IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Как ще играете Беларус - България..Аз се чудя..
    Под 1.5 гола в мача...дано е 0-1, а не 1-0

    Коментар


    • Как ще играете Беларус - България..Аз се чудя..

      Коментар


      • Джокера откак се ожени стана за резил...такъв секс му метна Тийм току що, че дълго ще му държи влага...
        Извод...каквото правите...правете го преди да се "бракувате".

        ПП Язък че късно видях че има такъв мач...можех да сложа някое евро на Тийм +1.5 сета или нещо такова!

        Коментар


        • Грую, доста добре си ги описал нещата. Относно Зидан, основната му заслуга е че успя да мотивира Роналдо и целия отбор. Това не е лесна работа. Реал показаха в турнира срещу най-силните тактически отбори че са по-добри. Виж броя на положенията за гол с Байерн, Атлетико и Юве. Насищат средната линия, приемат играта в собствената половина и ги порят с контри. Като се умори съперника увеличават оборотите и не го оставят да играе.
          Освен това при Зидан статичните положения, които до този момент ни бяха слабото място се превърнаха в страхотно преимущество както в защита така и в нападение.
          За следващия сезон си пожелавам Бенца да не е при нас, щото всичко спечелено е въпреки него. Перез да си преглътне егото и да го разкара.
          Радвах се на хубавия ти аватар, но е лято ШЛ свърши и е време за нещо по естетично

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение

            На Димитров му липсва самочувствието на победител!!Затова губи от такива,като този!!!
            Докат по-важно е с кви гащи се е явил на почивка - ТАКА ЩЕ Е ...
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
              Тук такава тишина, ще си каже човек че Реал е станал Европейски шампион.
              Ами бяла тишина, какво да ти кажа
              Честито на Реал, аз пак се набутах, защото упорито не вярвах, че мачът ще се играе и очаквах да продължи пародия с незащота на титалата от шампиона - е, оказа се, че греша. Вратарски (защитен) гол на Роналда с първата атака, още по-красив и случаен на Манджукич, след това един супер вратарски на Бушон и мачът приключи - определено Ювентус с нищо не заслужаваха да вземат трофея - не показаха и 40% от възможностите си или пък не им беше позволено, всеки може сам да си го изтълкува

              За Реал има само един проблем - те все още не осъзнават, че са one man show, точно копие на Барса, само дето Кристиано тази година определено е в стихията си, за разлика от Меси. И това е логично - при Меси всичко е само самороден талант, даден от Господ (наистина уникален талант, най-големият, поне за мен), докато при Кристиано е хъс и амбиция за себедоказване. Затова и Кристиано ще е по-добрият в следващите години - физиката си е физика. Смешното е, че направиха един доста сериозен посредственяк на треньорската скамейка като Зидан да изглежда като някакъв тактически великан, а реално всичко в Реал зависи само и единствено от Роналдо - всичко друго е пълнеж. А който и да е начело, ако на Роналдо не му се играе - все тая и от тактики, и от схеми

              Толкова за финала - върнах си аватара. Още веднъж - честито, заслужена титла, поне с оглед показаното на терена специално на финала

              Сега за Левски - предпочитам да си мълча, но като сте рекли, ще се изкажа. Проблемът при Левски е, че лумпените са купени от Бай Хой и няма кой да поведе битката за справедливост. Да, за справедливост, защото Левски е брутално ощетяван в последните няколко години, но нуто ръководство, нито фенове се надигат на борба за защита на нашите собствени интереси. Причината е ясна - Бай Хой ги е стиснал за топките и те си траят, иначе няма бизнес. Досега не се намери дори и един смислен отгвоор на въпроса как става така, че хем уж сме отборът на БХ и Шиши, хем нямаме нито една титла и купа точно за периода, вкойто те са на власт - нито една. Няма и как да има, освен някакви малоумни изказвания като толкова си можете и дотам. Тъпо. Как хем имаме 12 милиона бюджет (уж на хартия са толкова), хем реално няма нито един качествен чужденец в състава изаплатаите са смешни дори на фона на фалиралото тире? Къде са парите - дори козирка на стадиона няма, всичко е пълен батак! Как се допусна тирето в А група? Как? И то с нашият подпис се пуснаха!!! Как така се стигна до този бараж, като ние не трябваше да сме на него? Защо се пишат разни безсмиелени декларацийки, като никой няма топки да ги изпълни, и т.н. и т.н.

              Спрам, защото наистина е безсмислено - вкараха ни в някакъв филм, с удобното медийно отразяване на уж "синята" преса и "тъмносиньото" БФС, като без вина виновни се оправдаваме за неща, които са очеизвадни. Та нас ни режат брутално и на Герена!!! Дори и снощи - след гола някакъв селяндур наби брутален шут без топка на наш играч, в неигрова ситуация, но съдиите (5 броя) нищо не видяха. Удобно, нали??? Личното ми мнение е, че този мач не трябваше да се играе или да се играеше симулативно - излизаме само с децата до 15 години и падаме. Да ги видим тогава БФС какво щяха да направят, защото циркът щеше да е пълен, тъй като тирето няма право да играе в Европа. И тогава щеше да е супер фарс - или Дунав трябваше да не играят, дори без да имсе даде право на бараж, или нов бараж, или Левски - ама как така третия няма да играе, пък ще играе четвъртия, или Верея, дето уж печелят баража....

              Но не стана така - 4 и 5 дузпа на Верея бяха подигравка и нарочно пропуснати, защото наистина ставаше цирк. Е, ние пак нищо не направихме, а трябваше, сега само легитимирахме Перуката и Дриша лига. Мен от това ме е срам, много срам, а за играта - играли сме и по-зле, не е чак толкова фатално, принципите са важни, а Левски ги наруши всичките. Жалко...
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Извън рамките на шегата - това е за споменаване: Голям волейболен обрат - България победи Русия в Казан!

                https://gong.bg/volleyball/nacionaln...-rusiia-435416

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
                  Тук такава тишина, ще си каже човек че Реал е станал Европейски шампион.
                  Вероятно защото няма никой форумец дето им фен на тия балерини!

                  Виж сега може да изскочи Груйче и да каже нещо за "големия" Левски, който ДРАМАТИЧНО стигна до Еуропата следващия сезон!

                  Коментар


                  • Тук такава тишина, ще си каже човек че Реал е станал Европейски шампион.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение

                      На Димитров му липсва самочувствието на победител!!Затова губи от такива,като този!!!
                      На Димитров му липсва разрешението да "боледува" преди турнирите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        наш Дришо пак падна, абе знам си аз да залагам срещу него, но пусто сърце не ми дава и все губя пари

                        Иначе фарсът с БФС определено вече ми идва в повече - тези са достайни за Дарвиновите награди, ебаси!!!
                        На Димитров му липсва самочувствието на победител!!Затова губи от такива,като този!!!

                        Коментар


                        • Край! Бойко Борисов и бистришките тигри влязоха в Първа лига! Хегемонът на Лудогорец 1948 е застрашен. Синьо-червеното дерби е вече под мотото "Всички обичат Бойко". Наздраве!

                          Коментар


                          • наш Дришо пак падна, абе знам си аз да залагам срещу него, но пусто сърце не ми дава и все губя пари

                            Иначе фарсът с БФС определено вече ми идва в повече - тези са достайни за Дарвиновите награди, ебаси!!!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                              ЦСКА-София не е нов клуб, както Груйче постна скрийншотове от Търговския регистър към Агенцията по вписванията...просто преди се е казвал по друг начин!
                              А защо този отбор (независимо как се казва) да играе в А-група е интересния въпрос!
                              След като го изкараха от терена миналата година и бе изхвърлен от първенството трябваше да играе в Б-група най-много!
                              Когато се създава "А" групата през 1950 се играят квалификации за влизане в нея, но ЦСКА не може спечели квалификациите и не може да влезне в "А" група с игра на терена

                              да, ама другарите от ЦК на БКП са решили, че ЦСКА ще играе в "А" група и решават много лесно проблема ................ изхвърлят спечелилият квалификацията си БОТЕВ Пловдив без никаква причина и на наше място служебно влиза армейската гордост ЦСКА

                              ЦК на БКП преименува Ботев под името ДНА–Пловдив и отбора е изхвърлен да играе в Пловдивската окръжна група със селските отбори...

                              вече видяхме как завърши пътя на изкуствено създадено отборче тикано към титлите за да се радват генералите

                              =========================

                              преди година всички видяха каква организация се създаде от новото БКП (познато още като ГЕРБ) за да вкарат в "А" група една друга нова "армейска" гордост ................. по-умните хора знаят как ще завърши отново всичко това...

                              смятам, че в спорта трябва да има чест и достойство ................ смятам, че всеки отбор трябва да извоюва мястото си чрез игра на зеления килим, а не чрез решения взети в някой кабинет...

                              смятам, че ЦСКАтиреСофия напълно заслужено взе сребърните медали през този шампионат, но този отбор не влезна в А група по заслужен начин с игра на зеления терен

                              старите грешки с влизането в А група се повтарят, никой не си е взел поука от историята на оригиналното ЦСКА и края на ЦСКАтиреСофия е предизвестен като единственото което не се знае за сега е кога ще закрият това ГМО

                              жалко

                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                E, ти вярваш ли, че ще се платят? То когато беше милион и нещо не се плати, сега изведнъж 8???? Дришата е велик в обещаването и недаването
                                Груйчи сал глюпости пишеш.Още когато Гришата взе ЦСКА се разбраха с Бойко за базите и тия осем милиона.Какво има да се вайкаш.Кажи са как с 25 милиона дългове взимате лиценз

                                Коментар

                                Working...
                                X