IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За този мач на Григор с Дел По нямам какво да кажа - браво, това вече е психика. Рано си затворих залога за победа на нашия, но пак съм доволен.
    Дано се стегне и няма подценяване или излишна еуфория в следващия мач, защото и баутиста капута е сериозен играч.
    А топ 6 е абсолютно постижима цел в края на сезона!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
      Вие можете много да го бъзикате Божинката, но като човек е наистина с голямо сърце. Колкото е наивен, толкова е добър, затова и коврите му съсипаха кариерата. Лично съм го викал за едно събитие - беше в златните му години, точно преди трансфера му в Юве, та ето ти два факта от първо лице, единствено число:
      - Божинката не поиска и една стотинка, за да дойде като лице на събитието - само каза парите, дето сме ги предвидили за него, да ги преведем на дом за деца в неравностойно положение. Нито пожела публичност, нито отчетност -това няма как да го прочетеш някъде, аз го видях с очите си, щото мина през мен като работа.
      - на събитието бях викнал и едни познати, спортни журналистчета, та запознавам го с един от тях и оня го пита за трансфера в Юве, а Божинката, който го вижда за пръв път, му казва - бе трансфера е сигурен, парафирал съм, но съм се разбрал с Юве да не го споделям с медиите до петък (беше сряда). На теб ти казвам, щото си пич, но не го пиши до петък. А познай дали не излезе на следващия ден - такъв си беше, наивен, такъв си и остана.

      За Божинката мога да говоря само хубави неща, но за него на 100% важи лафа за жените, но в обратен вариант - кОр оправя, кОр разваля. Жалко, имаше страхотен талант и е наистина качествен човек, по-добър като характер от поне 90% от нас, а е постоянен обект на подгравки...
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • http://www.dnevnik.bg/sport/2017/10/...ozana/?ref=rss

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

          Първо проверявай за първични полови белези. Да нема изненади...

          Сори за ОФФ-а, ама не се сдържах...
          Нема, бате, това не е Тайланд - китайките, особено тези, дето имат и малко европейска кръв от някоя баба или прабаба (а такива в хонконг и макао има много), са наистина страхотни и радост за окото. Но нямаше как да ги снимам, че бях с жената, както вече се оплаках
          Оначе ида ли до Филипините, както съм се зарекъл да направя, някога си в далечното бъдеще, ни мож ме запре
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Кви китайки има, бате, или поне какви съм виждал в Хонконг - ум да ти зайде. Уникални са. Само сиси нямат, ако си голям любител, ама пусто бях с жената, та никаква не я свърших. Тръгна ли пак натам, жена с мен няма да идва
            Първо проверявай за първични полови белези. Да нема изненади...

            Сори за ОФФ-а, ама не се сдържах...
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
              Гришко като е далеч в Китай дали са му спряли секса за седмица - две та току виж се представил добре в турнира?!
              Кви китайки има, бате, или поне какви съм виждал в Хонконг - ум да ти зайде. Уникални са. Само сиси нямат, ако си голям любител, ама пусто бях с жената, та никаква не я свърших. Тръгна ли пак натам, жена с мен няма да идва
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • "Дел Потро обяви Григор Димитров за фаворит за титлата в Пекин" ... бря...мята му прав в очите, че спокойно да го изпраска в два сета следващия мач - тарикат аржентински такъв!

                Коментар


                • Гришко като е далеч в Китай дали са му спряли секса за седмица - две та току виж се представил добре в турнира?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                    Тоя уикенд стана ясно в кой северен град ще завърши титлата на Англия. Дано е в частта с феновете, а не в тази с петро-доларите!
                    Нивата е доста дълга, а има и много оран по нея - дълбока есенна оран, че после и пролетници се засаждат Досега Юнайтед са играли само със смешки, за да може да се провери истинското им състояние. А и половината им голове са след 80-тата - някои му викат класа, аз му викам късмет и те така
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Тоя уикенд стана ясно в кой северен град ще завърши титлата на Англия. Дано е в частта с феновете, а не в тази с петро-доларите!

                      Коментар


                      • A сега видях, че спрягат Тухел начело на Байерн - ми да видим как ще е, ако е той
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Неймар не е лош играч, но чак пък мега звезда. Все пак мога да поздравя ПСЖ (напук на всички), защото последваха една моя доста стара идея, която отново казах и днес - по-добре вземи един качествен, ако е наистина качествен, отколкото 10 пълнежа. Давам веднага пример - Ман Сити (ингилизкия еквивалент на ПСЖ) дадоха половин милиард за всякакъв пълнеж тип Нолито, Навас, Джеко, Йоветич и т.н., а за пловината можеха да вземат Меси или Роналдо в най-добрите им години и да направят отбор.
                          Та от една страна 222 милиона са уау сума, но от друга разни Менди-та, Бакайци, Кайл Уокъри и т.н. са по 50 милики, некъв Погба е 100, що Неймар да не е 222?

                          П.С. Колче, ще се радвам да се видим да полафим, че времето си върви
                          П.П.С. За Баварията - вярвам ти, все пак аз не съм толкова навътре в нещата там, така че приемам мнението ти за Мюлер за меродавно, а за останалите - ще видим, то ще си каже. Зависи и кой тренер ще вземете
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • ПП БарЦелона няма какво да ги мислите! Сега след референдума като се отделят от Испания ще им трябва само Еспаньол да бият в 20-22 директни мача от каталунското първенство от два отбора за да станат шампиони!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                              Ъхъ... И тогаа, Неймар и Ембапе, ще струват осем коня, крава и теле, чувал царевица и две мисирки БОНОС !!!
                              По-точно два-три танкера втечнен природен газ (на който Катар е един от основните износители)!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

                                Напълно си прав и Причината за това я знаем - FED, ECB, BOJ, SNB с техните програми за "количествени" улеснения!
                                Един златен стандарт трябва да се вкара пак и ще си дойдат нещата на место!
                                Ъхъ... И тогаа, Неймар и Ембапе, ще струват осем коня, крава и теле, чувал царевица и две мисирки БОНОС !!!
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X