IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Ами това хубаво си го измислил, ама то и Банкя не е София.. Защо пък Славия да не е софийски отбор..
    Славия няма как да е пред Левски
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Шефчето е левскарче, така че засега няма да събличаме, а и го няма хасо г@зЪ, че да стои и да подканва софия лапарт, които пък са на хранилка и т.н. - завъртя се колелото...
      Черепчо не е левскарче а финикийче Ама другите, другите ...... И като казА за НС си спомних как се правеше, че не вижда какво се случва ...... Баси ......
      BTW София Запад и този зад тях са още силни. Нищо, че си дадоха техните акции и те.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Ами това хубаво си го измислил, ама то и Банкя не е София.. Защо пък Славия да не е софийски отбор..

        Коментар


        • Груйче, още не съм заложил защото смятам, че колкото и да ви нагласят нещо самите не ставате с този отбор..Господ помага. ама в кошара не вкарва..Освен да се даде без мачове.. Ти кажи кой все пак е силният човек в Левски..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Груйче, викаш нямате нищо общо с БХ и Шиши..Ами тогава кой движи тези смени и рокади и все дава парите..
            Kiro, заложи ли на директивата Имаше хубав коеф, след неделя сигурно е станал още по-хубав - аз съм заложил само,че Левски ще е най-напред калисрал се софийски отбор, ако не позная, ще искам да ми върнат парите, тъй като другите не са софийски, което си е самата истина
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Груйче, викаш нямате нищо общо с БХ и Шиши..Ами тогава кой движи тези смени и рокади и все дава парите..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                При вас края му се вижда. Черепа ще плати комисионна за да намали дълговете и да почне да печели титли. На него му е ясно, че няма да изкара пари. Той парите ще си получи по друга линия...... Въпроса е друг....Какво ще правите с тия чорбета, които Черепа вкарава в управата ви Няма ли да ги събличате
                Шефчето е левскарче, така че засега няма да събличаме, а и го няма хасо г@зЪ, че да стои и да подканва софия лапарт, които пък са на хранилка и т.н. - завъртя се колелото...
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  За "назначването" на собственици си прав, за съжаление - мила родна картинка. Обаче за шампиони догодина - силно ме съмнява, макар че още лятото ще си проличи. Единстевната ми надежда е, че Черепчето е бизнесмен и ще иска да изкара някое левче от нас или поне да не е на много голям минус, а това минава през титла, тъй като друг начин за класиране в групите на ЛЕ (за ШЛ е мираж) за нас или за оранжевите няма - просто правилата на УЕФА са такива, а без евротурнири избиване на инвестицията няма. Ей го, пълен стадион уикенда ни донесе около 250 000 лева - колко ти е, а такива мачове са единични за сезона. С фен артикули също не става и уйде коня у ряката - или евротурнири, или си купуваш футболист на годината и продаваш най-добрите си играчи, или фалит след няколко години
                  При вас края му се вижда. Черепа ще плати комисионна за да намали дълговете и да почне да печели титли. На него му е ясно, че няма да изкара пари. Той парите ще си получи по друга линия...... Въпроса е друг....Какво ще правите с тия чорбета, които Черепа вкарава в управата ви Няма ли да ги събличате
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                    Нали това пиша за директивата, че е фишек. Догодина и без директива ще станете шампиони. Но е факт, че тия двамата посочват кой да е следващия/пореден "собственик", който да получи безвъзмездно акциите. И това го знаеш много добре Сега Черепахата ще стегне редиците и нещата ще си дойдат по местата. Почти съм убеден, че Домуса догодина няма да е много активен. Все пак има телевизия да управлява.
                    За "назначването" на собственици си прав, за съжаление - мила родна картинка. Обаче за шампиони догодина - силно ме съмнява, макар че още лятото ще си проличи. Единстевната ми надежда е, че Черепчето е бизнесмен и ще иска да изкара някое левче от нас или поне да не е на много голям минус, а това минава през титла, тъй като друг начин за класиране в групите на ЛЕ (за ШЛ е мираж) за нас или за оранжевите няма - просто правилата на УЕФА са такива, а без евротурнири избиване на инвестицията няма. Ей го, пълен стадион уикенда ни донесе около 250 000 лева - колко ти е, а такива мачове са единични за сезона. С фен артикули също не става и уйде коня у ряката - или евротурнири, или си купуваш футболист на годината и продаваш най-добрите си играчи, или фалит след няколко години
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Тива го слушам вече 10 години - не върви вече, изтърка се. Дори и най-върлият и промит оранжев мозък ще схване, че колкото и да се говори за директиви, кой и бх, реалният резулат за 10 години управление на тиквата е - 0 титли, 0 купи, бутнат сектор и недостроен такъв (дори и така е най-добрият у нас, но е недостроен) и мноооого дългове. Другото са корпулентни приказки, 3 бири и Хасан ЧИнчири да свири
                      Нали това пиша за директивата, че е фишек. Догодина и без директива ще станете шампиони. Но е факт, че тия двамата посочват кой да е следващия/пореден "собственик", който да получи безвъзмездно акциите. И това го знаеш много добре Сега Черепахата ще стегне редиците и нещата ще си дойдат по местата. Почти съм убеден, че Домуса догодина няма да е много активен. Все пак има телевизия да управлява.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • ДалЕ някой букмейкър предлага залог колко ритника ще отнесе Роналдо днес от "приятелите" си от Атлетико - поне 15 сигурно

                        Коментар


                        • Уважаеми Алекс, нямам против, че сте ме изтрили, но наистина не виждам с какво съм обидил бате Пешо, ние така си хортуваме с него, без да влагаме злоба, и аз лично никога не съм му се обиждал за нищо, предполагам, че и той е с подобно отношение към мен. Ако не искате да пишем в темата, кажете и няма да пишем - модераторът следва да познава "пациентите си" и как да реагира спрямо тях.
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Pepi, аз тези неща за осъзнаването съм ги казал мнооооого отдавна, може би бях първия във форума - просто съм бил 1 година във Вътрешни войски като войник охранявали сме и школата в Симеоново, пазили сме редовно с милиционери, та съм наясно с милиционерската психика, а точно такъв е начело на държавата. Вие, оригиналната чорба, не това сегашното, оранжевото, си бяхте довиждане още след 1989 - просто си имахте едно доизживяване. Стяуа умря, Дукла умря и вие трябваше да умрете, но комунизмът у нас е много силен и не умряхте, а мимикрирахте, като ви вземаха все видни комунисти - от Мултаците та до фалиргалия ви оранжев МалчоГанчо. Дали е честно, или не е честно - не е моя работа да давам нравствени оценки, просто си отидохте като една от реликвите на комунизма. А и имахте (вече нямате) публика - сега, вярно, новодошли селяндури, но публика.

                            При нас е подобно, но с малко по-различен знак - ние бяхме припознати като малктретирани от комунизма и носители на идеите на демокрацията, ама все за без пари до Грашнов, който странно съвпадна с управлението на СДС. После на мускули и късмет през царя и тройната, та до "левскаря" БХ. Той бързо се осъзна, че ако убие двата гиганта у нас, по-лесно ще живурка, и се зае със задачата - на вас ви тури титаните, при нас дойде Тотонев, дето гръмна сектора и ни вкара в дългова спорала. Оттам е лесно - вас трябваше уж Ганчо да ви държи в миманса, в замяна на потулване на аферите около шекереното петле, петрол, великия уол и т.н., а при нас се изредиха разни фини и знайни и незнайни "левскари". Ама Ганчо реши, че не му се наливат пари, та директно ви фалира и си докара на 100% селския отбор (от вашите червенотиквеничета остана само Чорбаджийски, всичко друго са литексарчета-лепиларчета) и вие припознахте. Пуснаха му на МалчоГанчо 2-3 победи над несъстоятелните говеда и всички призпознавачи изпаднаха в амок. Толкоз.

                            При нас е весело - хем сме във фактически фалит, хем не искаме да припознаваме, щото ние не сме вие - шумкари със срамно минало и единици свестни сред маса от патриоти на маса Та гледаме мача - просто са ми весели приказките за директивите и дъра-бъра, ама от припознавач срам е като да очаквам прасе да построи ракета и да литне в космоса

                            лек ден от мен и успех на борсата
                            Груец ма ного фантазираш.Вие никога не сте припознавани като нещо различно от доносници и говеда.Носители на демокрацията нали видяхме носителите от СДС некадърници крадци и измамници които фалираха морално и материално и накрая умряха.И съдбата ви ще е точно като носителите на демокрацията от СДС некадърни крадливи доносници.Виж вие кво си мислите си е ваша работа.Да не говорим за пияницата убиец който го имате за най великия ваш футболист.Освен че е пияница е и убиец и не мое на Стоичков на малки пръст да сипе....Казах ти вече вашето бъдеще е в А окръжна..И за морал сте седнали да говорите...Айде платете на НАП и оня дето фалшифицира документите у панделата па тогава говорете за морал.Судиите дотука ви подариха 20 точки смешници ако не са корумпираните съдии носители на демокрацията да сте в Б група

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                              Груец, спокойно. Нещата са напривършване. Черепа не е поредния, който зависи от Тиквата и Прасето и е принуден да плаща част от комисионните си чрез издръжката на Левски. Той е предпоследния преди да се официализират нещата. И "директивата" за тая година мисля, че е фишек. Но догодина е вашата. И без БФС да ви помага много, много .... Досега бяха мюрета. Само не знам при подялбата на активи, която се случва в момента Левски при кой ще отиде. При Тиквата или Прасето.....
                              Тива го слушам вече 10 години - не върви вече, изтърка се. Дори и най-върлият и промит оранжев мозък ще схване, че колкото и да се говори за директиви, кой и бх, реалният резулат за 10 години управление на тиквата е - 0 титли, 0 купи, бутнат сектор и недостроен такъв (дори и така е най-добрият у нас, но е недостроен) и мноооого дългове. Другото са корпулентни приказки, 3 бири и Хасан ЧИнчири да свири
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                                Я ти си почнал да осъзнаваш, това за будната кома го пишехме при нас преди 5-8 години ... личното ми мнение е, че трябваше с нас да минете по пътя. Ботев се осбободи от ония христолов по същия начин. Нас ганчев ни взе без разрешение след като му бяха отказвали през годините доста пъти властимащите. Вие още сте в оковите...
                                Pepi, аз тези неща за осъзнаването съм ги казал мнооооого отдавна, може би бях първия във форума - просто съм бил 1 година във Вътрешни войски като войник охранявали сме и школата в Симеоново, пазили сме редовно с милиционери, та съм наясно с милиционерската психика, а точно такъв е начело на държавата. Вие, оригиналната чорба, не това сегашното, оранжевото, си бяхте довиждане още след 1989 - просто си имахте едно доизживяване. Стяуа умря, Дукла умря и вие трябваше да умрете, но комунизмът у нас е много силен и не умряхте, а мимикрирахте, като ви вземаха все видни комунисти - от Мултаците та до фалиргалия ви оранжев МалчоГанчо. Дали е честно, или не е честно - не е моя работа да давам нравствени оценки, просто си отидохте като една от реликвите на комунизма. А и имахте (вече нямате) публика - сега, вярно, новодошли селяндури, но публика.

                                При нас е подобно, но с малко по-различен знак - ние бяхме припознати като малктретирани от комунизма и носители на идеите на демокрацията, ама все за без пари до Грашнов, който странно съвпадна с управлението на СДС. После на мускули и късмет през царя и тройната, та до "левскаря" БХ. Той бързо се осъзна, че ако убие двата гиганта у нас, по-лесно ще живурка, и се зае със задачата - на вас ви тури титаните, при нас дойде Тотонев, дето гръмна сектора и ни вкара в дългова спорала. Оттам е лесно - вас трябваше уж Ганчо да ви държи в миманса, в замяна на потулване на аферите около шекереното петле, петрол, великия уол и т.н., а при нас се изредиха разни фини и знайни и незнайни "левскари". Ама Ганчо реши, че не му се наливат пари, та директно ви фалира и си докара на 100% селския отбор (от вашите червенотиквеничета остана само Чорбаджийски, всичко друго са литексарчета-лепиларчета) и вие припознахте. Пуснаха му на МалчоГанчо 2-3 победи над несъстоятелните говеда и всички призпознавачи изпаднаха в амок. Толкоз.

                                При нас е весело - хем сме във фактически фалит, хем не искаме да припознаваме, щото ние не сме вие - шумкари със срамно минало и единици свестни сред маса от патриоти на маса Та гледаме мача - просто са ми весели приказките за директивите и дъра-бъра, ама от припознавач срам е като да очаквам прасе да построи ракета и да литне в космоса

                                лек ден от мен и успех на борсата
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X