IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Уф, хайде пък и Фланкера ме сложил в игнора - заболЕ ме Фланкер, ти си поредното доказателство, че когато човек чете каквото му се иска, а не каквото пише, се раждат мантрите. Изречението ми започващо с "Батка...." не е насочено към теб, акъм бате Пешо, по-известен в момента като пауър грид, тъй като вероятно основният му профил е баннат, Ти си нов тук, поне в тази тема, затова и не си запознат с фолклора й - все едно, жив и здрав да си и честита купа - кефете й се, имате това право - какво, как и защо са нюанса, малко като в онзи виц, вероятно го знаеш, но да не дотягам на аудиторията. Това ви е лебедовата песен, също факт, и това тенеке ще си го сложите на гроба на цска, пак факт, като завинаги ще си останете втори по брой отличия за купата на България, едва ли в близките 50 години ще има друг с 20 отличия в надпреварата.
    лека и доходна, пък и по-малко мантраджийска - както казах, аз винаги подкрепям думите си с факти.
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
      Не ми се бърка във важната футболна приказка, но днес инвесторите цял ден ми навират пред погледа, че
      Никол успокоява Гришо с неглиже разходка из Париж и се изнервям.
      Тия двамата защо си губят един на друг времето?
      Вредна и безперспективна за двамата връзка, обречена да завърши със скорошен и драматичен финал.
      Това наше талантливо момче изглежда наистина ще се окаче, че не е достатъчно голям за мястото където го прати животът, в лигата на най-големите.
      Жалко
      Във футбола подобни номера може и да минават, в тениса - категорично не.
      мани го наш Гришо - за такива като него добро или нищо - гадно ми е, но нищо, най-точното определение за него е на италианския вестник "Гадзета дело спорт":

      На 1 май, неделя, след мъчителна агония, угасна един от най-изумителните илюзионисти на съвремието ни. Неговото име бе Григор, макар и приятелите му на галено да го наричаха с прякора Малкия Федерер. За неговия четвърт век на земята Григор ни подари това, което Хари Худини, Дейвид Копърфийлд и Джулио Тремонти така и не успяха да предложат на своята аудитория: блъф, започнал преди цели 4 г.

      Никой не е успявал да излъже по такъв начин публиката, плъзгайки я към една макроскопична колективна халюцинация. Кой от нас би казал, че не е допуснал да се окаже будалата в тази възвишена тенис измама? Когато преди 2 г. обожаваният Григор достигна полуфиналите на “Уимбълдън” с помощта на един културист, даден под наем на тениса, и най-големите скептици се убедиха в неговата извънземна предопределеност.

      Веднъж достигнал върха на илюзионизма обаче, ти допусна най-непростимата грешка за “избраник” от такъв ранг: да повярваш, че можеш да превърнеш ефимерната магия в осъзнатата реалност.

      В момента, в който помисли, че можеш да се освободиш от възвишената роля на самохвалко, за да облечеш одеждите на кандидат за тенис трона, пътят към неумолимия провал е широко отворен.

      Трите счупени вълшебни пръчици на финала в Истанбул символизират цялата фрустрация на порасналото момче, обкръжено от доста по-млади колеги, които вече са способни да изпълняват обещанията, които ти лениво отлагаше година след година. Фрустрация, превърнала се в мъка, когато Димитров си даде сметка, че вече няма водеща роля в цирка.

      Ние обаче, изкусни мошенико, ще те помним винаги заради твоите най-добри години, в които ни накара да повярваме в силата на магията. Почивай в мир, Григ, малкия гений на измамата в нашите сърца.
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        ... Все някога Левски ще стане шампион ...
        Арсенал също
        Only God Can Judge me...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
          Н...
          Тия двамата защо си губят един на друг времето?
          ....
          Мерак бате !!!
          Only God Can Judge me...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Хайде да задам и още един последн въпрос към черверните фенове, че имам и други здачи, освен да ви спихвам ентусиазма на мантрическата лИбов:

            Защо репресираният отбор на сесека играе трите си последни финала за купата на България на стадион Васил Левски, респективно с Черно море, Славия и Монтана, а подкпрепяният от всички власти Левски играе трите си последни финала за купата с Литекс, Берое и Черно море в Стара Загора, Ловеч и Бургас.

            Абе знам си, че говедата винаги ги подкрепят, бахти и наглите типове, честно, само сесека са вечно репресирани да си играят на цели 100 метра от собствения стадион, че им искали и повече от 1 леФче за вход - Мафия, Мафия
            Еееееееееее що така бе Груйче,
            Не с лошото
            Та на въпроса - по същата причина, по която Байерн М играха финал за ШЛ на Алианц Арена и загубиха с дузпи от Челси - последният английски отбор вдигал ШЛ
            Only God Can Judge me...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              За феновете на монтана бепе отрден само т. нар. Лъвчета и то си е видно от снимката, сектор Б ви го бяха дали изцяло на вас, а вие не го напълнихте, с което не казвам, че не е имало хора на стадиона, за вашите стандарти, това ви е май най-посетения мач през новото хилядолетие (с фулъм бяхте по-малко, на онзи мач поне ходих с един приятел). Призовавам само за коректност в изказванията и нищо повече. Апропо, твърде често на стадиона не се разбират някои неща толкова добре, колкото отстрани - това важи особено много за бройките зрители - аз също си мислех, че сме напълнили сектор А, тъй като около мен всичко беше пълно, но реално не беше точно така, затова и съм посочил снимки, но вие на снимки не вярвате
              Не, няма никакъв смисъл.

              Аз обсъждам бройката зрители, невероятната атмосфера, както и победата, а ти ме занимаваш със следното:

              Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Батка, стадионът рядко се орпеделя в началото на сезона, обикновено казват, че ще е националния, но после някой от финалистите изревава, ако играе с Левски, и го местят. А ако са искали да ни добутват до финала, трябваше да изхвърлят Литекс и от мачовете за купата, защото и тя се администрира от бфс. Друг е въпроса, че това не е редно и решението на бфс да остави литекс за купата беше правилно, казвам само, че ако толкова много искаха да бутат Левски напред, можеха спокойно да го направят, само дето не искат и всичките ви приказки за държавния отбор, боко и шиши отиват в кошчето за боклук, но вие си ги повтаряте като мантри. Все някога Левски ще стане шампион и ще вземе купа - убеден съм, че когато и да стане това, ще видите дългата ръка на държаваната подкрепа Апорпо, показах как ви подпряха още в първия ви мач в турнира (за вчера няма да отварям тема колко червена картона трябваше да дадат на Галчев и на дргия главоч, дето разби лицето на футболиста на монтана в началото), но нещо си мълчите по въпроса - това бутане ли е или не е?
              Без да съм споменал никъде нищо.

              Дано поне ти е минало, след виртуалното хейтене, че иначе кофти.

              А сега отиваш в игнора!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                Не, дори за сефте чувам за такива форуми.

                И още - вчера единственият празен сектор на стадиона, бе този отреедн за фенове на Монтана, който си остана почти празен.

                Дискусията на тази тема, обаче е без какъвто и да е смисъл. Аз бях там и видях трибуните с очите си, а ти ми обясняваш глупости.
                За феновете на монтана бепе отрден само т. нар. Лъвчета и то си е видно от снимката, сектор Б ви го бяха дали изцяло на вас, а вие не го напълнихте, с което не казвам, че не е имало хора на стадиона, за вашите стандарти, това ви е май най-посетения мач през новото хилядолетие (с фулъм бяхте по-малко, на онзи мач поне ходих с един приятел). Призовавам само за коректност в изказванията и нищо повече. Апропо, твърде често на стадиона не се разбират някои неща толкова добре, колкото отстрани - това важи особено много за бройките зрители - аз също си мислех, че сме напълнили сектор А, тъй като около мен всичко беше пълно, но реално не беше точно така, затова и съм посочил снимки, но вие на снимки не вярвате

                Батка, стадионът рядко се орпеделя в началото на сезона, обикновено казват, че ще е националния, но после някой от финалистите изревава, ако играе с Левски, и го местят. А ако са искали да ни добутват до финала, трябваше да изхвърлят Литекс и от мачовете за купата, защото и тя се администрира от бфс. Друг е въпроса, че това не е редно и решението на бфс да остави литекс за купата беше правилно, казвам само, че ако толкова много искаха да бутат Левски напред, можеха спокойно да го направят, само дето не искат и всичките ви приказки за държавния отбор, боко и шиши отиват в кошчето за боклук, но вие си ги повтаряте като мантри. Все някога Левски ще стане шампион и ще вземе купа - убеден съм, че когато и да стане това, ще видите дългата ръка на държаваната подкрепа Апорпо, показах как ви подпряха още в първия ви мач в турнира (за вчера няма да отварям тема колко червена картона трябваше да дадат на Галчев и на дргия главоч, дето разби лицето на футболиста на монтана в началото), но нещо си мълчите по въпроса - това бутане ли е или не е?
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Не ми се бърка във важната футболна приказка, но днес инвесторите цял ден ми навират пред погледа, че
                  Никол успокоява Гришо с неглиже разходка из Париж и се изнервям.
                  Тия двамата защо си губят един на друг времето?
                  Вредна и безперспективна за двамата връзка, обречена да завърши със скорошен и драматичен финал.
                  Това наше талантливо момче изглежда наистина ще се окаче, че не е достатъчно голям за мястото където го прати животът, в лигата на най-големите.
                  Жалко
                  Във футбола подобни номера може и да минават, в тениса - категорично не.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Хайде да задам и още един последн въпрос към черверните фенове, че имам и други здачи, освен да ви спихвам ентусиазма на мантрическата лИбов:

                    Защо репресираният отбор на сесека играе трите си последни финала за купата на България на стадион Васил Левски, респективно с Черно море, Славия и Монтана, а подкпрепяният от всички власти Левски играе трите си последни финала за купата с Литекс, Берое и Черно море в Стара Загора, Ловеч и Бургас.

                    Абе знам си, че говедата винаги ги подкрепят, бахти и наглите типове, честно, само сесека са вечно репресирани да си играят на цели 100 метра от собствения стадион, че им искали и повече от 1 леФче за вход - Мафия, Мафия
                    Ми отговори си на въпроса кога се определя стадиона за финала преди да са известни финалистите или след като са известни.Тая година го бяха нагласили за вас ама не можахте да се класирате

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Давам факти, а всеки да си ги осмясля както може, който не може, почва с обидите и съответно аз спирам с него. Апропо, Фланкер, ти същият фланкер ли си от форумите на гонг, защото това би обяснило много неща
                      Не, дори за сефте чувам за такива форуми.

                      И още - вчера единственият празен сектор на стадиона, бе този отреедн за фенове на Монтана, който си остана почти празен.

                      Дискусията на тази тема, обаче е без какъвто и да е смисъл. Аз бях там и видях трибуните с очите си, а ти ми обясняваш глупости.

                      Коментар


                      • Хайде да задам и още един последн въпрос към черверните фенове, че имам и други здачи, освен да ви спихвам ентусиазма на мантрическата лИбов:

                        Защо репресираният отбор на сесека играе трите си последни финала за купата на България на стадион Васил Левски, респективно с Черно море, Славия и Монтана, а подкпрепяният от всички власти Левски играе трите си последни финала за купата с Литекс, Берое и Черно море в Стара Загора, Ловеч и Бургас.

                        Абе знам си, че говедата винаги ги подкрепят, бахти и наглите типове, честно, само сесека са вечно репресирани да си играят на цели 100 метра от собствения стадион, че им искали и повече от 1 леФче за вход - Мафия, Мафия
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                          Е по-жалкарска история не бях виждал - да изровиш от врачански (!) сайт снимки на празни места в сектора за гости и да се изцепиш, че стадиона бил празен. Това не си струва да се коментира изобщо, груеф този път удари олтайм дъно...
                          И каъв е проблемът, че сайтът е врачански? Апропо, Враца и Монтана се мразят жестоко - можеш да питаш бате си Пешо за менние по въпроса. Ако не знаеш, щото нали си фен на фалирал клуб, да ти кажа, че като изключим т. нар. Лъвчета, в които беше "агитката" на Монтана, сектор Б беше отреден за вас, Ярмейци, ама не го напълнихте. Дал съм ти сметки, направи си ги и сам, ако не вярваш на моите.

                          Давам факти, а всеки да си ги осмясля както може, който не може, почва с обидите и съответно аз спирам с него. Апропо, Фланкер, ти същият фланкер ли си от форумите на гонг, защото това би обяснило много неща
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                            Както винаги, обективен до болка. Ето и кадри от "мястото":

                            http://www.sportal.bg/sportal_tv.php...st&video=88719

                            Хора почти не се виждат, а тези, които са там са фенове на Монтана.

                            САМО ЦСКА!!!
                            мда, "факти" до дидодиневски - за разлика от теб си направих труда да проверя върпосното видео и да ти видя "фактите". И какво ми доказа, че сектор Г е пълен, ми пълен е, аз да съм твърдял нещо друго, много ясно, че ще напълните Г. За друго говорих, за други сектори - вярвам, че поне снимките си разгледал или пак ще си говориш категорично по Ярмейски, т.е. без факти и само с пожелателно мислене

                            Бях ти задал един въпрос преди няколко месеца, да го задам пак - ти от кое сесека си?
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Е по-жалкарска история не бях виждал - да изровиш от врачански (!) сайт снимки на празни места в сектора за гости и да се изцепиш, че стадиона бил празен. Това не си струва да се коментира изобщо, груеф този път удари олтайм дъно...

                              Коментар


                              • Ебати наглостта!

                                И не, не съм бил в Г-сектор, който беше невероятен с хореографията си.

                                п.п. "Ярмейци" може да викаш на някой друг! Толкова си зле, че дори е ненужно да те обиждам.

                                Коментар

                                Working...
                                X