IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
    кого ще поздрваиш, я пак? Тези ги вземат голобради заради таланта. По добре поздрави майка му и баща му че са го направили такъв, щото дебелия принос има зеро или колкото да го докарат у славия. Ако не си забелязал повечето ни трансфери са такива вкючая и на левски да идат някъде млади да си развият таланта... В бг футболисти вече не се създават почти... с едно малко изключение....
    Абе, виж сега, има си малко постулати в този бизнес - примерно, едно време, оригиналният цска, както и оригиналният литекс в един момент, правеха отлични изходящи трансфери. Барбукоглу що го взеха за толкова пари от Леверкузен - ми заради чорбата и марката ѝ тогава. После Литекс правеха много добри трансфери в различни посоки - Тирция, Русия, Португалия. За Лудоглавец не ми се говори, те са друга бира в друга реалност. Чичо Венци има стабилни връзки в различни региони, та явно и той знае как да блажи - това момче в Левски, колкото и да ми е непряитно да го кажа, щеше да е поредният убит талант. Не че и сега най-вероятно няма да се случи същото - Чочев (с условности), брат Цонев, Неделев, Вутов са отлични примери в тази насока. А Венци си има контакти - дори един от любимците на фалиралото дружество - Милен Петков наскоро имаше интервю, в което каза, че трансферът му в АЕК го е направил лично чичо Венци. Та така...
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • pepe - не си съвсем прав! Ако не беше Бат' Венци и треньор момчето нямаше да изиграе 30 мача титуляр! Ако беше в Лудите, ЦСКА-Литекс или Уефски хич даже нямаше да помирише терен!

      Коментар


      • кого ще поздрваиш, я пак? Тези ги вземат голобради заради таланта. По добре поздрави майка му и баща му че са го направили такъв, щото дебелия принос има зеро или колкото да го докарат у славия. Ако не си забелязал повечето ни трансфери са такива вкючая и на левски да идат някъде млади да си развият таланта... В бг футболисти вече не се създават почти... с едно малко изключение....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
          http://www.dnevnik.bg/sport/2017/07/...ogovor_za_pet/

          Успех на момчето! Дано се развие и след години стане стълб в отбраната на националния ни отбор!
          Ми, а, дано, но много ме съмнява - все пак отличен транфер, за което можем само да поздравим дебел Венци - пак заблажи
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение

            Ех Груйчеее,що не ги мога и аз така нещата!!!Като нашият приятел!!!
            За педереря гледам да си мълча - за мен това беше поредният ултра нагласен шампионат, какъвто и беше и онзи, в който спечели Ролан гарос. Всички големи отпаднаха от някакви нещастници (надал да падне от Жил Мюлер, а шотландското квазимодо от Сам Куери може да се случи само в някоя паралелна вселена) или се отказаха (нуле джуката), та наш педерер игра със звезди от ранга на гъргор, бердих, чилич... Ми да е жив и здрав и да си гледа кравата Мил(р)ка - роден и на същата дата като жена ми, така че му желая всичко най-добро
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • http://www.dnevnik.bg/sport/2017/07/...ogovor_za_pet/

              Успех на момчето! Дано се развие и след години стане стълб в отбраната на националния ни отбор!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                А, ок, извинявам се за заяждането и от моя страна
                Иначе очаквам голов Х на нашия мач, но може би това се дължи на топлото време, което е размило съзнанието ми, или пък на климатика, който ме е издухал отвсякъде. Ще видим
                Ех Груйчеее,що не ги мога и аз така нещата!!!Като нашият приятел!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от man.united
                  крейзи форест ако не осерат реванша май ще имат лесен противник в третия ПРЕДВАРИТЕЛЕН кръг
                  като им знам кой им е собственика пожелавам приятно разбалончване, да не казваме избушване))))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Така с тези нагласи в медиите, да гледат следващия съперник, преди още да отстранят този, много вероятно да не кажа на 99% да осерат... рибата в морето - тигана сложен, мхого ги обичам тези истории, щото почти винаги се пада отвисоко....
                    Last edited by pepe1234; 14.07.2017, 14:37.

                    Коментар


                    • http://www.gol.bg/championsleague/20...ampionska-liga

                      Коментар


                      • крейзи форест ако не осерат реванша май ще имат лесен противник в третия ПРЕДВАРИТЕЛЕН кръг

                        Коментар


                        • е както си и мислех левски играли много добе обаче 0:1 без гол на чуж терен лошо, ботев изчепили равен с неква добавка там... имат шанс

                          Коментар


                          • не че някой се интересува от сумо .. но Аояма 5 победи-0 , но остават още към 9 кръга... иначе нашият макар да е 2 метра и 200 кила общо взето повечето го тупат ..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Дайте прогноза за Левски и Ботев
                              Левски ша заапи питоня а Ботев ще победи

                              Коментар


                              • Аз заложих за двата мача гол..гол..

                                Коментар

                                Working...
                                X