорим.
                                Колкото до нап - аз пък съм убеден, че или няма да платите скоро нещо (примерно едни 10 години гратисен период да речем) или изобщо няма да платите. А спонсор Боце ще ви намери, обясних вече защо - дори и 4.4.16.16. да е, все тая, като му обещае да не го закача за захарта и завода срещу инвестиции в чорбата и озаптяване на феновете й.
                                П.С. A чорбата имат наказание от уефа за 1 година неучастие в Европа, след като се класират, но то е заради глоба, та знам ли, може и да им се размине, ако я платят - не съм чел самото решение и не мога да съм категоричен.
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X