IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kristofa Разгледай мнение
    Много са ми интересни фенчетата на Манчестер. Миналата година като отпаднаха от Лига Европа " майния тая умряла купа". Тази година се хванали като отдавник за сламка за нея. Само да не избълбукат!!!
    както им изнася така. а в крайна сметка си е успех, ако я спечелят. повече ако играят за лига европа няма да смеят да мрънкат, че турнира не става

    Коментар


    • Много са ми интересни фенчетата на Манчестер. Миналата година като отпаднаха от Лига Европа " майния тая умряла купа". Тази година се хванали като отдавник за сламка за нея. Само да не избълбукат!!!
      метални пощенски кутии метални решетки
      Last edited by kristofa; 19.05.2017, 09:08.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
        Финала е ясен - 1-0 за Ювентус след продължения...може и да не го гледам щото не ги харесвам и двата участника!
        Прав си, че Ювентус ще триумфира тази година, но не съм сигурен за резултата... ще поживеем и ще видим...

        Коментар


        • Освен разбира се ако "Уефалона" не са го играли 2ка

          Коментар


          • Финала е ясен - 1-0 за Ювентус след продължения...може и да не го гледам щото не ги харесвам и двата участника!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

              На мен и едните и другете са през чучурчето...
              Който е по-силен да бий...
              То и аз така, дано стане хубав мач - снощи ми беше криво за монегЪските - много добро тимче имат, страхотен футбол. Загледах и малко на Аякс - тези, ако играят така и на финала, ще разцепват трътки
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Vamos Real, бре - буахахаха - цял аватар им нося по този повод. Ма да ти кажа, някакси са ми по-симпатични от дъртата гуспуджа. Е, ако беше Монако, ама не е ...
                Ще видим дали ще си връщат за 98-а или ще има прецедент със зашита на титлата?
                На мен и едните и другете са през чучурчето...
                Който е по-силен да бий...
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                  НЯМА КАК да бъдат спрени.
                  (да не изпадам в подробности)
                  Vamos Real, бре - буахахаха - цял аватар им нося по този повод. Ма да ти кажа, някакси са ми по-симпатични от дъртата гуспуджа. Е, ако беше Монако, ама не е ...
                  Ще видим дали ще си връщат за 98-а или ще има прецедент със зашита на титлата?
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kucanka Разгледай мнение
                    Няма кой да ги спре реал тази година!
                    НЯМА КАК да бъдат спрени.
                    (да не изпадам в подробности)
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар



                    • Няма кой да ги спре реал тази година!
                      блиндирани врати врати за апартаменти
                      Last edited by kucanka; 10.05.2017, 16:16.

                      Коментар


                      • И какъвто и да е Роналдо, дали вчера не разцепи, а

                        Коментар


                        • Да гледаш мач на манчестер юнайтед е някакво мъчени!
                          блиндирани врати врати
                          Last edited by diinana; 10.05.2017, 14:12.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                            Определено БарЦелоната си имаше необходимата доза късмет, защото неочаквано Тер Стеген извади няколко страхотни удара, но и Навас спаси доста! Добре се видя, че и двата отбора нямат читави защити...спокойно мача можеше да завърши 4-4 например, но имаше съспенс: Реал изравни с 10 човека, после даже натискаше да бие, а пък бе хванат на контра в последната атака за мача!
                            Бе интересен мач си беше според мен!

                            Коментар


                            • Определено БарЦелоната си имаше необходимата доза късмет, защото неочаквано Тер Стеген извади няколко страхотни удара, но и Навас спаси доста! Добре се видя, че и двата отбора нямат читави защити...спокойно мача можеше да завърши 4-4 например, но имаше съспенс: Реал изравни с 10 човека, после даже натискаше да бие, а пък бе хванат на контра в последната атака за мача!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                                Ейййй, Ел Класикото доказа че е най-"големия" мач в клубния футбол...атаки към двете врати, голове, спасявания, червен картон (заслужен)...и ХЕПИЕНД! Как излапа мазната опашчица белия балет направо няма начин да не се накефи човек!
                                Аз вече нямам Булшиткома и не мога да го гледам, а да висна на стриймове - ми не ме кефи. Погледах 15-20 минути, та хванах първите 2 гола, но не се впечатлих особено, явно второто е било по-добре Просто Зидан не става за тренер, но би следвало и въпреки него пак да спечелят титлата
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X