IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А междувременно Гришко ударил Робредо 3-0...БРАВОС!

    Коментар


    • Ми не е нов клуб за пред ТР - Литекс е, ама със сменено седалище и преименуван, поради което за пред УЕФА сте изцяло нов клуб - т.е. 0 титли, 0 купи, едно второ място и 2 победи над говедата. Погледни го откъм хубавата страна - вече имате положителна статистика от мачовете с говедата, не ви е чак толкова лоша статистиката с делиорманците, а и си взехте цяла калъфка - супер, като за чистак бърсак отбор

      За нас - мълча си като наср@н, защото нещата никак не са на добре и ужасът става безкраен, по нареждане на "левскаря" Бай Хой, но какво да се прави - преживели сме толкова много неща и него ще преживеем, да пукне дано! Ако поемем по стъпките на фалиралото през 2016 дружество, аз нов отбор няма как да припозная, та ако ще и Левски (Каролово) да е! За мен има само един Левски и толкова - то и без това и тях много не гледам напоследък, то няма и какво точно да се гледа, но това е друга тема...

      А за Дришата - мога да вържа бас, че няма да плати нито 8 милки, нито пък в рамките на 1 месец, както е законовият срок - всичко е цирк, за да може "левскарят" бай Хой да нареди на "цацата" Красен да даде стадиона с жълъдите на орбажевия хибрид, щото видите ли, били взели емблемата - те не я взеха като струваше 2 милки, сега 8 ще дадат - нанай си феродо на майчин език
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Въпроса е ще Влезе ли Витоша Бистрица в А група и на кой ще глазгат кокалите Бистришките тигри..

        Коментар


        • Рестарта на А група се случи, защото нямаше да има професионален футбол в БГ не за друго...
          Да ЦСКА не е нов клуб и мисля че това е ясно както казва и МЮ. Както и да е... ние вървим напред.
          Груйчи стига се пеняви, аз когато разправях, че сте тръгнали по нашия път да не ни копаете гроб само знаеше да храчиш и сега същото правиш... пожелавам Ви да се оправите, защото което ние преживяхме и на враг не бих го пожелал...
          Скоро няма да пиша по темата, при нас нещата вече са ОК, панчарево се тренира, марката взехме, ще пиша или като треснем зелените човечета или когато получим армията, за да строим стадион
          Успех на всички...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
            ЦСКА-София не е нов клуб, както Груйче постна скрийншотове от Търговския регистър към Агенцията по вписванията...просто преди се е казвал по друг начин!
            А защо този отбор (независимо как се казва) да играе в А-група е интересния въпрос!
            След като го изкараха от терена миналата година и бе изхвърлен от първенството трябваше да играе в Б-група най-много!
            A, те това в "тъмносиньото" БФС лесно го "решиха" - директно рестартната всичко и рекоха, че каквото било, било дотогава, сега вече правим нова лига и старите наказания на клубовете (конкретно на Литекс, които бяха извадени и трябваше да играят в Б през сезон 2016/17) не важат. Въобще, "много морално" и "юридически" обосновано. Ама пък наказаниета на играчите си останаха - весела история Отделно "поканиха" и други да се включат, че да не рекат, че само чорбарлъ-тире-София са пуснати под сурдинка, та така.

            Сега вече много "моралните" обещаха едни пари, ама то обещаването не е като даването То затова и УЕФА така хубаво ги резна и пак ще ги резне, щото някой в БФС им бил "пречил" и ги саботирал - как пък все отборът от градината с жулъдите-тире-Микре напъват???

            И за финал относно "моралността" на някои оранжеви индивиди - следват своите събратя от ИДИЛ, които са най-моралните мъже на света евър и никога никоя девойка не са изнасилили - просто се "женят" за тях предната вечер при местния ходжа, пък след като им се наситят, набързо се развеждат - така разврат няма, всичко е законно и е станало в семейството - всяка прилика и разлики с помаците от Микре е напълно случайна. Или пък не?
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • ЦСКА-София не е нов клуб, както Груйче постна скрийншотове от Търговския регистър към Агенцията по вписванията...просто преди се е казвал по друг начин!
              А защо този отбор (независимо как се казва) да играе в А-група е интересния въпрос!
              След като го изкараха от терена миналата година и бе изхвърлен от първенството трябваше да играе в Б-група най-много!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                Юридически стоим вече доста по-прилично.

                Ганчев трябва максимално бързо да плати и същевременно да мобилизира целия възможен ресурс да се пребори за преразглеждане решението на УЕФА. Там има нещо нередно, не трябва да оставя нещата така...
                Е кое е нередното ? В правилниците ясно е записано как се процедира с нов клуб, какъвто е ЦСКА - София. Малко ви беше, че "левскарското" БФС направи нова лига специално за вас, за да не започвате от 0-та. Или Киро ви спира в УЕФА сега ?

                Коментар


                • Юридически стоим вече доста по-прилично.

                  Ганчев трябва максимално бързо да плати и същевременно да мобилизира целия възможен ресурс да се пребори за преразглеждане решението на УЕФА. Там има нещо нередно, не трябва да оставя нещата така...

                  Коментар


                  • айде честито, и марката си взехме. Зелените човечета още догодина ще го отнесат ми се струва...

                    Оздравяване абсурд, можеше още с години да се оздравяваме на командно дишане и да ни управлява синдик докато ни закрият окончателно...

                    Много ясно, че ще се платят, това са си вземания на държавата и тя ще си ги прибере...

                    сега за Левски е проблема, трябваше с нас да направят и те тая работа със Септември примерно... сега е късно за тях... дано се оправят, но не виждам как... Аз когато приказвах преди година и нещо тук левскарите ми скачаха, но сега изглежда май не съм бил далече от истината налЕ?
                    Last edited by pepe1234; 30.05.2017, 16:02.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                      8 млн. за емблемата, ми да бяха вдигнали старото за тия пари.
                      E, ти вярваш ли, че ще се платят? То когато беше милион и нещо не се плати, сега изведнъж 8???? Дришата е велик в обещаването и недаването
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • 8 млн. за емблемата, ми да бяха вдигнали старото за тия пари.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                          Уби ме равносметката - Монтана с 2 пъти по-малко точки и Локо ГО изгорЕ кат факел...Оти да се морат момчетата цел сезон, като 1-2 мача оправят ситуацията.
                          В Дриша лига всичко е възможно
                          Трябва да я направят само с баражи тази лига - приемрно играят се 20 кръга, после баражи - 1 с 2, 3 с 4 и т.н. на пряка елмиминация. После победителите на кръст и пак баражи за местата в европа, а загубилите на кръст - за изпадане. Така и първият може да стане последен и последният - първи
                          Ама само ми требе малко холандска тревица и още по-велики неща ще измисля. даже може да включим и Б групата в списъка - що като играеш в Б груша, да не може да се пребориш да си шампион в А? Ми заслужават момчетата този шанс...
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Уби ме равносметката - Монтана с 2 пъти по-малко точки и Локо ГО изгорЕ кат факел...Оти да се морат момчетата цел сезон, като 1-2 мача оправят ситуацията.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                              Ха здравейте! И аз съм от позагубилите се, по-точно от вече предимно преглеждащите форума Иначе взех вече да мечтая за един двубой Дунав - Арсенал, но да не поставям каруцата пред коня и всичко по-реда си, т.е. 1.Да станем 4-ти 2.Уефа да си потвърдят решението и 3.Жребият...
                              И дано утре на стадиона да е доста по-шумно от предните мачове!
                              Начи, аз не съм злопаметен, та да те поправя лекинко в мечтите ти:
                              1. Дунав да станат 4-ти - 99,99% вероятност, което се видя от тотото в неделя - съабилно захлебих, благодаря
                              2. Да бият Верея - тук не знам каква е вероятността, да речем 75/25
                              3. Да изминат 4 кръга като непоставени, защото Дунав ще е непоставен и в първи кръг, което ще е супер за Левски, щото няма да му се падне Иртиш (зависи от това кой от Бг ще играе - ако е Локо пд - отиват в непоставените, ако е Дунав/Верея - в поставените в 1 кръг), т.е. ще откриваме нови европейски ширини, ма няма да е пак в Казахстан - вероятност около 0,1%
                              4. Да се паднат в една група с Арсенал - тук ме мързи да смятам, затова директно давам шанс 1/12

                              та такива ми ти работи - иначе желая успех на Дунав и ако играят в София за ЛЕ, ще отида да ги подкрепя - симпатичен отбор са, макар да нямат юридически абсолютно нищо общо с онзи, другият Дунав, дето беше играл с Рома, ако не ме лъже паметта. Успех и на БотевЪ!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Ха здравейте! И аз съм от позагубилите се, по-точно от вече предимно преглеждащите форума Иначе взех вече да мечтая за един двубой Дунав - Арсенал, но да не поставям каруцата пред коня и всичко по-реда си, т.е. 1.Да станем 4-ти 2.Уефа да си потвърдят решението и 3.Жребият...
                                И дано утре на стадиона да е доста по-шумно от предните мачове!

                                Коментар

                                Working...
                                X