IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    аз само веднъж ще ви вляза в диалога, защото съм културен (като за говедо) и не се меся в чужди неща - ще се Очудиш, Греъме, но огромното мнозинство от червените фенове са припознали отсега това, което е забъркал жужака. лиспата на декларации от дори и една от сериозните фракции на Армията е повече от показателно.
    Всеки си преценява за себе си.Нито Чавдар (Ловеч) е моя отбор, нито Литекс (Етрополе).....
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Нещо такова. Само дето като влезе в "къщата" през комина дали ще има някой фен с него или ще е сам
      аз само веднъж ще ви вляза в диалога, защото съм културен (като за говедо) и не се меся в чужди неща - ще се Очудиш, Греъме, но огромното мнозинство от червените фенове са припознали отсега това, което е забъркал жужака. лиспата на декларации от дори и една от сериозните фракции на Армията е повече от показателно.
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
        По принцип мислех, че ще се върви по пътя на Глазгоу Рейнджърс, но явно ГГ в момента не е фактор, който може да осигури това. Та съответно е решил да играе фронтално (като всеки изгубил търпение борец ) и да влезе през задния вход и през комина едновременно с тия етрополско-ловешки врътки.
        Нещо такова. Само дето като влезе в "къщата" през комина дали ще има някой фен с него или ще е сам
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Ех, Петев, Петев, а уж тръгнахте за Япония да вземате купата...

          Да се смее ли, да плаче ли човек...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Ако не е истинското, какво ти пука? А няма как да е истинското, освен един начин, който обаче не съм сигурен дали би бил възможен.Особено за Ганчев.
            Мда, темата е..., как да кажем..., деликатна.

            По принцип мислех, че ще се върви по пътя на Глазгоу Рейнджърс, но явно ГГ в момента не е фактор, който може да осигури това. Та съответно е решил да играе фронтално (като всеки изгубил търпение борец ) и да влезе през задния вход и през комина едновременно с тия етрополско-ловешки врътки.

            Да видим какво ще стане, но отсега подозирам, че на създадената схема ще й липсва всякакъв финес и стил Нещо като етюд от Червените кхмери насред бал на КРИБ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
              Добре, сега последно кое ЦСКА ще влиза в А група? Сериозно питам армейските фенове тук, децата на Пееф да мълчат
              Ако не е истинското, какво ти пука? А няма как да е истинското, освен един начин, който обаче не съм сигурен дали би бил възможен.Особено за Ганчев.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                аз ще ти отговоря, нали съм юристин - сегашното цска, това, дето спечели купата, е аут и умирга - нищо фатално и страшно, принципно. така че то не Флиза нийде.

                Врътката е такава - етрополе се прекръщава на цска (сега не ми се рови за точното наименование как точно цска с ад, без ад, с фк или с пфк). Същото това цска, т.е. Чавдар Етрополе, поглъща Литекс, който междувременно също се прекръщава на цска. Иначе казано Цска (т.е. етрополе) поглъща Цска (Ловеч), защото този Цска (т.е. Ловеч) има лиценз (все още няма, но няма причина да не получи, т.е. има, но бфс ще си затвори очите), докато старото цска, т.е. това с купата, умира.

                Иначе казано, Чавдар (етрополе) който е от зона София (ама област, което не еград и тук има проблем), и няма лиценз , купува Литекс, за да си осигури лиценз, като навсякъде труби, че всъщност е Цска. Евентуалната приемственост ще се осигури чрез ФК Цска на Гришата от миналата година, което всъшност е давало под наем футболисти на ПФК-то, дето спечели купата, та да кажаме, че всичките тези поне 4 цска-та са всъщност едно.

                сега разбра ли
                И кренвиршите печелят служебно Суперкупата.

                Коментар


                • Начина за ЦСКА ще е този, който БФС одобри и понеже БФС си веят патлаците вече повече от година и нищо не правят, а перуката е много "болен". Нашите се опитват да покрият всички възможни варианти. Та яснота според мен няма, груйчи може и да е се окаже прав, но не е сигурно, освен това правоприемство някакво също ще да има заради концесията на армията и дълговете към нап.

                  И да груйчи и аз мисля, че Трофея осъзна, че може да мине и Левски по нашата пътека и мисля, че е възможно с тези си театри да направят точно това. Иначе най-накрая и на левскарите им писна и пуснха декларацийка, че им "ВОНИ". При тях тепърва ще е драмата според мен... аз преди приказвах да не копаят гроб другиму, но с тяхното закривай та закривай ще си повикат белята сами...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение
                    БЪЛГАРИЯ: 13. Божидар Митрев – 2. Страхил Попов, 3. Александър Александров, 4. Георги Терзиев, 20. Живко Миланов – 21. Светослав Дяков (к), 18. Ивайло Чочев, 10. Ивелин Попов – 7. Михаил Александров, 11. Марселиньо, 8. Димитър Рангелов


                    Честито на печелившите.
                    Ами ДА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    Къде е Божинката??????????????
                    Ония овчар Петев да сваля фланелката и да се маха!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    Как може без Малко Коте??????????????????
                    Only God Can Judge me...

                    Коментар


                    • БЪЛГАРИЯ: 13. Божидар Митрев – 2. Страхил Попов, 3. Александър Александров, 4. Георги Терзиев, 20. Живко Миланов – 21. Светослав Дяков (к), 18. Ивайло Чочев, 10. Ивелин Попов – 7. Михаил Александров, 11. Марселиньо, 8. Димитър Рангелов


                      Честито на печелившите.
                      Где нет вопросов - всегда есть ответ.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                        Добре, сега последно кое ЦСКА ще влиза в А група? Сериозно питам армейските фенове тук, децата на Пееф да мълчат
                        аз ще ти отговоря, нали съм юристин - сегашното цска, това, дето спечели купата, е аут и умирга - нищо фатално и страшно, принципно. така че то не Флиза нийде.

                        Врътката е такава - етрополе се прекръщава на цска (сега не ми се рови за точното наименование как точно цска с ад, без ад, с фк или с пфк). Същото това цска, т.е. Чавдар Етрополе, поглъща Литекс, който междувременно също се прекръщава на цска. Иначе казано Цска (т.е. етрополе) поглъща Цска (Ловеч), защото този Цска (т.е. Ловеч) има лиценз (все още няма, но няма причина да не получи, т.е. има, но бфс ще си затвори очите), докато старото цска, т.е. това с купата, умира.

                        Иначе казано, Чавдар (етрополе) който е от зона София (ама област, което не еград и тук има проблем), и няма лиценз , купува Литекс, за да си осигури лиценз, като навсякъде труби, че всъщност е Цска. Евентуалната приемственост ще се осигури чрез ФК Цска на Гришата от миналата година, което всъшност е давало под наем футболисти на ПФК-то, дето спечели купата, та да кажаме, че всичките тези поне 4 цска-та са всъщност едно.

                        сега разбра ли
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Добре, сега последно кое ЦСКА ще влиза в А група? Сериозно питам армейските фенове тук, децата на Пееф да мълчат

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            не бе, това е защото не е викнал "българските момчета" от цска, те ако бяха играли - майкоуууу. Ама пусто оня тъпак Петев не знаел на кое точно цска да се обади, че нали станаха вече 9, та затова и този резил - виж, ако имаше 11 червенотиквеничета на терена, ехааа. А, поправка, ама то нашите били в червено все пак
                            Верно е тъпак!!
                            Да ми беше звъннал, аз щях да му обясня ...
                            ...и фланелката нямаше да му сваля !!!!!!!!!!!!!!!!!
                            Only God Can Judge me...

                            Коментар


                            • Гледам и Жорката не го е хванало сън тази нощ, пък все за Левски си пише какво иска да каже, не ми е много ясно, защото всичко вече сме го коментирали до безкрай.

                              Сега за протокола - аз лично ще се накефя чорбата да влязат в А, след това и ние ще си фалираме и ще заличим всички дългове и сме си жик-так - перфектният план, а Жалко за нормалните фенове, останалите са ясни, за тях Гришата е велик човек, преди беше микренско жуже, но вече е велик, а за всичко са виновни говедата и синята уефа
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                                ВСИЧКИТЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                Иначе дръпнатите играят с титулярния състав и всичките си звезди...
                                Нашето Малко Коте го няма и ... резултата е ясен
                                не бе, това е защото не е викнал "българските момчета" от цска, те ако бяха играли - майкоуууу. Ама пусто оня тъпак Петев не знаел на кое точно цска да се обади, че нали станаха вече 9, та затова и този резил - виж, ако имаше 11 червенотиквеничета на терена, ехааа. А, поправка, ама то нашите били в червено все пак
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X