IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
    По-селски мач от английското дерби тази вечер отдавна не бях гледал.
    Поне Де Хея ми е донесъл 8 точки във фентъзито, да не ме е яд, че не избрах Стекеленбург!

    Коментар


    • По-селски мач от английското дерби тази вечер отдавна не бях гледал.
      "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

      Коментар


      • Ама тоя съдията пак подпрял яко Левски.
        За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ksarax Разгледай мнение
          Австралия и Япония без да съм гледал класирането ми се струва, че хикса ги устройва. 30 мин цъкане в центъра
          те завършиха наравно
          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

          Коментар


          • Австралия и Япония без да съм гледал класирането ми се струва, че хикса ги устройва. 30 мин цъкане в центъра

            Коментар


            • Англичаните няма да победят довечера! А Руни няма да играе може и да победят!
              врати за апартаменти врати за входове входни врати

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Та викаш няма кауза и си прав и точно когато трябваше да си защити вашата кауза, вие какво направихте - закрихте я
                ...
                Мисля че тук не си прав да генерализираш, пак ти написах нямаше друг начин за нас. Все пак се преборихме да ни има, защото А окръжна щеше да е последния пирон в ковчега, както искаш ме разбирай. И да защитихме я с каквото и както можахме, ако можеше да стане щяхме да се самооздравим, ако можеше да стане щяхме да станем акционери в собствения си клуб, ако можеше да стане... но реалността е друга и борбата беше за оцеляването на този клуб, т.е. каузата беше да оцелеем... за детето ми ще има ЦСКА и съм спокоен. Транфомации, преобразувания винаги е имало и те са част от историята на всеки клуб. Така че романтиката на А окръжна за романтиците още повече, че нама никаква връзка с фалиралото търговското дружесвто. Та за това дали ще ползвам чисто нова фирма или вече съществуваща такава няма абсолютно никаква разлика. Това всякакви хора се изредиха да обясняват как не сме били еди си какво, и да дават акъл. Но аз нито съм чул от някого как е можело да стане по друг начин, който да е по-добър. Тъй че тези глупости и подмятания за мен са абсолютно несъстоятелни...
                Last edited by pepe1234; 11.10.2016, 13:35.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                  След дълго мислене се роди едно комбо. което си мисля, че не е толкова лошо:

                  Австралия - Япония 1Х
                  Иран - Южна Корея 1Х
                  Словения - Англия 2
                  Словакия19 - Македония19 1
                  Англия21 - Босна и Херцеговина21 1

                  Общ К 5,53
                  хм, на мен тези квалификации яко ми излизат през носа, та не бих го пипал, сега поглеждам и че жапонките водят, не че е нещо, има предостатъчно време все пак. Успех и от мен, ега върже
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                    Успех муси, ама на мен тия тъпунгери Англезите ми намирисват!
                    Едвам биха 2-0 Малта у дома, а играта им бе безобразна! Мисля че мача отива на Х и не виждам защо 2ката е под 2.00 и продължава да пада!!!
                    Благодаря!
                    Като им гледах мача срещу Малта първото плоувреме спокойно можеше да свърши и 8:0... второто те го изиграха на ходом.
                    Предполагам, че се пазеха за днешния мач от умора и контузии. Словенците не виждам с какво могат да изненадат . Може би дори ще има поне 2 гола разлика, ако англичаните играят както трябва...
                    Only God Can Judge me...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                      След дълго мислене се роди едно комбо. което си мисля, че не е толкова лошо:

                      Австралия - Япония 1Х
                      Иран - Южна Корея 1Х
                      Словения - Англия 2
                      Словакия19 - Македония19 1
                      Англия21 - Босна и Херцеговина21 1

                      Общ К 5,53
                      Успех муси, ама на мен тия тъпунгери Англезите ми намирисват!
                      Едвам биха 2-0 Малта у дома, а играта им бе безобразна! Мисля че мача отива на Х и не виждам защо 2ката е под 2.00 и продължава да пада!!!

                      Коментар


                      • Пею Пееф обективен както винаги

                        Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Глей ся кво нещо е шизофренията - добронамерено го казвам, защото макар и припознавач, ти си фен на там нещото, дето му пише Цска (нарочно е с малки букви, тъй като не е съкращение от нищо и би следвало точно така да се пише, а писането с главни букви, когато няма нужда от тях, е проява на лош вкус). Та викаш няма кауза и си прав и точно когато трябваше да си защити вашата кауза, вие какво направихте - закрихте я Точно като емигрант, на който му е "болно" за държавата, ама е избягал и е засрал майка си и баща си у анс, че аз да им плащам пенсията, а когато му кажеш истината в очите, почва да реве как това било единственият избор и ако не бил тойм да "инвестира" (разбирай да превежда по 200 кинта с Лестърн Унион), разбираш ли да сме били фалирГали - мани, мани, наглост и безочие!!! Чак на мен, дето ни бяхте големият враг и съм ходил едва ли не на квартални боеве в името на Левски (виж и него не го пиша с главни букви, защото не е съкращение), ми стана малко гадно... Толкова за покойника - единственото радващо е, че сега оранжевите припознавачи ще ни скочат на кръв (т.е. на оранжада), което е добре за фуДбола, но пък те ивнаги са ни скачали така като домакини, така че не е нещо ново. За мен е мач като мач и тъй като имам карта само за Герена, на националния съм се зарекъл да не ходя, освен на мач на Левски в Европа, а такъв скоро няма да има, то и това "дерби" ще си го гледам у нас.

                        Сега за онези ритнитопковци - аз там съм припознавач и наистина съм вдигнал ръце, защото няма среден път - или да се изчиства всичко и да се стартира с аматьорите, или да се закриива директно. А може и да припознаем някой съсед - в това сме добри и корените не са от вчера, но това е народопсихологията на отхвърлянето и темата е дълга. Честно казано не виждам смиосъл да имаме национален отбор - да се закрива и да не ни занимават с него. То и серд приятелите ми е така - един не се обади, че да гледаме мача, а едно време какви подготовки бяха. Минало-бешело. Спирам и след малко пускам тениса, че да гледам как пак ще тупат непатриотично нашия - за протокола - не съм го залагал, сърце не ми дава, а коеф не е лош

                        Коментар


                        • След дълго мислене се роди едно комбо. което си мисля, че не е толкова лошо:

                          Австралия - Япония 1Х
                          Иран - Южна Корея 1Х
                          Словения - Англия 2
                          Словакия19 - Македония19 1
                          Англия21 - Босна и Херцеговина21 1

                          Общ К 5,53
                          Only God Can Judge me...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                            ....


                            Нацоналния има проблем и вече съм убеден, че той е следствие на обществото. Просто защото не сме нация, не сме и държава и спорд мен липсва амбицията да се защива националния флаг и достойнство. Както всеки вика ..бал съм я и у държавата така и футболистите. Толкоз, нама ценности в това общесво, които да бъдат защитавани. Докато не изградим отново национални ценности и ценностна система национален няма да има. А оттам ще започне и промяната перуки, школи, развитие... но трябва да има мотивация да се случи, сега няма и това е във всяка една сфера на обществения живот не само футбола...
                            Глей ся кво нещо е шизофренията - добронамерено го казвам, защото макар и припознавач, ти си фен на там нещото, дето му пише Цска (нарочно е с малки букви, тъй като не е съкращение от нищо и би следвало точно така да се пише, а писането с главни букви, когато няма нужда от тях, е проява на лош вкус). Та викаш няма кауза и си прав и точно когато трябваше да си защити вашата кауза, вие какво направихте - закрихте я Точно като емигрант, на който му е "болно" за държавата, ама е избягал и е засрал майка си и баща си у анс, че аз да им плащам пенсията, а когато му кажеш истината в очите, почва да реве как това било единственият избор и ако не бил тойм да "инвестира" (разбирай да превежда по 200 кинта с Лестърн Унион), разбираш ли да сме били фалирГали - мани, мани, наглост и безочие!!! Чак на мен, дето ни бяхте големият враг и съм ходил едва ли не на квартални боеве в името на Левски (виж и него не го пиша с главни букви, защото не е съкращение), ми стана малко гадно... Толкова за покойника - единственото радващо е, че сега оранжевите припознавачи ще ни скочат на кръв (т.е. на оранжада), което е добре за фуДбола, но пък те ивнаги са ни скачали така като домакини, така че не е нещо ново. За мен е мач като мач и тъй като имам карта само за Герена, на националния съм се зарекъл да не ходя, освен на мач на Левски в Европа, а такъв скоро няма да има, то и това "дерби" ще си го гледам у нас.

                            Сега за онези ритнитопковци - аз там съм припознавач и наистина съм вдигнал ръце, защото няма среден път - или да се изчиства всичко и да се стартира с аматьорите, или да се закриива директно. А може и да припознаем някой съсед - в това сме добри и корените не са от вчера, но това е народопсихологията на отхвърлянето и темата е дълга. Честно казано не виждам смиосъл да имаме национален отбор - да се закрива и да не ни занимават с него. То и серд приятелите ми е така - един не се обади, че да гледаме мача, а едно време какви подготовки бяха. Минало-бешело. Спирам и след малко пускам тениса, че да гледам как пак ще тупат непатриотично нашия - за протокола - не съм го залагал, сърце не ми дава, а коеф не е лош
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              но и те разбирам - големите загуби на любими неща (цска, дето умря), обикноевно носят със себе си и психически разстройства
                              Как пък не спряхте бе, коментирайте си вашия отбор. Това показва единствено слабост, дори и от ръководството ви, са ако паднете, понеже не признавате няма да е за седми пореден път Голям страх, голямо шубе. Напротив ЦСКА е по-жив от всякога, нямаше абсолютно никакъв друг вариант за старото дружество. И сега когато не сме вече на командно дишане почна всички да ги хваща шубето... това е пълна шизофрения търговско дружество да се приравнява на футболен клуб. Скоро ще има възмездие за всички гробокопачи и то ще е на терена... откакто беше черепа все ни вкарват в накви сметчици, пакетни сделки, политически игрички, източвания и далавери. И понасяхме удар след удар, но вече няма да го бъде господа, дори и на командно дишане пречехме и много чужди сметчици не излизаха, но сега се дръжте здраво в близките 3 години клубът ще се изправи на крака и отбора ще мачка отново...


                              Нацоналния има проблем и вече съм убеден, че той е следствие на обществото. Просто защото не сме нация, не сме и държава и спорд мен липсва амбицията да се защива националния флаг и достойнство. Както всеки вика ..бал съм я и у държавата така и футболистите. Толкоз, нама ценности в това общесво, които да бъдат защитавани. Докато не изградим отново национални ценности и ценностна система национален няма да има. А оттам ще започне и промяната перуки, школи, развитие... но трябва да има мотивация да се случи, сега няма и това е във всяка една сфера на обществения живот не само футбола...
                              Last edited by pepe1234; 11.10.2016, 10:32.

                              Коментар


                              • Отделно, понеже вярвам в нашите "лъвове"...

                                Потвърди залог! - 834/834
                                Час на залог: 10.10.2016 16:34
                                Статус: Won Принтирай
                                Селекции
                                Не Селекции Събитие Дата на залог Коефициенти Резултат
                                1 Швеция -1 Швеция - България
                                Хендикап 0:1 10.10.2016 16:34 2.40 Won
                                Last edited by mussi; 11.10.2016, 00:02.
                                Only God Can Judge me...

                                Коментар

                                Working...
                                X